Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Докладвайте

Докладвайте

Мнениеот metsababa » Пет 20 Авг 2010, 10:59

Бандитки, казвайте си тук всичко, което не ви харесва във форума. Всичко, което искате да се промени, добави и настрои!!! МецАнка ще се старае да оправя нещата. Но само срещу гърне мед :lol: :D !
Аватар
metsababa
Site Admin

Re: Докладвайте

Мнениеот Kleo » Пет 20 Авг 2010, 18:19

Подфорумчето, озаглавено Як Спам, е сложено във форума на д-р Михайлов, а аз предлагам да се постави в Говорилника.
Страхотни нови емотикони!
Къде ще се видим да ти дам гърненцето с медеца? :129
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот :Диди: » Съб 21 Авг 2010, 11:35

Емотиконите,ако могат да се направят да се отварят,като покажи всички емотикони , т.е. на нова страница,че
така трябва да се дава много надолу,за да се натисне изпрати!
:Диди:

Мнениеот metsababa » Съб 21 Авг 2010, 11:42

Диди, много си права...... и от вчера мислим по този проблем. Мен също ме дразни този вид. Ще уточня полуизвинително, че в администрирането на форуми съм от онзи ден :221 ....... и ще ми трябва малко временце докато видя кое как. А и в случая май се касае за написване на малко програмен код, за да вкараме емотиконите на отделна страница. Както и да е - ще го решим до края на другата седмица този проблем. Благодаря за доклада. :123 .
Аватар
metsababa
Site Admin

Мнениеот metsababa » Съб 21 Авг 2010, 11:44

vihrogonche написа:Подфорумчето, озаглавено Як Спам, е сложено във форума на д-р Михайлов, а аз предлагам да се постави в Говорилника.
Страхотни нови емотикони!
Къде ще се видим да ти дам гърненцето с медеца? :129

Вихърче, ще чакам да чуя и други мнения на момичетата по този въпрос. Моята идея беше да е както в "Часът" - там си има говорилник... цял форум, но и спам-тема във форума на д-р Михайлов. Но ще чуем още мнения и ще вземем общо решение. :)
Аватар
metsababa
Site Admin

Мнениеот Kleo » Съб 21 Авг 2010, 12:25

ОК :425
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Мърмори » Нед 22 Авг 2010, 19:17

Мила ми мецАнке,що,душицо, не получавам съобщения на пощата?Маркирах го като опция,ама нещо не ми се получава.
ПО въпроса за спама-добра е идеята да е в Говорилник,нали тук сме си само наши момичета,не сме на 2 лагера,че да си делим територия... :roll:
Аватар
Мърмори
Философска система

Мнениеот cchery » Нед 22 Авг 2010, 19:36

Мърмори написа:Мила ми мецАнке,що,душицо, не получавам съобщения на пощата?

Зори, ако баба ти Меца го знаеше това, щеше сама да си вика гений :123 . Ще се търси решение завтра. :D
Мърмори написа:ПО въпроса за спама-добра е идеята да е в Говорилник,нали тук сме си само наши момичета,не сме на 2 лагера,че да си делим територия... :roll:

Щом всички сте на това мнение, ще го направя още утре. А в клуба на д-р Михайлов можем да почнем да си правим теми за разни други неща.
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот DeerE » Нед 22 Авг 2010, 20:44

не зная дали е проблем,но моля ако може да се оправи само часът :427
DeerE
От писане глава не боли

Мнениеот metsababa » Нед 22 Авг 2010, 20:52

Изтрих спам-подфорума от форума на д-р Михайлов и всички теми са преместени в Надговаряне! :mrgreen:
Аватар
metsababa
Site Admin

Мнениеот metsababa » Нед 22 Авг 2010, 21:08

ЕМИ написа:не зная дали е проблем,но моля ако може да се оправи само часът :427

Брейййййййй..... ми ще пробвам. :)
Аватар
metsababa
Site Admin

Мнениеот metsababa » Вто 24 Авг 2010, 21:50

Банда, пиша тук и в спама ще пусна инфо - има много нови емотикони. Като кликнете на линка "Виж всички усмивки" страницата, която излиза е разположена на 3 екрана!!!! Отдолу вляво под емотиконите ще видите цифри 2 и 3 за следващите екрани с емотикони!! :1004
Аватар
metsababa
Site Admin

Мнениеот emi-1 » Пет 27 Авг 2010, 20:50

:326 много стегнато и прилично е заформен форума.Само не разбрах на кого трябва да благодарим за създаването му. :426 Чери май има пръст тук.Кой друг-признавайте си без :322 .Емотиконите са супер,откъде ги изкопахте,бе хора :323-иска ми се всички да ги ползвам.
Кой е под псевдонима metsababa,Чери ти ли си?
Аватар
emi-1
От писане глава не боли

Мнениеот cchery » Пет 27 Авг 2010, 21:03

emi-1 написа::326 много стегнато и прилично е заформен форума.Само не разбрах на кого трябва да благодарим за създаването му. :426 Чери май има пръст тук.Кой друг-признавайте си без :322 .Емотиконите са супер,откъде ги изкопахте,бе хора :323-иска ми се всички да ги ползвам.
Кой е под псевдонима metsababa,Чери ти ли си?

Хахахахахха........ Еми, много се радвам на този твой пост. Не за друго, ами че явно ако че и амурски тигър да се нарека, ще бъда разпозната. Да..... мецабаба съм основно аз. Разбира се и мъжа ми - бай Момчил е тук може да се подвизава, ако аз не съм в състояние да оправя нещо. Но по принцип смятам да се боря сама с форумното администриране.

Еми, благодаря за хубавите думи за форума :920 - много се надявам на помощта на всички ви да го направим хубав, привлекателен и полезен. Мисля да има още 2 форума - един за образование и още един за взаимопомощ. Живот и здраве ще ги пусна утре, вдругиден. Ако имате приятели и познати, които искат да срещнат приятели във виртуалното пространство, ги канете при нас. Мисля, че сме отбрани хора и ще им дадем точно това.
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот emi-1 » Съб 28 Авг 2010, 15:17

Чери,можеш да добавиш раздел "Aвто-Мото" и "Цветя и грижи за тях".За първата тема не съм много убедена дали ще върви,но можеш да опиташ.Пък знаеш ли,може да привлечем и мъжка аудитория.Бай Момчил да не е много самотен.За втората тема смятам,че ще има успех,защото почти във всяка къща има цветя,а те не винаги вървят добре,защото някъде грешим.Така,че можем да си помагаме със съвети.Аз веднага ще задам въпрос там.
Сега като се замисля,можеш да добавиш и "Домашен майстор".
Това са само идеи,а ти си достатъчно умна,за да прецениш.
Аватар
emi-1
От писане глава не боли

Следваща

Назад към Съобщете за проблеми с форума и давайте идеи!