Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Публикувай отговор
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Все съм си 74. Плуването продължава - чувствам се много добре, пълен релакс. След басейна влизам в сауната за 2 х 15 мин.
Миналата седмица направих 1 разтоварващ ден. За утре планирам отново - пък да видим. Ходенето из алеите на парка с малкия по 2 ч. всяка сутрин въобще не ги броя - то това си е част от нормалния ритъм. Вечер съм като изстискан лимон, нямам сили за нищо. Не бях влизала във форума от 10 дни - колко много сте изписали ...
Въпреки, че теглото се е заковало, определено съм стегнала тялото и изглеждам прилично (в дрехи).
Та, продължавам със спорта и по 1 или 2 разтоварващи дни в седмица.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

БРАВО, Олеся, само така! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчера направих разтоварващ ден на пр.мляко и вода. Планирах днес да продължа на ПОД, обаче не се получи. Зимата дойде, а без слънце ми е труден деня. Искам слънцеееееее... :954 :954 :954 :954 :954
След малко ще се отправя към басейна, а утре като се събудя ще помисля отново по темата за един ПОД.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Олеся, запали си всичките лампи вкъщи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчера отивам на плуване и какво да видя - басейна пълен с 12-15 жени, ври и кипи от водна аеробика. Махнали коридори и усвоили цялото пространство. Смилили се и оставили само за 1 коридорче, но то заето с 2 плуващи. Погледах, погледах, пък като се гмурнах при водните гимнастички, като му ударих едни кръшни упражненийца. Накрая излезнах капнала от умора. Такова натоварване и умора от плуването никога не съм получавала. Та най-вероятно във вторник вечер ще се присъединя към тази група. :1062

А за лампите, Вихрогонче - де да помагаха. Щях и по себе си да накича, а дано ми се повдигне тонуса и настроението :222
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Доказано е научно - СВЕТЛИНАТА повишава тонуса и подобрява настроението!
Особено жълтата, оранжевата, червената, топлата светлина.
Като тя действа добре дори на незрящите хора, защото светлината е лечебна сила :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Този мой постинг от темата на Бъни си го прехвърлям да си го имам и тук - важен ми е.
cchery написа:
Бъни, не знам дали имаш представа (може би няма и как), че ти си първия човек в този подфорум, който пише постинг, че е успял с програмата си "ДО СТЕНАТА" :1045 :1045 :1045 . ....... Точно тук съм се начела на всякакви постинги, голяма част от които и мои лични, че еди кой си прави всичко "стриктно" и пак не му се получава.
Е, Чери, май-точно това ми трябваше. Сега да видиш ти!!!!!!!!!!!!!!!

Едно време, Зори така ме мотивира в другия форум и УСПЯХ!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Ванчето »

Здравей, Олеся!
Изчетох всички странички от темичката ти. Радвам се за теб, за това , че си успяла да намериш "златната среда" т.е. да се харесваш и да се чустваш добре в кожата си! Не искам да ти се бъркам, ти със сигурност имаш повече опит от мен в здравословното отслабване, но има нещо което ми направи впечатление: доколкото разбрах от всичко прочетено ти правиш по 2 разтоварващи дни в седмицата, единия с млякото и другия с плодовете и ориза. Но (ако не съм разбрала правилно ме поправи) ти ги правиш тези дни последователно, един след друг, а си спомням, че някъде бях чела съвет на Д-р Михайлов, че не е хубаво да се правят 2 разтоварващи дни един след друг, добре е да има поне един ден пауза между тях.
Надявам се, че няма да приемеш това, което казвам като вмешателство. По-скоро , моля те, приеми го като съвет, но не от мен, а от човека , който го е препоръчал! Хайде, скоро да се похвалиш с резулати! Успех!
Никога не е късно за ново начало!
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

От днес съм на диетичните режими на проф.Байкова, които си пазя от преди 7-8год.
Днес съм на пилешко и моркови за закуска, обед и вечеря, утре - пак.
Посетих и плувния басейн - 45мин. + сауна 2х15 мин., а в релакс-зоната - женско списанийце :954

Бъни, по отношение на двата разтоварващи дни - д-р Михайлов не позволява 2 поредни дни ПОД. Аз затова ги редувам коренно различни - единият е въглехидратен, а вторият белтъчен. Въпреки, че и аз не съм чак толкова наясно, но сега ще видим докъде ще стигна със старите инструкции на Байкова. Единственото неудобство е, че всичко е стриктно под час.
Преди за 2 месеца свалих 8 кг. Да видим сега как ще тръгне, но родителите ми + секретарката в офиса се вталиха бързо и безпроблемно.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли?! Изгуби се... да знаеш, че чакам да пишеш. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

И аз също те чакам, Олеся :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор