Междудетоксово настроение

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cvety_rz »

Как я карате дами? Аз имам раздвижване на кг. в желаната от мен посока, но ще отчитам в понеделник.Искам да ви попитам някой пил ли е "Соле"? Какво ви е мнението по въпроса? С инетерес ще чакам отзиви и коментари :722
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Мърмори »

Цветке, т'ва пък що за чудо е? Я раздухай малко...!
diva

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Дойдох и тук. Истината е, че едва се довличам, след най-гадния грипен вирус... Преборих го, ама съм тоооолкова уморена...
Не ми се яде, едва успявам да пия течности. Щом днес успях да пусна и компютър - явно е, че ще оживея :lol:
До скоро!
И обещавам да не се издънвам, все пак, нали за това се събираме тук между пълните луни :)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cchery »

diva написа:Здравейте, момичета!
Дойдох и тук. Истината е, че едва се довличам, след най-гадния грипен вирус... Преборих го, ама съм тоооолкова уморена...
Не ми се яде, едва успявам да пия течности. Щом днес успях да пусна и компютър - явно е, че ще оживея :lol:
До скоро!
И обещавам да не се издънвам, все пак, нали за това се събираме тук между пълните луни :)
Дива, :940 . Предвид, че и аз изкарах тази гадина, знам как се чувстваш. Единственото, което мога да те посъветвам е да почиваш активно! Ама наистина - сън, лежане, лека растителна храна, чай и гореща вода. Ако имаш възможност си вземай клеева тинктура и евентуално си разтвори пчелно млечице в 200-300 г мед и приемай сутрин на гладно по 1 с.л. Тази година грипът е отврат - засяга всяко слабо място по организма и те държи минимум 2 седмици. :126
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cvety_rz »

Мърмори написа:Цветке, т'ва пък що за чудо е? Я раздухай малко...!
Давам линк: http://www.zdrave123.com/index.php/appl ... drink-sole" onclick="window.open(this.href);return false;
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
diva

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от diva »

Благодаря, Чери!
Да, истината е наистина в почивката :)
Започнах клеевата тинктура от втория ден и ще я продължа още известно време. Преди вируса приемах редовно пчелен прашец по 2 грама, според препоръката на д-р Михайлов. Няколко дена не го пих, че ми се гадеше дори и от вода, но за утре си приготвих.
Понеже вируса мен нагази, направих си експеримент. Попитаха ме - защо? Успях да отговоря - на инат.
Пих само хомеопатия и Шуслерови соли, чай и витамин С. Никакви температуро-понижаващи! И оцелях! :)
Днес се качих на кантара... много ми хареса :) Сега съм много мотивирана да задържа и да подобря резултата.
Въпреки, че навън вали сняг, си хапнах копривена кашичка с добавка извара. Успяхме да си наберем преди вируса да ни нападне :)
Много се увлякох :) време е за Сънчо :)
Лека нощ!
Tami

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Tami »

:954 Много се радвам че оздравявате вече всички....Да, истина си е...хомеоптията си е най-добра . Хаиде вече на крака. Пуснах и нова темичка .... Конкурс за здравословно Отслабване -Пролет 2014!! Чакам заявки вече защото има две категории и става за вкички! Така че момичета-кокичета...време да се вземем в ръце и да си докажем самички какво можем и колко сме способни! Пращайте ми заявки на лични с актуални килиграми и актуални снимки. Конкурса започва на 1ви Февруари !!! :954
diva

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от diva »

Ще бъда на линия на 1-ви.
Трябва вече да го направя. Просто трябва, защото... лошо ще е иначе...
Вече не знам за кой път "започвам".
Виждам ви толкова мотивирани, че ми се иска да "прихвана" от вашата мотивация, за да се справя и аз.
Успех на всички, които ще се "престрашат"!!!
:923
Tami

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Tami »

:954 :954 :954 :524 Браво Диве, това е целта, да сме мотивирани и да си поддържаме мотивацията когато ни е най-трудно....И аз съм започвала толкова много пъти...но съм забелязала, че най-добре се справям когато съм мотивирана. И на стената исках да се пльосна..но незнам къде беше точно.... :221
Кали, много ми хареса статията...но като се зачетох в коментарите отдолу, специално предпоследния, направо ме потресе коментиращия. Ей това му трябва. :128
Аз лично преди малко се върнах от йога и за пореден път установих че коремчето ми е по-голямо от колкото би трябвало, и то очевидно, та ми пречи да си правя някои от упражненията. :328 Значи, определено, конкурса който обявих ще е много от полза......Хайде момичета, чакам заявките ви.....Последвайте Дивето и вие....За всички има местенце! :1209 :954 :954 :954

Момичета как си прикачвате банерите под кометарите???????
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cvety_rz »

Имам - 1,100 кг. за изминалата седмица :1098 Ще взема да си сложа линийка с килограмите, че да се следя пък и вие също да ми хвърлте по едно око, че имам мнооооого за смъкване :oops:
Сега отивам да се разпиша в съседната темичка за конкурса :1120
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор