Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Обещано от Чери

Мнение от bubalina »

:326 :326 :326 :326 :326 :326
Много сериозни обещания,ама и момичето сериозно!
УСПЕХ!!!! :524
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Яяяяяя, да видим какви ги вършим всички ние дето сме "ДО СТЕНАТА"!?! Дали не се облегнахме здраво на нея и да я подпираме само :lol: :lol: :lol: Лично аз няма да говоря много с думи, а ще покажа само следното:
untitled.PNG
(6.15 KiB) Свалено 2102 пъти
(Днес не успях да си измеря обиколките, но довечера ще го направя, за да допълня.... "хубавата" статистика.) Тази сутрин се измерих и допълних обиколките - 22.07) Реално след детокса от миналата седмица в ханш и талия бях на същите сантиметри, а краката бяха намалели до 62, което мисля, че дължа на многото плуване в морето - най-страхотната терапия срещу целулит и бедра тип "древноримски колони" :mrgreen: . Ама..... свърши морцето.

И така - от програмата почти не съм мръднала:
  1. Всеки ден плодове при това в големи количества.
  2. Овесени ядки + овесени трици + пшенични трици
  3. Ленено семе по 2 с.л. + сусамено семе
  4. Много вода
  5. Повече риба - вече почти всяка седмица ядем морски храни по 2 пъти за седмица, като последно готвих октопод :D и ..... стана доста сполучлив.
Това, от което отстъпих е, че ..... спрях с втория прочит на книгата на док, ама не ми остана време просто..... Но пак ще се захвана, защото гледам, че пропускам понякога много основни неща.

А истината е, че се чувствам доста добре здравословно. Все още имам енергия, което се дължи както на отпуската, така и на зациклянето, което приключва вече. Първата седмица от отпуската буквално..... ми се спеше по цял ден - някакси усещах, че..... умората, която все подтисках, за да свърша това и онова, спокойно ме завладява, за да излезе от порите ми. И по този начин да освободи място на енергия. Е, сега съм в това състояние. Ако взема и да отслабна с 1 кило този месец, ще съм герой. :lol:

Хайде, кой още ще се отчита?!? :roll: :roll:
Последно промяна от cchery на 22 Юли 2011, 12:51, променено общо 1 път.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от droidd »

Браво, Черитка :326 Само така! А ние сме тук и ще държим положението под контрол :1058
Но както казва vihrogonche - Не забравяй положителните утвърждения!
"Всичко съществуващо, идва от ума, основава се на ума, оформя се от ума." КАНОН НА ПАЛИ,ок.500-250 г. пр. н. е.
Абе нищо не чух за водата, или не съм те изчела? :221
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

droidd написа:Браво, Черитка :326 Само така! А ние сме тук и ще държим положението под контрол :1058
Но както казва vihrogonche - Не забравяй положителните утвърждения!
"Всичко съществуващо, идва от ума, основава се на ума, оформя се от ума." КАНОН НА ПАЛИ,ок.500-250 г. пр. н. е.
Абе нищо не чух за водата, или не съм те изчела? :221
Дидиииии, таман се зачудих на кое точно пляскаш като месец по-късно съм с кило отгоре :221 :221 :221 , ама после погледнах към допълнените данни във втория ред на табличката и става ясно, че поне обиколките са ми същите, което значи..... най-малкото че задържам положението, а не го увеличавам :221 :221 .

Водата я има - май т. 4 е. :222 А съм пропуснала чая от джоджен, който продължавам да сърбам сладко преди обяд. На морето го пропуснах, но сега пак съм на линия с него. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от droidd »

Да, за мен обиколките са по-важни! А ако попитам синът ми значи си 6-качваш мускулна маса :221
Чая от джоджен и аз си го сърбам, но имам проблем с намирането на калкарея карбоника 9, има само 15 и в аптеката ми казаха , че ако взимам 2x5 зрънца е същото.Мислите ли , че е така?Така или иначе го правя, но се притеснявам да не бъркам.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

droidd написа:Да, за мен обиколките са по-важни! А ако попитам синът ми значи си 6-качваш мускулна маса :221
Чая от джоджен и аз си го сърбам, но имам проблем с намирането на калкарея карбоника 9, има само 15 и в аптеката ми казаха , че ако взимам 2x5 зрънца е същото.Мислите ли , че е така?Така или иначе го правя, но се притеснявам да не бъркам.
Хахаха, Дидии........ хич не я ща тази мускулна маса :lol: :lol: . Искам да отслабвам, ама засега е това.. :954

Що се отнася до калкареята...... направо ми иде да я удуша тази аптекарка, която те е посъветвала така. Няма да ти обяснявам какво точно означават 5 СН, 9 СН, 15 СН, 30 СН!! Нооо с промяна на предписания прием не можеш да заместиш единия монопрепарат с друг! :!: :!: :!: Т.е. трябва си ти точно 9 СН! Макар че док понякога допуска подобни замени, но.... той поне има знанието да го направи това. Не мога да те посъветвам друго на този етап, мога евентуално да питам док...... предполагам понеделник-вторник, защото ще пътуваме след малко и няма да съм на компа през почивните дни. Само да те успокоя, че няма нищо страшно че си вземала другото разреждане - нито си си навредила, нито пък ще имаш странични реакции. По-скоро няма да получиш желаните ефекти. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от droidd »

Ох, :1134 добре че се сетих да питам.Като си помисля, че пия вече 2-ра опаковка 15 CH
cchery написа:Що се отнася до калкареята...... направо ми иде да я удуша тази аптекарка, която те е посъветвала така.
На мен ми идва не само да я удуша :327 Два пъти я питах дали е сигурна???Какви хора бе :125 Толкова ли е трудно да си признаеш. че нещо не ти е ясно? :422
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Чери

Мнение от Мърмори »

Калкарея карбоника 9 СН -2х3
Калкарея карбоника 15 СН-1х5 Това Док го беше дал още в самото начало,тъй като имаше доста питания. Но принципно схемата е с 9СН-така резултатите са най-добри и гарантирани.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

И така, опънала съм се до стената и съм готова за застрелване! Нямам и най-малка представа защо ....... килограмите ми не мърдат при все подобренията, които направих!

Това е само, което мога да напиша!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

cchery написа:И така, опънала съм се до стената и съм готова за застрелване! Нямам и най-малка представа защо ....... килограмите ми не мърдат при все подобренията, които направих!
Това е само, което мога да напиша!
Смело продължавай в същия дух !!!

Това е, което аз мога да напиша!!! :329 :222
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Cheva написа:
cchery написа:И така, опънала съм се до стената и съм готова за застрелване! Нямам и най-малка представа защо ....... килограмите ми не мърдат при все подобренията, които направих!
Това е само, което мога да напиша!
Смело продължавай в същия дух !!!

Това е, което аз мога да напиша!!! :329 :222
Чева, :922 :922 . Как да не продължавам като....... има хора като вас? :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор