Обещано от Зори

Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Зори

Мнение от Cheva »

Мърмори написа:Отивам в Морската да погледам морето-дано ме поразведри!
Морска градина и море !
И то точно в сезона......
слагай си розовите очила и вдишай дълбоко! :923 :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Обещано от Зори

Мнение от lindorina »

:954 :954 :954 И аз ти благодаря Зори за хубавите думи :923
Другата седмица със сигурност ще е по-добра за тебе - дори само за това,че ще имаме детокс! :329
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Зори

Мнение от Cheva »

Зори, как върви програмата? :222
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Cheva написа:Зори, как върви програмата? :222
Ами засега е спряла на едно място. Нещо се измори и сега си почива. Но за малко.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Зори

Мнение от droidd »

Мърмори написа:
Cheva написа:Зори, как върви програмата? :222
Ами засега е спряла на едно място. Нещо се измори и сега си почива. Но за малко.
Зори,почивките са хубаво нещо и е хубаво да си ги даваме когато имаме нужда от тях.А после - с нови сили напред :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Зори

Мнение от cchery »

И тук няма нищо ново....... , а би следвало да не е така, защото го знам! :) :) :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Ново, ново, какво ново?
А,да, пак съм тук!
Чета,чета и ти се възхищавам. Аз бях тази,която ти пилеше на главата да започнеш отново детоксите, аз бях тази,която те навиваше за ПОД-ове и ти така ми повярва! И така добре се справяш! И адски много се гордея с теб! Наистина! А сега ти си тази,зад която тръгвам и която ще ме води-с ентусиазма и упоритостта си! Не ме оставяй да се предам отново, моля те!
Сега аз ще мечтая за шестицата и знам,че скоро ще я видя. Така,както упорито я преследваше и ти.
Благодаря ти за всичко,мила моя приятелко!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Зори

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Ново, ново, какво ново?
А,да, пак съм тук!
Чета,чета и ти се възхищавам. Аз бях тази,която ти пилеше на главата да започнеш отново детоксите, аз бях тази,която те навиваше за ПОД-ове и ти така ми повярва! И така добре се справяш! И адски много се гордея с теб! Наистина! А сега ти си тази,зад която тръгвам и която ще ме води-с ентусиазма и упоритостта си! Не ме оставяй да се предам отново, моля те!
Сега аз ще мечтая за шестицата и знам,че скоро ще я видя. Така,както упорито я преследваше и ти.
Благодаря ти за всичко,мила моя приятелко!
Зори, сещам се за един много лесен начин да ти помогна, а имено като ми метнеш още 5-6 колета със сланинка :221 :221 :221 , за теб няма да остане нищо...... :1069 :1069 :1069 !

Момиче, златно, естествено, че съм с теб!!! Как няма да е! Вярата........., да тя е в основата на всичко! И аз никога не съм спирала да вярвам в теб! :329 :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Анитко мила, със сланинка няма как да ме спасиш,защото аз не ям. Но ме спасяваш с ентусиазма си и упоритостта ти.И честно казано ме е срам. Ама много.
Ето, отново започвам наливането с вода (бях позарязала този хубав навик), отново сложих калкареята в джоба, отново зарязвам късните вечери, знаеш,че и ПОД-ове метнах от 2 седмици... Ще ми се получат нещата, няма начин! Искам като ми дойдеш на гости лятото да бъдем най-секси мацките на плажа-може да сме 30+, може да сме с дечурлига :972 :943 , ама ще им съберем очите на всички! Нали? :1068 :1204
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Зори

Мнение от droidd »

Мърмори написа:Искам като ми дойдеш на гости лятото да бъдем най-секси мацките на плажа-може да сме 30+, може да сме с дечурлига , ама ще им съберем очите на всички! Нали?
Ще,ще....надявам се да ни направите съпричастни на това с по някое фото :1204
Зори, виждам, че яко си се активирала :524 :326 :326 :326
....и ще успееш :923 :923 :923 :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Зори

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Анитко мила, със сланинка няма как да ме спасиш,защото аз не ям. Но ме спасяваш с ентусиазма си и упоритостта ти.И честно казано ме е срам. Ама много.
Ето, отново започвам наливането с вода (бях позарязала този хубав навик), отново сложих калкареята в джоба, отново зарязвам късните вечери, знаеш,че и ПОД-ове метнах от 2 седмици... Ще ми се получат нещата, няма начин! Искам като ми дойдеш на гости лятото да бъдем най-секси мацките на плажа-може да сме 30+, може да сме с дечурлига :972 :943 , ама ще им съберем очите на всички! Нали? :1068 :1204
Лелеееееееее, Зори...... аз имам поне още една година до изпълнението на тази мечта. :954 :954 Но искрено ще се радвам, когато ти я постигнеш това лято! И да, ще бъдем най-секси мацките... в клуба на женените на -40 :D :D . А децата....... те ще са нашата сила и най-голямо оръжие...

Утре ще си купя и аз калкарея.... с водата нямам грижи, така или иначе много пия. И чакам с огромно нетърпение хубавите сутрини, за да си тичам пак с кеф в парка!

А пък сланинката, аз ще я хапна вместо тебе, т.е. ще се "жертвам", за да не ти тежи на теб :221 :221 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор