Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
tita

Re: Моята тренировка

Мнение от tita »

Да отбележа между другото, че ... който няма гирички, може успешно да прави упражненията и с бутилки от минерална вода от 1,5л примерно. :222
Разбира се, пълни с вода, за да тежат поне по килограм и половина. :D
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Тук ще си отчитам сутрешните гимнастики, за да си давам сама на себе си стимул и хъс да продължавам, както и да си надвивам мързела :222
И днес направих 10-минутно раздвижване, отново 10 коремни преси, 10 клякания, малко танци-манци на денс-музика, малко йога :954 На отворен прозорец, гледащ към един прекрасен огромен бор зад блока ни, на фона на птичи песни.
Чувствам се наистина заредена и тонизирана в началото на деня! :954 Благодаря за приятната ви компания!!! А аз като тита ще призова и други мацки да се включат в темата!
Ха-ха, тита, изпреварила си ме. Видях, че си писала за шишетата с вода. Идейно е. Мерси много!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Тук ще си отчитам сутрешните гимнастики, за да си давам сама на себе си стимул и хъс да продължавам, както и да си надвивам мързела :222
И днес направих 10-минутно раздвижване, отново 10 коремни преси, 10 клякания, малко танци-манци на денс-музика, малко йога :954 На отворен прозорец, гледащ към един прекрасен огромен бор зад блока ни, на фона на птичи песни.
Чувствам се наистина заредена и тонизирана в началото на деня! :954 Благодаря за приятната ви компания!!! А аз като тита ще призова и други мацки да се включат в темата!
Ха-ха, тита, изпреварила си ме. Видях, че си писала за шишетата с вода. Идейно е. Мерси много!
Деска, отчетче за днес?!? :1044 :1044 :1044 :razz:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Да, Чери, но днес сутринта се успахме с Алекс и по случая успях да направя едва 10 клякания. Но все пак си ги наложих, поне тях. И изхвърчахме от вкъщи! :plezya se Алекс влезе в училище точно в 8, а го викат най-късно в 8 без 5. Абе луда работа днес :plezya se Ама утре повече!!! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Влизам да отчета проведена домашна тренировка :222
Танцувах, кляках, направих си коремните преси, малко йога и други гимнастически упражнения, които зная, на фона на хубава музика, ей как се тонизирах само! :954
Подновявам физическите си занимания у дома, защото искам да съм свежарка и във форма :1048
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Влизам да кажа, че от понеделник - няма шега! пак почвам с тичането сутрин - чак ми липсва! Последния ми крос беше на 4-и април..... :plezya se :plezya se :plezya se
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mamadida

Re: Моята тренировка

Мнение от mamadida »

И аз да се подпиша в темата. Много ми допада. От доста време се стремя сутрин да ставам един час оп-рано за да имам време за малко движение. Това за мен означава, че трябва да стана в 6 часа.
Да си призная не всяка сутрин ми се отдава, но се стремя да е поне 3 пъти седмично. Правя ли редовно гимнастиката нито кръста, нито гърба ме боли. Чуствам се много по жизнена и енергична. Нооо мързела си е мързел и както казах понякога не успявам.
Упражненията, които правя са от сайта на Руми.
http://fitnesinstruktor.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
И в друга тема бях пускала линк към нейния сайт. Редувам различните тренировки според настроението за деня.
Много ми допадат.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

mamadida написа:И аз да се подпиша в темата. Много ми допада. От доста време се стремя сутрин да ставам един час оп-рано за да имам време за малко движение. Това за мен означава, че трябва да стана в 6 часа.
Да си призная не всяка сутрин ми се отдава, но се стремя да е поне 3 пъти седмично. Правя ли редовно гимнастиката нито кръста, нито гърба ме боли. Чуствам се много по жизнена и енергична. Нооо мързела си е мързел и както казах понякога не успявам.
Упражненията, които правя са от сайта на Руми.
http://fitnesinstruktor.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
И в друга тема бях пускала линк към нейния сайт. Редувам различните тренировки според настроението за деня.
Много ми допадат.
Диди, много интересен сайт - фитнес инструкторката ми се вижда доста ангажирана с това, което върши. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Днес празнувам "Рожден ден"

Мнение от cchery »

ДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕНДНЕС ПРАЗНУВАМ РОЖДЕН ДЕН

 

 

 

 

 

 

[/size][/b]

:954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954

Точно преди 2 години, подтикната от едни от най-интерсните статии, които някога съм чела, аз си подадох носа извън нас и слязох до близкия парк за да.................. тичам! Сутрешен джогинг, така нареченият! След около 4 месеца смених маратонките с кракавици и оттогава та досега, в студ и пек, сняг и дъжд...... аз тичам поне 2 пъти седмично. А най-често 4 пъти! Стартирах с едни скромни 7 минути слонски тръс :1062 :1062 . В момента изпълнявам 30 минути интенизвно бягане, т.е. с редуване на бързо и бавно тичане! Имам неопренов клин с висока талия, тип сауна-ефект! А от съвсем скоро 2 мои прекрасни приятелки ме изненадаха и с друг подарък - фитнес топ за жени - потник, в чиято специална материя са сложени люти чушки! Целта отново е да топя сантиметри от обиколките на тялото ми! Това е.......

Много съм горда, че проявих воля, а не инат за това си занимание и то даде своите резултати. Не съм свалила много килограми от 4 май 2010 досега - около 13 са, но знам, че са свалени с пот и труд :1062 :1062 . А най-хубавия подарък за този импровизиран РД получих тази сутрин: докато стоварвах морно тяло след тичането върху алеята на парка с цел да си направя упражнения за разтягане, до мен спира една жена, която също тичаше в парка и..... се обръща към мен по следния начин:

"Извинете, мога ли да ви кажа нещо?! Виждам ви от една година в парка и много държа да ви споделя, че за тази година отслабнахте много! Тогва бяхте е така (и разтяга ръце, с които описва една овална фигура :1062 ), а сега сте - пак с ръцете си окастри овалните форми на овала! :221 "


Аз........ нямах какво да отвърна..... едно, че още бях задъхана от тичането, а и второ че....... не съм очаквала някой да ме е забелязал и да правя такова впечатление. Поблагодарих сконфузено, но и зарадвано, а жената продължи да тича с думите: "Казвам Ви го, защото знам какво е да имаш мечта и тя да стане реалност. Но понякога човек трудно вижда какво е постингал докато друг не му го каже"...................................... :1002 :1002 :1002 :1002 :1002 :1002
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: Моята тренировка

Мнение от tita »

Малииии .. Черитка, направо настръхнах като прочетох поста ти. :940
Благодаря, че сподели!
Определено тази жена знае какво значение има една добра дума и оценява постоянството ти. :324 Вероятно тя също се е борила със себе си, за да постигне мечтани резултати. Иначе едва ли ще забележи промяната в теб.

Сега тайничко ти завиждам. :222 Искам и аз да чуя такава оценка за себе си един ден.


Диди, този сайт, който си посочила и аз посещавам от време на време. Много добре са показани и обяснени тренировките, евала на девойката фитнес-инструктор.

Иначе покрай заредилите се празници аз малко позабравих тренировките, но ... това не значи, че съм се отказала.Отделям доста по-малко време, а така ефективността им е почти никаква. Ама това е положението . :plezya se
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Тита, благодаря ти! :923 :923

Честно казано имам още толкова да свалям, че...... ми е трудно да се зарадвам много. Но фактите са си факти!

Аз също бях позанемарила тренировките в началото на април по очевидни причини - нашето хайманосване до Англия. Но съм горда, че тази седмица бягах 3 дена - сряда, четвъртък и днес, петък и то точно като детоксвам!!! Обикновено избягвам да тичам по детокс, защото нямам силички. Ама сега се заинатих като видях килограмите си на кантара. И си казах - "Значи да ядеш имаш сила, а да тичаш - не!!! Марш в парка!" :1058 :1058 :221
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор