Докладвайте

Публикувай отговор
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Докладвайте

Мнение от metsababa »

Бандитки, казвайте си тук всичко, което не ви харесва във форума. Всичко, което искате да се промени, добави и настрои!!! МецАнка ще се старае да оправя нещата. Но само срещу гърне мед :lol: :D !
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Докладвайте

Мнение от Kleo »

Подфорумчето, озаглавено Як Спам, е сложено във форума на д-р Михайлов, а аз предлагам да се постави в Говорилника.
Страхотни нови емотикони!
Къде ще се видим да ти дам гърненцето с медеца? :129
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
:Диди:

Re: Докладвайте

Мнение от :Диди: »

Емотиконите,ако могат да се направят да се отварят,като покажи всички емотикони , т.е. на нова страница,че
така трябва да се дава много надолу,за да се натисне изпрати!
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Докладвайте

Мнение от metsababa »

Диди, много си права...... и от вчера мислим по този проблем. Мен също ме дразни този вид. Ще уточня полуизвинително, че в администрирането на форуми съм от онзи ден :221 ....... и ще ми трябва малко временце докато видя кое как. А и в случая май се касае за написване на малко програмен код, за да вкараме емотиконите на отделна страница. Както и да е - ще го решим до края на другата седмица този проблем. Благодаря за доклада. :123 .
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Докладвайте

Мнение от metsababa »

vihrogonche написа:Подфорумчето, озаглавено Як Спам, е сложено във форума на д-р Михайлов, а аз предлагам да се постави в Говорилника.
Страхотни нови емотикони!
Къде ще се видим да ти дам гърненцето с медеца? :129
Вихърче, ще чакам да чуя и други мнения на момичетата по този въпрос. Моята идея беше да е както в "Часът" - там си има говорилник... цял форум, но и спам-тема във форума на д-р Михайлов. Но ще чуем още мнения и ще вземем общо решение. :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Докладвайте

Мнение от Kleo »

ОК :425
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Докладвайте

Мнение от Мърмори »

Мила ми мецАнке,що,душицо, не получавам съобщения на пощата?Маркирах го като опция,ама нещо не ми се получава.
ПО въпроса за спама-добра е идеята да е в Говорилник,нали тук сме си само наши момичета,не сме на 2 лагера,че да си делим територия... :roll:
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Мила ми мецАнке,що,душицо, не получавам съобщения на пощата?
Зори, ако баба ти Меца го знаеше това, щеше сама да си вика гений :123 . Ще се търси решение завтра. :D
Мърмори написа:ПО въпроса за спама-добра е идеята да е в Говорилник,нали тук сме си само наши момичета,не сме на 2 лагера,че да си делим територия... :roll:
Щом всички сте на това мнение, ще го направя още утре. А в клуба на д-р Михайлов можем да почнем да си правим теми за разни други неща.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Докладвайте

Мнение от DeerE »

не зная дали е проблем,но моля ако може да се оправи само часът :427
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Докладвайте

Мнение от metsababa »

Изтрих спам-подфорума от форума на д-р Михайлов и всички теми са преместени в Надговаряне! :mrgreen:
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Докладвайте

Мнение от metsababa »

ЕМИ написа:не зная дали е проблем,но моля ако може да се оправи само часът :427
Брейййййййй..... ми ще пробвам. :)
Публикувай отговор