АСТРОЛОГИЯ

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

От февруари 2010 год. се занимавам активно с астрология. Първо минах курс на обучение, после започнах да изготвям хороскопи. Определено мога да кажа, че това ми е хоби - да се взра в нечия натална (рождена) карта и да размишлявам по нея. Естествено отвреме-навреме гледам транзитите, които преминават през моя и на близките ми карти - много е интересно! Запалена съм от малка да чета книги по астрология, но никога досега не бях се занимавала професионално. Затова сега ми е много хубаво. Хубаво ми е и това, че все повече хора ми се доверяват да им изготвя личен и/или партньорски хороскоп, и после остават доволни от свършеното от мен. :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Ver »

Аз също си падах едно време по астрологията :)
Чак карти не съм правила, но разни там пратньорски хороскопи ме влечаха ...
Сега вече не ми е интересно
По-скоро, като се срещна с някой (без да го познавам много добре) си играя на следната интересна игра: гадая в коя планета какъв е ...и доста пъти познавам :cool:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Значи си много интуитивна, щом познаваш. :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Ver »

Да, странно. Въпреки, че Луна не ми е в Рак :222
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Не е задължително Луната да ти е в Рак, за да си силно интуитивна личност.
Ето аз например съм със Слънце, Венера и Меркурий в Риби, с Асцендент Скорпион и Луна в Стрелец. :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Ver »

Голям карашък си. ;)
Нищо не е задължително, но все пак водните знаци са с повишена чувствителност. Следват ги въздушните :222 Така, че се класирам с мойта Луна във ..... познай :?:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Мисля си, че ги следват огнените. Може да подискутираме :)
Луната ти е в Близнаци/Водолей, колебая се в момента...
А пропо, какво е "карашък"?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от droidd »

vihrogonche написа:А пропо, какво е "карашък"?
:1062 Аз думата я зная "карашик".Турцизъм, който означава смесено, разбъркано.
Ver

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Ver »

vihrogonche написа: колебая се в момента...
Не се колебай. Не видях Везни при теб, ама те и многото Риби вършат тази работа ;)
droidd написа:1062 Аз думата я зная "карашик".Турцизъм, който означава смесено, разбъркано.
Все тая :) По шоплъка всички подобни думи имат по-твърдо звучене.
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от mari_ko »

Ver написа:Нищо не е задължително, но все пак водните знаци са с повишена чувствителност. Следват ги въздушните Така, че се класирам с мойта Луна във ..... познай
Много съм далече от тази материя. Искам и аз да знам къде ми е луната, рибите и другите подробности :1062
vihrogonche написа:А пропо, какво е "карашък"?
Миш-маш, различни неща събрани на едно място.
Темата много ми харесва :326
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Ver »

mari_ko написа:Много съм далече от тази материя. Искам и аз да знам къде ми е луната, рибите и другите подробности :1062
:221 Имаш го :524
Публикувай отговор