КЛЕТВА

Maggie

КЛЕТВА

Мнение от Maggie »

С ръка на сърцето в днешната вечер до стената заставам и тъжествено пред себе си и света обещавам:
1. Оттук нататък ще използвам храната по предназначение - да ме зарежда с енергия при нужда и от време на време да ми доставя душевно удоволствие.
2. Няма да използвам храната като емоционален отдушник.
3. Няма да тровя душата и тялото си с мъртви храни, които знам че ще няма да ми донесат нито емоционално удовлетворение, нито енергия.
4. Ще детоксвам редовно + 1 разтоварващ ден на седмица.
5. Няма да забравям кои са хората до мен, да ги наранявам, ще бъда открита до болка във всек един момент пред себе си и пред тях.
6. Няма да се затварям в себе си, а ще търся помощ и ще преодолявам предизвикателствата на живота.
7. Ще се боря докрай със себе си и лошите си мисли.

Засега това - имам да добавям.
Кълна се ако не спазя тези обещания да опозная истинската болка от самотата.


[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

Маги, просто не се отказвай и ще бъдеш победител! :922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КЛЕТВА

Мнение от cchery »

Маги, страхотно силни думи си написала! Желая ти късмет и твърда воля, за да ги спазиш и постигнеш успех! Ще следя отблизо твоето развитие! :923 :923 :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: КЛЕТВА

Мнение от droidd »

Maги :524 :326 :922 Успех и душевен мир сега, завинаги и след това :954
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КЛЕТВА

Мнение от Мърмори »

Маги,миличка, толкова болка има в думите ти и същевременно толкова решимост и воля за промяна! :922 :922 :922
Страшно много се радвам, че се престраши, че си готова да промениш нещата! Ние ти подаваме ръка, тръгни с нас и всичко ще е наред! :922 :922 :922 И една молба- не се съди така строго, не се самообвинявай, просто гледай смело напред -това е едно ново начало, което ще ти донесе куп приятни емоции!

Аз съм Зори от другия форум.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: КЛЕТВА

Мнение от Cheva »

Успех , Maggie! :329
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КЛЕТВА

Мнение от Мърмори »

Как си, Маги? Как се справяш? Ако имаш време драсвай по някой ред- ей така, да си излееш душата, да споделиш имаш ли трудности...Дано всичко при теб върви по план!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: КЛЕТВА

Мнение от droidd »

Мърмори написа:Как си, Маги? Как се справяш? Ако имаш време драсвай по някой ред- ей така, да си излееш душата, да споделиш имаш ли трудности...Дано всичко при теб върви по план!
Маги, къде се загуби бе момиче??? :940
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КЛЕТВА

Мнение от Kleo »

Маги? :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КЛЕТВА

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Маги? :923
:?: :?: :?: :?:

Хайде, Маги! Ние тук си се познаваме малко или много и знаем къде да се търсим или да се чуваме по скайпове, телефони! Но... не е приятно, когато някой изчезне! :1199
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор