Обещано от Боби

Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Обещано от Боби

Мнение от bobichan »

И аз до стената! На плача ли е на срама ли е не знам, но се надявам скоро да стане на радостта :)
Току що си направих хвойновото масло и обещавам всеки ден да се мажа с него!
Обещавам всеки ден да пия по 0,5л. чай от джоджен и поне толкова зелен чай.
Извадих си и магнитната бъркалка, която бях захвърлила да събира "дебел слой прах" и обещавам да пия вече само магнитна вода - минимум 2 литра.
Обещавам да се храня с междинни закуски всеки ден, но да не прекалявам с тях.
Обещавам да си вземам всеки ден лъжица пчелен прашец. Ако сутринта забравя, ще наваксвам следобяд.
Общавам да тренирам всеки ден с Елън Барет и Ваълет Дзаки - само да ми мине травмата на крака, защото сега е немислимо! А ми се тренирааа.
Също така ще спазвам правилото за лененото семе, което бях почнала да пренебрегвам. Ще закусвам с ето тази енергийно-здравословна закуска всеки ден или с подобни на нея вариации.
Обещавам да ям само полезни сурови десертчета. А също и да консумирам кълнове всеки ден. За плодовете и зеленчуците то се знае - отдавна ми е станало навик вече.
Е за това се сещам сега. Сигурна съм че има и още, но ще продължа по-нататък. Важното е че обещах. И освен това имам намерение да си изпълня обещанието, а то е да отслабна с още 8 килограма до септември месец. Е ще се постарая и по-рано но това е дедлайна :221

[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

мецАна: Ех, как ги обичам тези печати!!!! :D :D
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Боби

Мнение от Мърмори »

Успех Боби! Доказала си,че можеш! :224
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Боби

Мнение от Cheva »

bobichan, Успех ! Ти можеш! :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Milenita Bonita

Re: Обещано от Боби

Мнение от Milenita Bonita »

Боби,обещала си много хубави неща!Хубави за здравето ти и за смъкване на кг-те :D Сигурна съм,че ще успееш!Особено с тази супер енергийно-здравословна закусчица!! :524
Успех!!! :940
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Боби

Мнение от Kleo »

Боби, успех! С теб съм! Особено се впечатлих от закуската ти :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Обещано от Боби

Мнение от bobichan »

Май, май е време за отчетче. АМи като гледам няма да се получи точно обещаното, защото няма да сваля 8 килограма до септември, но вече съм свалила 4 :) Което мисля, че пак е добре. Разбира се отчитам лек провал, но това само ме амбицира още повече. Сега дедлайна е 14.10.2011 :221 Лекинко се премести, ноооо до тогава трябва да съм влязла във перфектна форма. А и то септември е доста обширно понятие :1062 Ако приемем, че съм говорила за края на септември почти няма да имам отклонение :222 . Така относно програмата не мисля, че съм я нарушавала много, но лекинко включих и разни сладки, забранени храни, които веднага си казаха думата (първонячално бях написала сумата, как мислите дали е случайно? :1062 ) и ми забавиха отслабването. Та почвам отчета по ред
Хвойновото масло, комбинирано с вакумен масаж с ръчен масажор на принципа на вендузите, направи чудеса. Кожата на краката ми е като на бебешко дупе! Целулит почти не се забелязва. Разбира се и клина на Артемис си каза думата. Разликата с преди 2-3 месеца е осезаема. Тогава имах много видим целулит и ситни червени пъпчици по краката. А бе грозна гледка! Като се има предвид, че от февруари тренирам усилено!
Чай пия по доста и зелен и от джоджен. Е получават се малки почивки. Примерно пропускам един два дни, но не са дълги.
Пия само магнитна вода.
Е петте хранения не ми се получават всеки ден, но се старая.
Пчелния прашец го пропускам, защото ми остана в София, но като се върна, ще го започна пак.
Тренирам всеки ден сутрин, дори следобяд плувам по доста, когато няма голяма вълна на морето.
Закуската ми претърпя доста вариации. Включих много активно канелата. Те е полезна и за обмяна на веществата и за имунитет, а също е и добър заместител на подсладителя :222 . В краейна сметка люлимия ми вариант е от
1 с.л. овесени трици,
2 с.л овесени ядки,
канела на вкус,
3 счукани какаови зърна
малко годжи бери
и вода.
последния месец вечерям предимно салати.
но при мен хормоните още бушуват здраво и това определено си казва тежката дума.
Е това е за сега ще ви държа в течение. Благодаря ви че ми стискате палци и вярвате в мен!
Ще се постарая повече да не ви разочаровам.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Боби

Мнение от droidd »

Боби,до края на септември има 40 дена и един детокс.Така че все още си в график :524
Та мисля, че имаш време да се справиш с тези нищо и никакви 4кг. :923
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Обещано от Боби

Мнение от bobichan »

droidd написа:Боби,до края на септември има 40 дена и един детокс.Така че все още си в график :524
Та мисля, че имаш време да се справиш с тези нищо и никакви 4кг. :923
Благодаря ти най-вече че вярваш в мен. Само се притеснявам, че последните килограми най-трудно се дават, нооо и аз няма лесно да се дам :)
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Боби

Мнение от Cheva »

bobichan написа: но вече съм свалила 4
:326 :326 :326
Това е страхотен резултат!
bobichan написа: Хвойновото масло, комбинирано с вакумен масаж с ръчен масажор на принципа на вендузите, направи чудеса.
Ще разкажеш ли повече ?
Как го приготви, какво се купува и този масажор.....сника може ли ?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Боби

Мнение от cchery »

Браво, Боби!!! 4 кила са страхотен резултат. А и като чета колко активна си станала в спортно отношение, вярвай ми, че усилията ти ще бъдат възнаградени. И ти ще бъдеш следващата след Чева с албумче ПРЕДИ и СЛЕД! :923 :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Обещано от Боби

Мнение от bobichan »

Cheva написа:
bobichan написа: Хвойновото масло, комбинирано с вакумен масаж с ръчен масажор на принципа на вендузите, направи чудеса.
Ще разкажеш ли повече ?
Как го приготви, какво се купува и този масажор.....сника може ли ?
Леле, Чева........ Огромни извинения, че съм пропуснала въпроса.
Та по ред на номерата.
Хвойново масло - 2 с.л. плодчета хвойна се счукват или стриват с кафемелачката и се заливат с 200 грама бадемови масло или студено пресован зехтин. Варят се на водна баня 1 час. Втрива се поне веднъж на ден. Най-добре след топъл душ.
Това е от книгата на док.
Масажора е на принцина на вендузите. Подобен е на този, но моя е ръчен и има повече формички за масаж и струваше 25 лева.
Много съм доволна. Масажа се прави през 2-3 дни. В началото ми правеше синини по краката, но после заглади всичко. Предполагам, че ефекта няма да е траен до следващото лято, защото наистина хормоните си казват думата, но поне с този масажор за по-малко от месец пак ще си загладя бедрата. А в комбинация с хвойновото масло кожата наистина става като коприна!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Публикувай отговор