Обещано от Kleo

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от cchery »

droidd написа:Вихърче, нещо не се мяркаш насам. :1044
Тъй като мина месец, май е време да се появиш на отчет :1058
:923 :923 :923 :329
Браво, Диди!!! Точно така трябва да се действа - искаш ли да те назначим за тренер на "До стената"?!? Да ни гониш и подсещаш?!?

Деска, нещо да кажеш за себе си? :1058 :1058 :razz:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Ето ме :222
Днес ми беше четвъртият ден от житния режим на Учителя Петър Дънов :524 И искам да отбележа, че до момента го карам БЕЗ нито едно прегрешение :326 (което за мене си е чисто постижение :lol: :1062 )
Резултатите не закъсняват: започнах на 58 кг (на 8-ми сутринта), а тази сутрин бях вече 56 кг! :) Много съм доволна.
Мотивирана съм да изкарам режима до края му, като усещам, че захранването ще ми е най-трудно - тогава, повече от всякога, ще разчитам на подкрепата ви, мили момичета :923 :940
Иначе новото при мен е, че се запознах отблизо с неизвестното ми допреди явление ПОД :cool: , чувствах се прекрасно целия ден, най-хубавото, което открих е, че през следващите 2-3 дни апетитът ми бе завидно НАМАЛЯЛ, нещо нетипично за мен, в резултат се храних по-малко.
Мисля, че започнах годината 59 кг, сега съм 56, мисля, че вървя добре. Но имам какво да желая от себе си!
Иначе допреди отново да се взема в ръце с детоксите миналата година, отново допуснах да стана цели 62 кг, които предвид ръста ми са прекалено много за мен!
Сега да поговорим за здравето:
През последния месец и съпругът, и синът ми се разболяха на 2 пъти от настинка/грип. В момента са болни. Аз непрекъснато снова между тях, шетам, готвя им, грижа се за тях, ноооо.... нищо ми няма!!! Нито Т вдигам, нито кашлям, нито сополи, абе нищо! Този път е така, миналият път бях само леко неразположена за около 5 дена, но с повечко плодове и билкови чайове се нормализирах, като дори си ходих и на работа. Така че отдавам НЕразболяванията ми на детоксите, ПОД и естествено житния режим, който в момента правя!
И още една добра новина от мен: холестеролът ми вече е в НОРМА!!! Беше завишен, но след като месеци наред всеки ден изяждам по половин кофичка мляко с 3 с.л. трици и малко ленено семе, когато имам, явно съм нормализирала и него :423
Ами това е от мен засега, похвалих се, пък дано дяволът не ме чуе и да ми мушне преобърни-камъче пред каручката :oops:
БЛАГОДАРЯ ви за подсещането, Дроид и Черита, да идвам да се изповядвам тук по-честичко! :329 :329 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

Деска, радвам се, че ни засипа с добри новини за себе си. :524 :326 :326 :326
vihrogonche написа:пък дано дяволът не ме чуе и да ми мушне преобърни-камъче пред каручката :oops:
:423 Да ги нямаме такива :1058 Той този дявол е част от нас, но ние решаваме, дали ще му дадем да се прояви.
Така че действай в същият дух :923 :923 :923
cchery написа:Браво, Диди!!! Точно така трябва да се действа - искаш ли да те назначим за тренер на "До стената"?!? Да ни гониш и подсещаш?!?
:221 Много ми се отдава да "гоня" другите.Май съм си объркала професията? Май е трябвало да стана една старшинка :955
Виж със себе си ми е по-трудно :oops: :oops: :oops:
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от lindorina »

Вихърче - стискам и на тебе палци,относно целите,които си си поставила,да се осъществят!Браво за житния режим!Успех занапред! :329 :923
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Благодаря ви :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от cvety_rz »

Вихърче, ще успееш.С теб сме :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Наминавам да си кажа:
- Успешно изкарване на житния режим.
- Свалени 4 кг (стартирах 58 кг, сега съм 54).
- Добро начало на захранването (2 дни предимно на ангелска супа).
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Dari09

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Dari09 »

Браво, Вихърче! :326
Сега продължаваме с ПОД всяка седмица и обещавам да те сръчквам! :221 :923
Сигурна съм, че след по-малко от 2 месеца ще си достигнала до желаните 50 ! :524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Супер, Дари, разчитам на теб :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Наминавам да си кажа:
- Успешно изкарване на житния режим.
- Свалени 4 кг (стартирах 58 кг, сега съм 54).
- Добро начало на захранването (2 дни предимно на ангелска супа).
Деско, не знам дали осъзнаваш, но си на някакви си 9 кг от онези 45 които беше стигнала преди 4 години?!?! Не мога да ти се нарадвам! Наистина ме изумяваш! :940 :940 :940 :940 :940
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от droidd »

Вихърче, БРАВО !!! :524 :326 :326 :326 :fan
cchery написа:Деско, не знам дали осъзнаваш, но си на някакви си 9 кг от онези 45 които беше стигнала преди 4 години?!?
Абе това 45 кг., ми звучи като детски мерки :1044
Публикувай отговор