Какво спортуват децата ни

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Децата се влюбиха в конете (което се очакваше) :)
Копие от IMG_5119.JPG
(85.83 KiB) Свалено 487 пъти
Копие от IMG_5128.JPG
(94.45 KiB) Свалено 487 пъти
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Цяло лято караше колело навън и плуваше доста в морето. На организирани тренировки не е записан никъде. По едно време ходеше на баскетбол, но закратко, сам се отказа, не му било интересно. Иначе обожава да тича и да се катери по дърветата, както и да кара уейвборда си, не се спира. Набира се, скача, бяга, вдига гирички, прави коремни преси и лицеви опори, играем на канадска борба и все още аз го бия, но още малко време ще е така, става страшно силен и мускулест вече.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Моето дете вчера ме изненада - след като поне 5 пъти ме моли следобеда, днес реших да отиде на първата си тренировка по шах :) - за Бела говоря! Минали в у-ще и им раздали листовки за тренировки към клуба на ЦСКА, които се провеждат в училище, при това в свободното време между часовете сутрин и занималнята. И аз днес се обадих на треньорите и ги помолих да я вземат 2-3 пъти, за да видя дали ще й допадне, дали ще й е интересно, дали няма да се натоварва още иии ще решим какво ще правим. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Таекуондо :fan :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Заедно с отбора си, Коки взе първия си футболен трофей - купата на СПОРТНА ЗОНА, София - турнир януари 2014 г.
Koki titla.jpg
(52.22 KiB) Свалено 625 пъти
Koki titla 2.jpg
(65.01 KiB) Свалено 625 пъти
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Браво! :326
Поздравления за шампионите!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Честито на Коси и от мен :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Таекуондо, футбол и колоездене. Туризмът брои ли се също? А разходките на открито :954 и йогата заедно с мама?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Изпратих децата за 1 седмица на летен лагер в с. Лопушня (Годеч).
Съобщавам тук, защото лагера е особен :)
Тук се яздят коне, стреля се с лък, има "часове" по билкология, йога на поляната, спане в юрти и прочее интересни забавления сред природата. Хм, така като чета ми се ще да отида стях, ама този път не :)
Интересно ми е какво ще разкажат.
Ще споделя после :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Вер, ще ми е интересно да разкажеш после какво са ти споделили децата! :524 Всичко ми звучи полезно и приятно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор