Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
олеся

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от олеся »

Днес направих ПОД, но плодовете бяха два вида - ябълки и портокалов сок. Всичко мина добре, но вечерта ходих на плуване и нещо нямах кеф и сила. Плувах само 25мин. при обичайни 45-50.
олеся

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от олеся »

Днес ориза си остана сварен, но недокоснат. Толкова ми беше изнервено, че не можех да си представя да съм на ориз. Още от събуждането ... Да видим утре :1044
zdravez

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от zdravez »

Портокалина написа: Понеже така и така ми намалява кърмата
За увеличаване на кърмата пробвай на ден по 2-3 ядки бразилски орех.
Запис и от мен-днес само на плодове и вода! :222
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Мърмори »

олеся написа:Днес ориза си остана сварен, но недокоснат. Толкова ми беше изнервено, че не можех да си представя да съм на ориз. Още от събуждането ... Да видим утре :1044
To и аз така. Обикновено се настройвам психически от предния ден, че ще съм на ПОД, но тази сутрин като станах, очите ми изглеждаха така, сякаш съм им сложила импланти за гърди и то в резултат на вечерята,която свеки ми беше приготвила и която се оказа соленичка за мен. Но нямаше как да откажа. Моментално сварих ориза и си го донесох на работа. Даже и един ансол вкарах за разкош. Ми така де,като ще е мечка, да е дебела :1062 Обаче като ме метнаха задачите, едно голямо мятане на крачоли по улиците, прибрах се в офиса озверяла от глад и омаах салатата, която ми беше останала от вчера. А ориза продължава да си стои в бурканчето. Може довечера да му видя сметката.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Аз днес реших да си направя един ПОД. Вярно, че е събота и е ден за семейни глезотийки, но може би пък точно затова реших да е днес, така по-лесно ще се въздържа от изкушенията... :lol:
Днес за първи път реших да пробвам ориза в комбинация с мед и канела. Много ми хареса, вкуса определено ми харесва. Чудя се защо не съм го пробвала до сега? :1044
Толкова от мен, пожелавам хубав и слънчев остатък от деня на всички!
Никога не е късно за ново начало!
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

zdravez написа:За увеличаване на кърмата пробвай на ден по 2-3 ядки бразилски орех.
Благодаря, zdravez! Май само това не съм пробвала, трябва да тествам как ще ми подейства.
Аз днес мислех да направя ПОД, че нещо се опитва да ме събори с едни болки в гърлото от 2 дни, но май ще го оставя за някой работен ден. Днес ме чака готвене и по-добре да не започвам изобщо :328
Радвам се на всички вас, които успявате да се мотивирате и устискате! :524 :326
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Такааа... Днес започвам деня с желание за ПОД, пък да видим какво ще се получи накрая...
Някой ще ми прави ли компания? :1209
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от cchery »

Портокалина, справи ли се с вчерашния ПОД?! :) Като гледам компания не си намери....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Портокалина

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Портокалина »

Записвам първия си успешен ПОД от година и половина (че ако не и повече) насам! :1099 :1216 :1082
Плодовете даже бяха по-малко от кг, хапвах портокали, оризът беше по-вкусен отвсякога. Само 1 кг надолу отчете кантара, но пак съм доволна, освен това нямаше особени поражения върху кърмата ми, тя и без това си намалява, не усетих да е намаляла повече заради ПОД-а.
Нямам търпение другата седмица да направя пак :1081
:968 :973 :969
Tami

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Tami »

Ехоооо,

Здравейте момичета, не ми остава много време да наминавам, но искам само да припомня и тук на всички участнички в Конкурса за здравословно отслабване.....
УТРЕ Е ДЕН ЗА ОТЧИТАНЕ НА ВСИчКИ УчАСТНИчКИ В КОНКУРСА!
МОЛЯ ДА МИ ПРАТИТЕ АКТУАЛНИТЕ СИ КИЛЦА НА ЛИчНИ!


Приятна вечер.


:954 :954 :954
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Плод,ориз,водичка за стройна снагичка- IV тема

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Аз днес, ей тъй, първомартенско реших да си направя един ПОД! Имам на разположение 2 кг ягодки, сигурно няма да хапна всичките, но важното е , че направихме сефтето за тази година... :1062 А ориза с мед и канела как върви...
Хубав ден момичета! И много първомартенско настроение!
:1144 :1144 :1144
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор