Листване на новите мнения

tita

Листване на новите мнения

Мнение от tita »

Това което ще предложа принципно не е проблем на форума, :) но мисля, че ще е улеснение.

Ако софта на форума го позволява, да се изведе бутон, който да е достъпен от всички подфоруми и листва новите мнения. И сега го има, но е достъпен само от началната страница на форума :
scrshot.jpg
(167.54 KiB) Свалено 1024 пъти
Така, когато се чете в "Детоксикации" примерно :1030 , трябва да се кликне в начална страница, за да се видят има ли писани нови мнения в някоя от другите теми. Не че е голям проблем, но някакси ще е по-удобно да се следи развитието на всички теми. :222


Поздрави!
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Листване на новите мнения

Мнение от metsababa »

tita написа:Това което ще предложа принципно не е проблем на форума, :) но мисля, че ще е улеснение.

Ако софта на форума го позволява, да се изведе бутон, който да е достъпен от всички подфоруми и листва новите мнения. И сега го има, но е достъпен само от началната страница на форума :
scrshot.jpg
Така, когато се чете в "Детоксикации" примерно :1030 , трябва да се кликне в начална страница, за да се видят има ли писани нови мнения в някоя от другите теми. Не че е голям проблем, но някакси ще е по-удобно да се следи развитието на всички теми. :222


Поздрави!
Здравей, Тита. Признавам, че идеята е интересна макар че самата аз досега, т.е. до появата на твоя постинг, да не бях забелязала тази функционалност на форума :oops: :oops: :razz: . Що се отнася до админски възможности, няма начин това да бъде направено. Ще трябва да разчитаме на програмиста да допише посоченото от теб. Единственото, с което не мога да се ангажирам, кога това ще бъде направено.

Благодаря за идеята! :)
tita

Re: Листване на новите мнения

Мнение от tita »

За хубавите неща се иска време и търпение, нали ... :954


Поздравявам ви за подредения и пълен с полезна информация форум! :326
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Листване на новите мнения

Мнение от metsababa »

tita написа:Поздравявам ви за подредения и пълен с полезна информация форум! :326
Благодаря. Наистина стремежът ни е да е такъв..... :)
Публикувай отговор