Обещано от Цвети

Публикувай отговор
мама на мария

Re: Обещано от Цвети

Мнение от мама на мария »

Цвети,ще те подкрепяме.Ти пиши тук зада ти е по-леко и не се притеснявай.Успех :524
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

Браво, Цвети! Висока летва и ти ще я прескочиш! Имаш и моята подкрепа! :923 И зорко ще те следя :222
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Мърмори »

Успех, Цветка! Гладувала съм 20 дена, не е трудно, само първите 3-4 дена. Устоиш ли, заинатиш ли се, няма да имаш проблем. А ти имаш силен мотив- нищо не е по-важно от здравето! Стискам ти палци!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Зори, :922 огромно благодаря :329
И така както обича да казва Чери отпочнах :mrgreen:
За сега нямам материал за писане все още съм в началото.Мога да кажа само, че съм много развълнувана, защото с това гладолечение смятам да положа основите на един по здравословен начин на хранене, защото ако не направя това то тогава обезмислям гладуването :!: Януари месец за мен беше нещо като изпитателен срок.Опитах се да не консумирам почти нищо от бяло брашно и понеже много обичам сладко си събрах рецепти за домашни сладки смед, сусамов тахан и т.н.Пекох си домашен тричав хляб и се оказа доста вкусен.Дори и останали членове на семейството взеха да ми посягат на погачата :1062 , което много ме зарадва....Та това е засега.Отивам да погледна съседните темички :1030
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:Мога да кажа само, че съм много развълнувана, защото с това гладолечение смятам да положа основите на един по здравословен начин на хранене, защото ако не направя това то тогава обезмислям гладуването
Цвети, поздравления за взетото решение :326 :326 :326
:923 :923 :923 :923 :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Диде, :923 :923 :923
:1150 :1150 :1150 :1150 :1150
Ей такова ми е състоянието в момента.За сега не изпитвам глад :mrgreen: по скоро съм в приповдигнато настроение и съм обхваната от еуфория :954 Събота и неделя моите родители вземат някой от децата, за да мога малко да си почина а тази седмица майка е решила да ми помогне и сготвенето.Тоест в най трудните ми дни няма да съм над тенджерите и да готвя а съответно и да се изкушавам :1076 :1076 :1076 В момента усещам как синузита(секрета) направо ми "пука в челото".Много се измъчих с него, но той не знае каква изненада съм му подготвила :1136
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Сиренце »

Цвети, възхищавам се на куража ти!!! :826 Ще успееш, момиче! :940
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

Как си, Цвети? Как се чувстваш?
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви много на всички :923 Мило и драго ми става като видя, че някой се сеща и пише в темичката ми :954 И така днес е ден 2 Започвам вече да усещам лек глад, езика ми е обложен и съм със страшно главоболие :328 ...но като се замисля последно време съм с постоянно главоболие.Точно отпред, където е челото и знам, че това е от синузита.Напрво голям тормоз ви казвам :126 :126 :126 а как боли като се издухвам...имам усещането, че все едно под налягане ги изкарвам тия секрети.Ако не беше синузита нямаше да се хвана с толкова продължително гладолечение в студеното....Усещам, че това ще ми е проблем номер 1 поне натози етап :1150 :1150 :1150 .Ами за сега това е всичко от мястото на репортажа :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

Цвети, аз също имам синузит и знам как боли! Пробвала ли си със Синупрет Форте? Изцяло на билкова основа е, но много помага за изхвърлянето на секрета.
Щом ти е обложен езика вероятно трябва да увеличиш количеството вода според мен.
Ver

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ver »

Сега чак виждам темичката ти Цвети :)
Пожелавам ти успех в начинанието! Има смисъл определно! Аз когато изпадна в трудно положение си казвам: "Където има воля, там има и път!" Пожелавам ти Воля :923
За обложения език: почиствай се езика с лъжчка. Това е една йогийска практика, която е много лесна, но и много важна. Чрез езика се отделят токсини, но и се черпи енергия. За да може тялото да се снабдява с енергията от храната и водата, езика трябва да е чист. По принцип това се прави всяка сутрин, но мисля, че ти можеш да го правиш винаги , когато почувстваш нужда, защото сега тялото ти ще отделя повече.
За синузита: отново малко йога практика-прочистване на носа с хладка вода и морска сол. Всяка сутрин. Шмъркаш от едната ноздра, излиза от другата. Продават специални канички, с които това става много лесно:
[img]http://www.yoga108.info/images/magazin/neti_pot.jpg[/img]
Ако не можеш да си намериш такава, на първо време става и с шмъркане от шепи или ако можеш да пригодиш друга каничка за тази цел.
Ако решиш, аз мога да ти купя и да ти я пратя :)
Цената и беше към 10 лв.
Една приятелка, която всяка есен-зима беше на Синупред, капки и прочее илачи, откакто прави прочистванията на носа от есента, няма никакви проблеми.
Още веднъж Успех и :923
Публикувай отговор