Докладвайте

Публикувай отговор
emi-1

Re: Докладвайте

Мнение от emi-1 »

Чери,имам нужда от съдействие.Как мога да изтрия част от ЛС,без да изгубя всички?Някои ми трябват за лична статистика.Не намерих такава опция...
emi-1

Re: Докладвайте

Мнение от emi-1 »

Вече всичко е ОК.Едно пиленце ми подшушна...
точка

Re: Докладвайте

Мнение от точка »

и аз имам въпрос, защо тук буквите 'ъ' и 'з' са с разменени места, също и някой от пунктуационните знаци (ето нямам въпростелна, или поне не я откривам) . Не ми се е случвало никъде другаде,така че смятам че въпросът ми е на място :)
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Докладвайте

Мнение от Мърмори »

Според мен проблема не е във форума,а в клавиатурата ти. Каквото пишеш това излиза. Според мен няма връзка,но нека шефа да каже.Аз,например,в офиса пиша на клавиатура,на която всичко си е на мястото,но у дома на лаптопа,който е с Windows vista местата на буквите са тотално объркани.За това казвам,яе моье би проблема не е тук. Ето пак пиша глупости,защото бшх в болнични една седмица и сега докато свикна отново...Всъщност изобщо не знам къде е проблема,само си чеша пръстите и свиквам на моите клавиши. Някой по-умен нека да каье!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

точка написа:и аз имам въпрос, защо тук буквите 'ъ' и 'з' са с разменени места, също и някой от пунктуационните знаци (ето нямам въпростелна, или поне не я откривам) . Не ми се е случвало никъде другаде,така че смятам че въпросът ми е на място :)
Точка, да те питам първо с кой уиндоус си?!?! Ако е 7, не би трябвало да задаваш горния въпрос :lol: :lol: , а да знаеш, че кирилизацията при него променя мястото на някои клавиши и това не е проблем на форума. Аз вкъщи съм с новата ОС и също имам промяна в клавишите на клавиатурата ми, при това...... не само в този форум, а въобще.

Ако продължаваш да имаш проблеми, просто ползвай кредора.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Докладвайте

Мнение от Сиренце »

Не мога да прикачвам снимки от РС -то си! Излиза съобщение максималната големина на файла е достигната при размер на файла 87,3 КВ :1044 .
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Докладвайте

Мнение от metsababa »

Сиренце написа:Не мога да прикачвам снимки от РС -то си! Излиза съобщение максималната големина на файла е достигната при размер на файла 87,3 КВ :1044 .
Цони, и аз го забелязах този надпис, но не ми оставаше време да коригирам. Сега вдигнах ...... как да го кажа - преди имаше възможност да се качат от всички потребители на форума общо 50 МВ снимки!!! И този размер бяхме достигнали! Сега го вдигнах на 100 МВ, което означава, че пак можем да пълним сървъра! :)

Даже пробвах дали и става и ето отговора :) :
res_DSC08574.JPG
(105.28 KiB) Свалено 2023 пъти
Благодаря, че ме ръчна! :razz:
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Докладвайте

Мнение от Cheva »

От известно време, докато разглеждам форума, ми се появява
в нищото ей този бутон :roll: :
re_ekran_.jpg
(28.73 KiB) Свалено 1913 пъти
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

Cheva написа:От известно време, докато разглеждам форума, ми се появява
в нищото ей този бутон :roll: :
re_ekran_.jpg
Чева, кой бутон имаш предвид - слайдерчето долу ли?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Докладвайте

Мнение от Cheva »

cchery написа:Чева, кой бутон имаш предвид - слайдерчето долу ли?!?
Слайдер ли се казва ?
На снимката е точно по средата , прекъснато.
Реално няма място там.
Само в този сайт ми се появява , обаче,
което значи , че не е в мен проблема. :1044
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

Cheva написа:
cchery написа:Чева, кой бутон имаш предвид - слайдерчето долу ли?!?
Слайдер ли се казва ?
На снимката е точно по средата , прекъснато.
Реално няма място там.
Само в този сайт ми се появява , обаче,
което значи , че не е в мен проблема. :1044
Аз нямам такъв проблем. Интересно ще е дали още някой няма да се обади. Дотогава пробвай да смениш браузъра, с който зареждаш мецата........ въпреки че не знам дали ще има полза.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор