Обещано от Deina

deina0071

Обещано от Deina

Мнение от deina0071 »

Ето и ме и мен,тук до стената,където ми е мястото.Обещавам,че ще отслабна,ако ще цял живот да ям зелева супа,да бягам в парка и да правя коремни преси.Не искам просто да бъда слаба,а искам да бъда себе си.Не искам да съм обезверена,обезличена,примирена,сбабисчосана и безразлична.Искам подобрявайки външния си вид да подобря и това ,което е вътре в мен.В една книга пишеше:внимавай какво ще си отгледаш.Да, аз искам да си отгледам едно добре изглеждащо,усмихнато и щастливо същество,каквото бях.От вас искам да ме държите изкъсо и ако трябва да ме заковете на тази стена.Вие сте страхотни,много силно ме мотивирахте и ми дадохте начален тласък напред и надолу на кг.Благодаря ви :329 едно голямо :923 И да кажа,че започнах 87кг. и до лятото- не трябва ,а ще бъда 70. ЗАКОВАНО И ОБЕЩАНО

[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

мецАна: Аз съм просто ........ респектирана пред думите, написани по-горе! "Не искам просто да бъда слаба, а искам да бъда себе си."- това не е обикновена, ежедневна фраза, а самата болезнена, изстрадана, лелеяна истина! Дейна, ти ще успееш! :940
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Deina

Мнение от cvety_rz »

С теб съм, Deina!!! Писането във форума много помага и когато ти е трудно и си отчаяна и обезверена просто пиши.Ние сме насреща и ще помагаме :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Deina

Мнение от droidd »

deina0071 написа:И да кажа,че започнах 87кг. и до лятото- не трябва ,а ще бъда 70.
Дейна, поздравления за взетото решение ! :524
С теб сме, ще се справиш :326 :326 :326 :923 :923 :923
deina0071

Re: Обещано от Deina

Мнение от deina0071 »

Много ви благодаря момичета,ще имам нужда от вашата подкрепа :329 :923 :329 :923 :329 :923 Пък,който го е измислил това за До стената,е велик.БРАВО :326 Много мотивиращо действа :326
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Deina

Мнение от Kleo »

Дейна, успех и от мен! Звучиш страшно мотивирана и силна, браво, само така! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
deina0071

Re: Обещано от Deina

Мнение от deina0071 »

Благодаря,vihrogonche наистина съм супер мотивирана и убедена ,че ще го направя-естествено с вашата помощ,защото така се нахъсах благодарение на ВАС и съм длъжна да устискам :1058 Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ и едно голямо :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Deina

Мнение от cchery »

Дейна, ще успееш! Мисля, че няма и начин при заявката, която даде с появата си тук, "ДО СТЕНАТА"!!! Ще следя с интерес това, което се случва с теб1 :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
deina0071

Re: Обещано от Deina

Мнение от deina0071 »

cchery написа:Дейна, ще успееш! Мисля, че няма и начин при заявката, която даде с появата си тук, "ДО СТЕНАТА"!!! Ще следя с интерес това, което се случва с теб1 :923 :923
Благодаря както за печата така и за хубавите думи :923 Ще успея спазвайки правилата научени от тук :524Вчера сутрин кантара показваше:80.500 :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Deina

Мнение от cchery »

deina0071 написа:
cchery написа:Дейна, ще успееш! Мисля, че няма и начин при заявката, която даде с появата си тук, "ДО СТЕНАТА"!!! Ще следя с интерес това, което се случва с теб1 :923 :923
Благодаря както за печата така и за хубавите думи :923 Ще успея спазвайки правилата научени от тук :524Вчера сутрин кантара показваше:80.500 :1062
Дейна, в първия си постинг пишеш, че си стартирала при 87 кг - това... кога е било?!?! В смисъл, за колко време ги свали тези 7 кг?! И при колко стартира с темата тук? :) :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
deina0071

Re: Обещано от Deina

Мнение от deina0071 »

Значи декември месец направих първия детокс :222 тогава бях 87кг.Пък тук До стената съм от 1 седмица и незнам точно колко кг.съм била.Аз за начало вземам дек.детокс,защото тогава ви открих и спазвам детокс ПОД-всяка седмица и зелевата супа по съвет на Вер :923 И хубавото е ,че задържам свалените кг.Досега съм спазвала всякакви диети ,свалям и после качвам,че и отгоре.Не мога да се търпя такава.Никога не съм била толкова пълна.След първата бременност преди 12г.за един месец си възвърнах формата-55кг.В следващите години неусетно започнах да качвам и стигнах до 70-работата ми е свързана със сладки работи и от там беше проблема :oops: И после през втората бременност преди година и 4месеца не качих много,ами след това станах 87-88кг.И затова съм супер щастлива ,че ви открих :940 Благодаря за всичко :1095
мама на мария

Re: Обещано от Deina

Мнение от мама на мария »

Дейна и аз ти пожелавам много успехи.На мен също ми изглеждаш доста мотивиран човек и затова си мисля,че ще успееш.успех и пожелавам от сърце. :524
Публикувай отговор