Инатливо Булче се зарича

Публикувай отговор
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Късничко минавам на отчет. И без това годината ми тръгна зле - да и затвърдя мерака :mrgreen:
Резултат - 0!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Kleo »

Нищо, Булче, по-добре късно, отколкото никога! :222 Чакахме завръщането ти в бърлогата :1216 Хубаво е, че и Ася, и ти, и още няколко стари мецанки са отново тук, на топличко :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Имам нужда от топлината на бързлогата, определено!
Благодаря ви :922
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Имам един въпрос и ще си го задам тук. Имам подозрения, че ми се образува язва заради лекарствата, които пих. Дали ще е подходящо да правя детокси, как мислите? Още нищо не е диагностицирано, но определено имам някакъвя проблем със стомаха или хранопровода.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Ми не знам, честно казано дали при язва можеш да правиш детокси. Хм, ама когато човек има язва, не трябва ли така или иначе да провежда някакви ограничителни хранителни режими?! :!: :?: :roll:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

cchery написа:Ми не знам, честно казано дали при язва можеш да правиш детокси. Хм, ама когато човек има язва, не трябва ли така или иначе да провежда някакви ограничителни хранителни режими?! :!: :?: :roll:
Абсолютно! :524 Обаче само на плод май не е много препоръчително. Гледах статии за подходящи и неподходящи храни. Препоръчително често хранене е лесно за спазване, но пък кой плод да си избера? Да не е кисел, да не е вкланест. Ябълките и те не стават.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от droidd »

Гери, а ако ябълките не са от киселите и ги цедиш на сок, а преди това на гладно пиеш клеева тинктура, която образува филм на стомаха :1044
Аз с детоксите излекувах хроничен гастрит/доказан/, като си помагах с клеева тинктура и Спаскуприл по време на криза.....ще трябва да пробваш.
Но според мен първо трябва да се постави диагноза :923
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

Такаааааа.
Много шум за нищо! Временно състояние, което отмина. Нестероидните противовъзпалителни си казаха думата над стомаха ми. Вече не е това, което беше. Еееех, старост-нерадост :1209 :221 Както и да е! Детоксвам, хормоните ми НАЙ-ПОСЛЕ дойдоха на горни граници. Обещават да паднат в нормите, скоро предполагам и веднага си пролича! Започнах 90 дневната и вече има ефект. Приех си я за нормален начин на живот и не ми тежи по никакъв начин. Спрях да задържам литри течности, вече са по-малко :lol: Шегувам се, но наистина се подобри тази екстра. Това е за сега общо взето! Преди детокса за малко повече от 2 седмици - 6 кг. Надявам се детокса да засили ефекта и да тръгнат килограмите като лавина надолу, че са над 50 за сваляне. Знам, че няма да е за ден или месец, но се надявам за година да се справя. Трябва да си купувам рокли и да фръцкам дупе все пак :954
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от cchery »

Гери, то тук в този подфорум май няма нито една тема, която да е завършила положително :???: :???: ..... Всички сме стигнали донякъде ииииии освен срама, няма други резултати да берем! Чета те вече редовно в темата за 90-дневната и ще те следя, да знаеш :1133 :lol: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Булка Марулка

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Булка Марулка »

cchery написа:Гери, то тук в този подфорум май няма нито една тема, която да е завършила положително :???: :???: ..... Всички сме стигнали донякъде ииииии освен срама, няма други резултати да берем! Чета те вече редовно в темата за 90-дневната и ще те следя, да знаеш :1133 :lol: .
Ама и ти си един оптимист, Чери ... :955
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Инатливо Булче се зарича

Мнение от Cheva »

cchery написа:Всички сме стигнали донякъде ииииии освен срама, няма други резултати да берем!
Което си е истина , истина е . :1069
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Публикувай отговор