Докладвайте

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

MortishaAdams написа:
Сиренце написа:
mari_ko написа:
baimomchil написа:Като гледам 100-ният и 101-ят не пишат, така че тая чест трябва да се падне на МортишаАдамс
Викаш, поне е от добро семейство :1062 :1062 :1062
:955 :955 :955 :1140 :1140 :1140 :955 :955 :955

Ти ме разбиваш!!!
Какво за "семейството" ми? :221 :221 :221
Форума много ми харесва. :524
Много се радвам за което! :D :D :D
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Докладвайте

Мнение от mari_ko »

:roll: Е, последния ми пост в темата за Тривитаминола не го виждам и това си е. А Чери ме е цитирала, значи е някъде там.... :1044
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

mari_ko написа::roll: Е, последния ми пост в темата за Тривитаминола не го виждам и това си е. А Чери ме е цитирала, значи е някъде там.... :1044
Трябва да ти кажа, че и аз страшно много се зачудих къде е?!?!?......... Защото верно го цитирах..... но освен ти да си го изтрила случайно, не виждам какво може да е станало..... :1044 :1044
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Докладвайте

Мнение от mari_ko »

cchery написа:
mari_ko написа: :roll: Е, последния ми пост в темата за Тривитаминола не го виждам и това си е. А Чери ме е цитирала, значи е някъде там.... :1044
Трябва да ти кажа, че и аз страшно много се зачудих къде е?!?!?......... Защото верно го цитирах..... но освен ти да си го изтрила случайно, не виждам какво може да е станало..... :1044 :1044
Написах си поста и го изпратих. Но го нямаше там. В същото време беше регистриран, защото в заглавието на темата си имаше инфо "последно мнение: МариКо...." Няколко пъти проверявах, но го нямаше. После видях, че си писала и си ме цитирала :roll: /...и тогава ми светна...харесала си ми поста и си ми го свила :1058 . Сега се опитваш да ми прехвърлиш вината. А къде беше ти вчера между 12.30 и 12.45 и има ли кой да го потвърди??? Не отричай Чери, ти последна си го видяла. Казвай какво по дяволите стори с поста ми? Веднага да го връщаш на него, че та обаждам на Бай Момчил и окото ми не мигва :1062 :plezya se /
А всъщност мога ли да изтрия поста си напълно? :523
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ася

Re: Докладвайте

Мнение от Ася »

Можеш да го изтриеш напълно ако никой не е писал след теб, дори ако някой е тръгнал да пише отговор на твоя пост, но щом не го е публикувал, може да си махнеш поста и няма да личи, че си била писала пост.
После можеш само да си променяш мнението, ако са писали след теб.
Поне в другите форуми, които посещавам, е така.
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Докладвайте

Мнение от mari_ko »

Ася написа:Можеш да го изтриеш напълно ако никой не е писал след теб, дори ако някой е тръгнал да пише отговор на твоя пост, но щом не го е публикувал, може да си махнеш поста и няма да личи, че си била писала пост.
После можеш само да си променяш мнението, ако са писали след теб.
Поне в другите форуми, които посещавам, е така.
Права си. Сега пробвах и се изтрива, но след като съм то изтрила, отпред в темата не пише "Последно мнение МариКо", а си пише "Ася", все едно въобще не съм писала. Пък вчера хем мнението ми го няма, хем пише "последно мнение Марико" :1023 Това само заради разговора де, сега да не вземете да притеснявате ББ :1062
Всъщност и по-странни неща са ставали :222
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
emi-1

Re: Докладвайте

Мнение от emi-1 »

Чери,имам нужда от съдействие.Как мога да изтрия част от ЛС,без да изгубя всички?Някои ми трябват за лична статистика.Не намерих такава опция...
emi-1

Re: Докладвайте

Мнение от emi-1 »

Вече всичко е ОК.Едно пиленце ми подшушна...
точка

Re: Докладвайте

Мнение от точка »

и аз имам въпрос, защо тук буквите 'ъ' и 'з' са с разменени места, също и някой от пунктуационните знаци (ето нямам въпростелна, или поне не я откривам) . Не ми се е случвало никъде другаде,така че смятам че въпросът ми е на място :)
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Докладвайте

Мнение от Мърмори »

Според мен проблема не е във форума,а в клавиатурата ти. Каквото пишеш това излиза. Според мен няма връзка,но нека шефа да каже.Аз,например,в офиса пиша на клавиатура,на която всичко си е на мястото,но у дома на лаптопа,който е с Windows vista местата на буквите са тотално объркани.За това казвам,яе моье би проблема не е тук. Ето пак пиша глупости,защото бшх в болнични една седмица и сега докато свикна отново...Всъщност изобщо не знам къде е проблема,само си чеша пръстите и свиквам на моите клавиши. Някой по-умен нека да каье!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

точка написа:и аз имам въпрос, защо тук буквите 'ъ' и 'з' са с разменени места, също и някой от пунктуационните знаци (ето нямам въпростелна, или поне не я откривам) . Не ми се е случвало никъде другаде,така че смятам че въпросът ми е на място :)
Точка, да те питам първо с кой уиндоус си?!?! Ако е 7, не би трябвало да задаваш горния въпрос :lol: :lol: , а да знаеш, че кирилизацията при него променя мястото на някои клавиши и това не е проблем на форума. Аз вкъщи съм с новата ОС и също имам промяна в клавишите на клавиатурата ми, при това...... не само в този форум, а въобще.

Ако продължаваш да имаш проблеми, просто ползвай кредора.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор