Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли, по повод прясното мляко - дали можем да те "вербуваме" за коментар по темата - . :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

cchery написа:Оли, по повод прясното мляко - дали можем да те "вербуваме" за коментар по темата - . :1062 :1062
Прочела съм я :1209
Но прясно мляко винаги съм пила с удоволствие, въпреки че колко е истинско това в кутиите никой не знае. Пък и на следващия ден правя ПОД, така че оризчето изчегъртва всичко. От млякото ми се успокоява стомаха и ме засища. Може някой ден да го сменя с кисело. Този вид разтоварване ми е препоръчан от проф.Байкова преди години и съм доволна.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Аз обожавам мляко. А топло прясно мляко, току-що сварено...... е няма как да устоя! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

И аз обичам мляко. Особено кисело мляко. Или пък прясно мляко в кафето, ммм. Олеся, с теб съм и аз. Дерзай! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Да намина и оттук.
Детокс - уви, не се получи тридневен, както много ми се искаше. Успях само първия ден, а за захранване - не може и да се говори. Главоболието ме съсипа и прекратих всичко.

Но започнах от две седмици да ходя на плуване. Закупих си карта за цяла година напред. Изръсих доста пари накуп, но целта е да се ходи редовно. За сега се справям успешно - през ден съм в басейна за по 45мин., след това влизам в парната баня за 2х15 мин. Много се надявам активното натоварване да даде резултати, разбира се съчетано с разумно хранене. С предплатената карта имам право и на неограничен достъп до фитнес залата - но все още не съм влизала там, защото нямам много свободно време. Много тонизиращо ми действа всичко това и ако не нормализиране на теглото, поне ще съм ведра и усмихната, че напоследък еднообразното ежедневие с малкия калпазанчо ме подтиска и съм се ошмулила отвсякъде. Но ще си го гледам в къщи до 3г., след това ще му търся детска градина, ако му понесе разбира се, ако ли не ще търся друга алтернатива.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

олеся написа:Но започнах от две седмици да ходя на плуване. Закупих си карта за цяла година напред. Изръсих доста пари накуп, но целта е да се ходи редовно.
Ето това решение заслужава сериозни адмирации :326 :326 :326 . Аз ще си замълча с моите карти за по 8 посещения :1062 . Сериозно сега - Оли, досега не бях виждала някой толкова сериозно да погледне на тренировката си! Може и да е обичайно някъде и за някой, но ти сега даде пример за това колко много искаш да се получи твоето влизане във форма! :324 :324 :324
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчера беше ден на мляко и вода.
Днес - ПОД.
Плуването продължава със същото темпо и желание.
Теглото си стои едно и също - 75, но утре пак ще се меря за резултат от двата разтоварващи дни.
Тялото се постегна и се харесвам в новата си рокля.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вече съм 74кг.
А, дано, а дано, ама надали :1062
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Вярвам в теб! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

олеся написа:Вече съм 74кг.
А, дано, а дано, ама надали :1062
Оли?! :954 Задържаш ли ги?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Да, разкажи, Олеся! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор