Обещано от Зори

lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Обещано от Зори

Мнение от lindorina »

Зори здрасти!Знаеш ли,понякога излъчването на човек,който иска нещо много силно, е толкова неустоимо,че привлича погледа на хората.Правейки правилните неща,дори и да не са постигнати съвсем нужните кг,то обаянието на секси-мацки,както си си пожелала,ще ви е лепнато на челата с Черита ,а и с др.момичета,които го искатХей,живота е твърде хубав и трябва да си го живеем,така,както пожелаем!Хайде-успех отново Зори :329 :923 .
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Благодаря Линди! :922
За протокола- 200 гр надолу, нагоре се движат и до там. Това за мен е нищо- знам,че половин кг може да варира и това не е някаква стабилна разлика в теглото. Както и да е, продължавам с... борбата с хормоните, чак тогава може би ще имам по-сериозни резултати и с теглото. Само като си помисля колко лесно ми беше в началото, през 2008г...чак неестествено лесно, а сега...всичко ми се струва непостижима мечта. Но...времето е пред мен.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Зори

Мнение от Kleo »

Мърмори, успех от мен! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Хм,гледам голямо мъртвило се е насадило тука...да взема да поправя грешката!
Отчитам: детокс редовен засега,уутре захранвам и продължавам по старата,изпитана схема: много вода, никакви закуски,ранна вечеря,много плодове и зеленчуци (естествено домашно производство) и...няма как нещата да не се случат. А и една победа в един конкурс само чака да кацне на раменете ми :1046
Естествено, първо ще мина през стената на позора- таблицата ни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Зори

Мнение от droidd »

Мърмори написа:...няма как нещата да не се случат. А и една победа в един конкурс само чака да кацне на раменете ми :1046
:524 :923
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Е, да взема да се отчета и аз!
Карам по план, макар да не изпълнявам всичко,което съм обещала в началото.
На този етап:
1. не закусвам
2. пия много вода и така съм привикнала към благотворната течност, че ако до обяд не съм изпила поне литър започва силно главоболие. Започвам да се чувствам замаяна и отпусната,което вероятно има връзка с кръвното. Колкото повече вода пия, толкова по-добре се чувствам.
3.не пропускам глухарчето
4. старая се да избягвам тестените и сладки неща, но в никакъв случай не съм ги отписала тотално. Хапвам по малко, но само когато много ми се дояде нещо. Лично за мен,намаляването на тестените изделия е голямо постижение, защото у дома често се шегуват с мен, че съм била" хлебарка".Понякога се е случвало да ме мързи да си приготвям за ядене и да ям само хляб. Но това е вече минало!
5. Вечерята. Ах, вечерята! тя се оказва най-големият ми проблем. Прибираме се късно,аз съответно вече съм озверяла от глад и........Абе, опитвам се, честна дума! Понякога се получава,понякога-не, но важното е, че не съм спряла да работя над това.
И така, рекапитулация: успявам да задържа резултата от детокса, като 1 кг ми е плаващ и го отдавам на задръжка(изхвърляне) на течности.
Нямам търпение за детокс, поставила съм си за цел да посрещна Черита с 6-ица.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Зори

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Нямам търпение за детокс, поставила съм си за цел да посрещна Черита с 6-ица.
И да ме предупредиш, ако не си видяла шестицата! Че аз само с 60-е килограмови хора разговарям :1062 :1062 и със себе си, разбира се :221 :221 :221 !

Майтапя се, Зоритас! Браво на тебе! Много се радвам, че се взе в ръце - като си спомня миналата година по това време каква инерция те влечеше и как казваше, че не можеш......... и ми ставаше мъчно! Винаги трябва да можем! Дори, когато е невъзможно! :922 :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Зори

Мнение от droidd »

Зори, за теб поне четох, че има с какво да се похвалиш и тук :222 :524 :329
Публикувай отговор