Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Листване на новите мнения

Листване на новите мнения

Мнениеот tita » Чет 01 Мар 2012, 16:33

Това което ще предложа принципно не е проблем на форума, :) но мисля, че ще е улеснение.

Ако софта на форума го позволява, да се изведе бутон, който да е достъпен от всички подфоруми и листва новите мнения. И сега го има, но е достъпен само от началната страница на форума :
scrshot.jpg

Така, когато се чете в "Детоксикации" примерно :1030 , трябва да се кликне в начална страница, за да се видят има ли писани нови мнения в някоя от другите теми. Не че е голям проблем, но някакси ще е по-удобно да се следи развитието на всички теми. :222

Поздрави!
Изображение

It's not important if the way's long and hard. It's important what lies at the end.
To reach your goal, never mind the road, but the means to move to the finish.
Аватар
tita
От писане глава не боли

Re: Листване на новите мнения

Мнениеот metsababa » Пон 05 Мар 2012, 12:43

tita написа:Това което ще предложа принципно не е проблем на форума, :) но мисля, че ще е улеснение.

Ако софта на форума го позволява, да се изведе бутон, който да е достъпен от всички подфоруми и листва новите мнения. И сега го има, но е достъпен само от началната страница на форума :
scrshot.jpg

Така, когато се чете в "Детоксикации" примерно :1030 , трябва да се кликне в начална страница, за да се видят има ли писани нови мнения в някоя от другите теми. Не че е голям проблем, но някакси ще е по-удобно да се следи развитието на всички теми. :222

Поздрави!

Здравей, Тита. Признавам, че идеята е интересна макар че самата аз досега, т.е. до появата на твоя постинг, да не бях забелязала тази функционалност на форума :oops: :oops: :razz: . Що се отнася до админски възможности, няма начин това да бъде направено. Ще трябва да разчитаме на програмиста да допише посоченото от теб. Единственото, с което не мога да се ангажирам, кога това ще бъде направено.

Благодаря за идеята! :)
Аватар
metsababa
Site Admin

Мнениеот tita » Пон 05 Мар 2012, 15:33

За хубавите неща се иска време и търпение, нали ... :954

Поздравявам ви за подредения и пълен с полезна информация форум! :326
Изображение

It's not important if the way's long and hard. It's important what lies at the end.
To reach your goal, never mind the road, but the means to move to the finish.
Аватар
tita
От писане глава не боли

Мнениеот metsababa » Вто 06 Мар 2012, 11:14

tita написа:Поздравявам ви за подредения и пълен с полезна информация форум! :326

Благодаря. Наистина стремежът ни е да е такъв..... :)
Аватар
metsababa
Site Admin

Назад към Съобщете за проблеми с форума и давайте идеи!