Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Публикувай отговор
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Да, болни сме и вичко останало е на заден план. За съжаление - с антибиотик. В събота малкия беше много зле. Каката още кашля, но се оправя.
Кантарът показва -0,5.
Тридневният детокс се проваля. Започвам утре , като ще продължа с житния режим.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

vihrogonche написа:УСПЕХ и от мен, Олеся :329 :524 :326
Благодаря от сърце. Имам нужда от тези думи в моменти като сегашния когато съм на ръба пред психически срив.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Да, днес съм на детокс с цитр.сок. Нямам някакви неразположения, най-вероятно предстои да се появи вечерния студ.
За утре се питам дали да не направя още един детокси ден тъй като пълнолунието приключва утре към обяд. А обичайно правя тридневни детокси и един ми се струва малко.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчерашното захранване мина добре:
Закуска - чай с мед и лимон, 1 грейпфрут
Обяд - 2 сварени картофа
Ябълки - 2бр.
Вечеря - Супа от спанак, киселец и левурда + сирене, салата домати. Планирах зелениите да са запечени с ориз, но останалите в къщи поискаха супа.

Вечерта умирах отново от студ. Пих 2 кафета през деня и от второто привечер ми прималя, изпотих се, щях да загубя съзнание. Хапнах ябълки и се стабилизирах.

Тегло днес сутринта 73 кг., т.е. (-1) от старта преди 10 дни. Доволна съм, че има налице минусов резултат.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли, аз получих едно такова прималяване по време на самия детокс - краката ми толкова силно трепереха, че се наложи да седна, а аз никога не падам! Овладях го с ябълка и сурови ядки.

Браво за килограмчето - не знам защо, но след второто раждане при мен нещата се получават страшно трудно - имам предвид отслабването. Така че ще се борим явно кило за кило. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

cchery написа:Така че ще се борим явно кило за кило. :)
Да, така стоят нещата за съжаление. Но само като си гушна съкровището и всички суети остават в страни и се изпълвам със щастие. По-важно е да сме здрави.

А за днес отчитам:
Закуска: чай с мед, ябълка
Обяд: варено яйце, тричава палачинка
Кафе с мляко
Вечеря: риба, пиле, малко свинско - от всичко по мъничко - доизяждане след дъщеря ми на яденетата от три дни.
Така като изброявам виждам преминал ден основно на белтъчини. Утре трябва да разнообразя.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Днес менюто беше като за почивен ден :1216
Закуска - чай с лъжица мед, 1грейпфрут, 2 филии типов хляб с лютеница
Обяд - на гости: салати + най-различни белтъчни храни: яйце, сирена, пиле и т.н. и чаша черв.вино. До тук добре, но накрая не издържах при предложената домашно приготвена торта и едно кафе.
За вечеря - салата с едно парченце сирене и две парченца кашкавал отново с чаша вино.
Като цяло не е зле, но вече се замислям за ПОД в понеделник, че тази торта ми бърка в съзнанието.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

За съжаление в съзнанието ми бръкна консумираното и в неделя. Поглезих се - е, не прекалено, просто си хапнах заедно със семейството :roll: Та нали затова е неделята - да разпуснеш малко. :1216

Та ето защо от днес понеделнишки се вкарах в час - :128 П О Д. :128
До момента - чай с мед, 1 ябълка, малко варен ориз с оризовата вода, 2 мандарини. За деня - 2 кафета и до момента 2 л. вода, като ме чака среднощно писане и ще има още вода. :mrgreen: Но втората порция ориз остана... не успях да си разпределя времето днес - имах командировка и вечерна раб.среща :1044

Днес бих обобщила - едно добро начало на една слънчева пролетна седмица (най-накрая).
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли, продължава ли слънчевото настроение при теб?! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Уф, не усещам как минава времето. последно съм писала в понеделник, а вече е четвъртък.
Искаше ми се и днес да направя ПОД, но го отложих за утре или събота.
Като е едно такова мръчкаво и дъждовно - нещо не се получава. Кога ще дойде истинската пролет???
Та, Чери - слънце няма. Има работа, дъжд, леко похапване и очакване на по-добри времена :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Мани...... то и аз така се въртя в един кръг, ама при мене става въпрос за 6 години.... :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор