Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cvety_rz »

Дани, ще я пробвам рецептата с тиквичките както съм гладна с нетърпения чакам да стане обяд и да си сготвя нещо вкуснооооооо :fan
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от bobichan »

Хей момичвта стискам ви палци :) Ще минавам от време на време да ви видя как сте. Дано имате още компания.
Не е за мен тази диета. Аз ви подготвям едно друго предложение, но още не е готово :)
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от danid »

чакаме, а защо мислиш, че не е за теб, много лесно се спазва тази диета
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cvety_rz »

Дани, аз нещо не се справям с диетата.Не че хапвам нещо забранено, но някак си не ми пасва да ям така по схема.Създава ми един дискомфорт.И както обикновено "побългарих" нещата.Гледам да се храня разделно и на всеки 4 ден правя плодово оризов и като включа и детокса и се надявам да има много минуси.Държах да си "призная", че не правя котката, защото не искам да лицемернича и да се представям на това, което не съм :)
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от danid »

Цвети, и аз имам твърде много издънки, но горе-долу спазвам дните. Сега май ще почивам до детокса, да не го оплескам него, че ще се пляскам сама.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
mirka_ss

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от mirka_ss »

Здравейте!И тук да се вмъкна...След празничното "освинване" мисля от 01.01.2011г. да започна за втори път тази диета.През лятото на 2009г. я правих,но изключително несериозно :oops: като резултат не само,че имаше,но и беше над очакванията ми.
Обаче скоро започнах да пия една тибетска гъба т.е. млякото от нея и не знам как ще ги съчетая.Мисля да я пия час преди сън,както и пише в препоръките,а и моето лягане е винаги след 12.Малко не ми е ясно и как ще я съчетая с детокса,но има ли желание ще го измисля :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

mirka_ss написа:Здравейте!И тук да се вмъкна...След празничното "освинване" мисля от 01.01.2011г. да започна за втори път тази диета.През лятото на 2009г. я правих,но изключително несериозно :oops: като резултат не само,че имаше,но и беше над очакванията ми.
Обаче скоро започнах да пия една тибетска гъба т.е. млякото от нея и не знам как ще ги съчетая.Мисля да я пия час преди сън,както и пише в препоръките,а и моето лягане е винаги след 12.Малко не ми е ясно и как ще я съчетая с детокса,но има ли желание ще го измисля :524
Мирка, можеш ли да дадеш малко повече инфо за тази гъба?!?! Аз преди време бях чела нещо, но дали е същата. Ето линковете към инфото за гъбата, за която аз пиша:

Гъбата на индийските йоги

Кефир (Тибетска гъба)

И всъщност ти за що пиеш тази гъба и имаш ли вече наблюдения над нейното действие?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mirka_ss

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от mirka_ss »

cchery написа:
mirka_ss написа:Здравейте!И тук да се вмъкна...След празничното "освинване" мисля от 01.01.2011г. да започна за втори път тази диета.През лятото на 2009г. я правих,но изключително несериозно :oops: като резултат не само,че имаше,но и беше над очакванията ми.
Обаче скоро започнах да пия една тибетска гъба т.е. млякото от нея и не знам как ще ги съчетая.Мисля да я пия час преди сън,както и пише в препоръките,а и моето лягане е винаги след 12.Малко не ми е ясно и как ще я съчетая с детокса,но има ли желание ще го измисля :524
Мирка, можеш ли да дадеш малко повече инфо за тази гъба?!?! Аз преди време бях чела нещо, но дали е същата. Ето линковете към инфото за гъбата, за която аз пиша:

Гъбата на индийските йоги

Кефир (Тибетска гъба)

И всъщност ти за що пиеш тази гъба и имаш ли вече наблюдения над нейното действие?!?
Cchery,точно за тази гъба става дума.Пия я, защото съм с намален калций,хормонални проблеми/от април съм без менструация/ и като имуностимулатор.Относно ефекта-работим четирима колеги в стая,тримата са с грип,аз не.Друг видим ефект на този етап няма.Ще видим 2011г. като отида да меря пак костната плътност.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Мирка, а можеш ли да дадеш малко повече инфо - откъде се сдобиваш с тази гъба, как я приемаш ти?!?! И всъщност щом пишеш в диетична тема, явно имаш да сваляш килограми - как ги бориш?!?! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mirka_ss

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от mirka_ss »

Cchery,взех гъбата от леля ми.Не смятам,че е трудно да я гледа човек.Просто и се сменя млякото/прясно/ на 24 часа,като преди това я измиваш хубаво с вода/не се пипа с ръце и метални неща-аз си имам пластмасова цедка и лъжичка,които ползвам само за нея/ т.е.пиеш старото и наливаш новото,което е готово пак след 24 часа.Аз я пия вечер 30 мин. преди лягане,защото до 12 часа пия чай и ям плод.Миналата година бях качила доста килограми и лятото правих тази диета/90-дневната/,като не я спазвах редовно.Преди това пробвах и разделното хранене и мога да кажа,че също има ефект.От 60кг. с диетата ги свалих на 54,които са идеални за мен т.е.се чувствам добре и не ми тежи :1141 . Сега от два месеца се отпуснах - започнах да ям безразборно без да спазвам часовете между храненията и да омешвам храните,в резултат на което съм пак 60кг. и ми тежат ужасно много. :126 :424 Та за това от 1.01 явно няма да стане,защото ще има да се доизяждат :622 разни неща,но от 3.01 пак трябва да впрегна цялата си воля-знам,че я имам-доказах си го миналата година.Имам и кростренажор,който ползваме само за закачалка,но сега и него ще яхна :1202 Също така от 12 месеца правя редовно детоксикации.
Ами друго не се сещам,ако имаш въпроси питай :922
Истината за отслабването е, че са необходими воля,инат,постоянство и понякога глад :221
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Да ви съобщя решението си: на 3-ти януари започвам отново 90-дневната, като ще я съчетавам с детоксите по пълнолуние. Обявявам понеделник за БЕЛТЪЧЕН ден. Някоя с мен? :cool:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор