РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от metsababa »

Уважаеми потребители на форум.мецабаба.нет, поради много ниска посещаемост или дори никаква, 3 от форумите в различните категории на мецата, бяха преместени в секция АРХИВ. Те ще бъдат налични там по всяко време, ако ви е необходима някаква информация от тях.

Бяха премахнати и всички модератори с изключение на този в секция "Д-р Атанас Михайлов". Причината е, че хората отдавна не са активни и нямат време да се занимават със странични дейности в мецата. Отделно от това, тук тонът е достатъчно хрисим и мирен, че да има нужда от модератори.

За всякакви въпроси, нужди и предложения, моля не се притеснявайте да ни пишете! :954

============================================================================================

Темите за ЖИТНИЯ РЕЖИМ са реогранизирани и в мястото за "Важни теми" в подфорума ХРАНЕНЕ е оставена само една - "Линкове към темата за Житния режим". В нея още в първия постинг са дадени линкове към дискусионните теми 1 и 2, както и към тази за захранването след житния.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от Kleo »

Все още ми е трудно да се ориентирам в новата визия на форума ни :940 :940 :940
Например, Ани, би ли ми помогнала, как да издирвам собствените си мнения?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от cchery »

Kleo написа: 13 Яну 2020, 22:33 Все още ми е трудно да се ориентирам в новата визия на форума ни :940 :940 :940
Например, Ани, би ли ми помогнала, как да издирвам собствените си мнения?
Да, Деска, то и на мен ми е трудно на моменти :1062 :1062 :1062 . Относно това къде да търсиш мненията си - трябва да използваш най-горния ляв бутон - с трите реда. Виж снимката:

Изображение
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от Kleo »

Супер, изобщо не го бях видяла този хубав ляв горен бутон, благодаря ти много! :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от cchery »

Много се радвам, защото Момчил оправи грешката при логване, разлогване и пускане на постове :1216 :1216 :1216 .

Има съвсем нова и актуална версия на софтуера на който е написан форума, но на този етап не мога да направя ъпгрейд - получава се грешка. Желанието ми да направя ъпгрейд е продиктувано от възможностите форумът да е още по-функционален, но засега ще изчакам.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от Ql4e ZLAto »

Никак не мога да влезна в "Детоксикация"-та ... :(
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от cchery »

Ql4e ZLAto написа: 17 Яну 2020, 14:14 Никак не мога да влезна в "Детоксикация"-та ... :(
Ако влезеш в НАДГОВАРЯНЕ-то и пуснеш едно мнение, ще имаш достъп до ДЕТОКСИКАЦИЯта :221 :221 :221 .

Майтап да става......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от Ql4e ZLAto »

Верно ли?!? :1209
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от Kleo »

Черко, сега пък една цяла ТЕМА ми се губи.
Моля за ПОМОЩТА ти и ти благодаря много.
Става въпрос за това, че имаше цели две теми за Астрология:
Едната си я намирам и се казва точно така - Астрология.
Но другата си беше по-конкретизирана, там си публикувах СОБСТВЕНИТЕ астро-прогнози и хрумвания.
Тя беше нещо от сорта на Астрология, за всекиго по нещо. Беше към подфорума, където си споделяхме кой какви хобита и странични професии има, един вид, където си правихме самореклама в този подфорум. Сещаш ли се? Добре ли ти обясних? Сега тази втората тема не я откривам, а си мислех да публикувам отново в нея точно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗМЕСТВАНЕ НА ФОРУМИ и още нещо....

Мнение от Kleo »

Подфорум Отглеждане и възпитание е НЕДОСТЪПЕН за мен, иска ми парола.
Нито мога да чета в него, нито да публикувам. Хелп?
Исках да пиша в темата "Да си поговорим отново за Майчинството" - нещо такова й беше заглавието.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор