Инатливо Булче се зарича

Публикувай отговор
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от droidd »

Булка Марулка написа:Хубавото време ми носи и доброто настроение и скоро смятам да се хвърля с пълни сили в борбата :954
Само така :524 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Еййй, супер :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

:954 грее, над мене пече, а аз ще смалявам мойто дупе :222 :lol:
Върнала съм си килограмите и почнах пак от нула. 1.5 кг ги захвърлих пак, ма мноУ съм дИбела бееееее Айде вече без откат! Имам 40 кг да махам все пак! :222
За сега без определена диета просто се храня през деня на плодове, вечер на салата. Леко ще е разделно хранене, леко ще е олекотено ... абе не е момента за започване на определен вид режим, но милото ми тяло толкова иска да се нсвре в някое полу прозрачно секси бельо, че и така бърза да отслабва :221
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Ей, Гери, ти пак си в играта! Добре наистина, че се оправи времето, иначе...... не знам - с тези студове и снегове и аз нямах ищах да правя нищо! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

cchery написа:Ей, Гери, ти пак си в играта! Добре наистина, че се оправи времето, иначе...... не знам - с тези студове и снегове и аз нямах ищах да правя нищо! :923 :923
Вътре съм! С пълна сила, че операция ме чака, а сланината е много! Може докато ми оправя гръбнака неврохирурга, втори да се нареди с друг скалпел да си цепи фаши сланинка за зимнина ... :plezya se :955 Трябва да смаля обема. На село съм си и ми го няма точният кантар, пък и се тегля със се дрехи и чехли ... Ама важното е, че ми е кеф да се тегля! Свалям - по малко, бавно, славно, но свалям! ФУК ФУК :954 :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Булка Марулка написа:Свалям - по малко, бавно, славно, но свалям! ФУК ФУК :954 :329
Гери, линийката ти в подписа ли да гледам, за да се ориентирам за твоето сваляне?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Оооох, Чери! Хич не гледай! Никъде и нищо! Линийката не е лъжа, ама моята работа стана асъл депутатска. Много приказки и обещания и никакви резултати. Само медийната ми кампания голяма :221 Ще се мятам на следващият детокс и след него ще подхващам режим някакъв. Може и само на салати да карам и разделно хранене примерно. Не знам. То си е дошло, но ще видя как ще се усетя.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Cheva »

Булче, много ти хубава титлата. :222
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Cheva написа:Булче, много ти хубава титлата. :222
:1098 :1076 :1076 :1076
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Да, супер е титлата й, и много й отива при това! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от droidd »

??????????? :922
С риск да стана досадна, "съм ви подкарала" наред :221
Публикувай отговор