Докладвайте

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

emi-1 написа:Чери,можеш да добавиш раздел "Aвто-Мото" и "Цветя и грижи за тях".За първата тема не съм много убедена дали ще върви,но можеш да опиташ.Пък знаеш ли,може да привлечем и мъжка аудитория.Бай Момчил да не е много самотен.За втората тема смятам,че ще има успех,защото почти във всяка къща има цветя,а те не винаги вървят добре,защото някъде грешим.Така,че можем да си помагаме със съвети.Аз веднага ще задам въпрос там.
Сега като се замисля,можеш да добавиш и "Домашен майстор".
Това са само идеи,а ти си достатъчно умна,за да прецениш.
Еми, благодаря за идеите. Наистина съм ти признателна, че помагаш. :329 Мисля си дали отначало да не го направим така:

1. Форум ХОБИ - нека да тръгнат темите в него: за цветя, за коли, за дом. майстор и т.н. и ако се развиват и има интерес, ще ги оформим в подфоруми.
2. Форум БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ или ВЗАИМОПОМОЩ или В ПОМОЩ НА или ДА ПОМОГНЕМ НА - тук който където прочете, че има благотворителни акции, че някой има нужда от помощ и т.н. да пуска теми и да помагаме доколкото можем.

Още идеи?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Докладвайте

Мнение от mari_ko »

Ами аз, таковата, :425 , не знам дали вече е обсъждано, ама може ли :1074 , като се кликне върху някой линк, да се отваря нов прозорец. Защото, ако някой е пуснал поздравче, да си го слушам, докато чета ?
Ако не може, не може :1070
:922
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Докладвайте

Мнение от metsababa »

mari_ko написа:Ами аз, таковата, :425 , не знам дали вече е обсъждано, ама може ли :1074 , като се кликне върху някой линк, да се отваря нов прозорец. Защото, ако някой е пуснал поздравче, да си го слушам, докато чета ?
Ако не може, не може :1070
:922
Марико, попрочетох това-онова и стана ясно, че кодът на този вид форум е нарочно написан така, че да отваря линковете в същия таб на браузъра - обосновават го със сигурност. Реално обаче можем да го променим, но ще трябва леко дописване. Ще предам на баш-мечока :lol: да се задейства и да ни го оправи, щото мецАнка пише, ама не и програмни кодове :1062 ......... (а трябваше да стане, ма кой да купонясва 5 години из МЕИ-то :???: :oops: )

Дотогава като има линк просто кликвате на него с десен бутон на мишката и там от падащото меню избирате да ви се отвори в нов таб на браузъра (Open in new tab).
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

asiatano написа:С риск да досадя пак немога да изпращам лични съобщения :?: :?: :?:
Аси, абе не знам какво става, но аз преди малко влязох с твоите права във форума. И пуснах лични съобщения от твое име, нищо че са с ник мецабаба. Ми аз си получих моето на ник Чери, сега очаквам и ти да получиш твоето. Т.е. можеш да изпращаш лични съобщения. Поне аз така си мисля. :1044 :1044 :1044 Кажи дали има проблем сега.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Докладвайте

Мнение от mari_ko »

metsababa написа:Марико, попрочетох това-онова и стана ясно, че кодът на този вид форум е нарочно написан така, че да отваря линковете в същия таб на браузъра - обосновават го със сигурност. Реално обаче можем да го променим, но ще трябва леко дописване. Ще предам на баш-мечока да се задейства и да ни го оправи, щото мецАнка пише, ама не и програмни кодове ......... (а трябваше да стане, ма кой да купонясва 5 години из МЕИ-то )

Дотогава като има линк просто кликвате на него с десен бутон на мишката и там от падащото меню избирате да ви се отвори в нов таб на браузъра (Open in new tab).
Аааааааа, добре тогава. Аз иначе много бързо схващам, просто трябва повечко да ми се обяснява :221 /всъщност, това е сериозно/
:1076
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
DJULY

Re: Докладвайте

Мнение от DJULY »

МецАнке,с риск да се повторя,ама и аз нещо не получавам на пощата си съобщения за отговори,уж се абонирах :1044

Благодаря предварително :940
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

DJULY написа:МецАнке,с риск да се повторя,ама и аз нещо не получавам на пощата си съобщения за отговори,уж се абонирах :1044

Благодаря предварително :940
Джулката, това засега няма как да се оправи. Пак ще питам и ще настоявам. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Mrav4o

Re: Докладвайте

Мнение от Mrav4o »

Да дам своето мнение: форума ми харесва :524
В часът, в темата в която си пишете и се включих и аз, мн ми харесахте и се радвам че и тук ще може да сме заедно :524
Искам форум, в който мога да влизам във всъчки под форуми и да пиша в почти всички теми, а не само в определини подфоруми и само там където са ме приели и ми обръщат внимание.
Mrav4o

Re: Докладвайте

Мнение от Mrav4o »

Какво да се добави?

Предлагам ви два варианта:

В подфорума за здравето да се впишат различни теми за здравето и лечение с хомеопатия само на деца,

или в отделен подфорум да пишем за здравето на децата.

В грипната тема не мога да разбера дали всичко може да се използва за деца и кое по - точно.
Също за тези масла за разтривки при простудни заболявания, не знам кои са и кои стават за деца.
Мисля че е хубаво да има различни такива теми.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

Мравчо, видях че си писала. Позволи ми утре да вникна в предложенията ти.... спи ми душичката в момента. Благодаря, че си мислила и участваш в създаването на мецата! :922


Понделник е вече и вникнах в това, което си писала. лично аз го виждам така: във форума на д-р Михайлов да вкараме подфорум ХОМЕОПАТИЯ ЗА ДЕЦА. И там да се трупа библиотека с инфо за лечение на деца, както и теми с въпроси и отговори. Ще изчакаме да видим и Зори като мод какво ще може да предложи и дали ще е съгласна на тази организация.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Докладвайте

Мнение от Kleo »

На мен би ми харесало това.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор