Направи си сам

Публикувай отговор
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

Много ме кефят точките:
Picture 029.jpg
(20.7 KiB) Свалено 599 пъти
Picture 030.jpg
(30.89 KiB) Свалено 599 пъти
И като остане боя се забавляваме, кой както може :)
Picture 033.jpg
(19.04 KiB) Свалено 599 пъти
Picture 026.jpg
(45.13 KiB) Свалено 599 пъти
:524
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Направи си сам

Мнение от danid »

Днес ги видях в страницата ти Вер, но тук успях да ги разгледам. Разкажи ми за точките, заинтригуваха ме и дай инфо за декупажа, в смисъл времепоглъщащо как е? Иначе техниката ми е що-годе ясна
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

Дани, за точките ти трябва перфоратор и самозлепващо фолио. Лепиш на яйцето, боядисваш и като изсъхнат махаш фолиото.
Ако нямаш фолио е още по-лесно :1062 - купуваш си какви да са кръгли лепенки :)
За декупажа ти трябва цветна салфетка (само горния слой) и Ц 200. По сръткаво е, разбира се, но ако ти достави удоволствие няма да забележиш, колко време ти е отнело :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Направи си сам

Мнение от Kleo »

Браво, Вер, страхотни красоти Великденски сте сътворили с децата!
Колкото до мен, аз си боядисах сам-сама яйцата, на фона на хубава музика, в Съботата преди Великден :)
Алекс беше с татко си да му помага да ремонтират велосипеди в един гараж, тоест участваше в типично мъжка дейност, та варенето и шаренето на яйчицата го оставиха на жената в къщата, ха-ха-ха...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
s7efani

Re: Направи си сам

Мнение от s7efani »

Само аз ли не виждам всички снимки от 15 страница? Излизат с имената.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Направи си сам

Мнение от Kleo »

s7efani написа:Само аз ли не виждам всички снимки от 15 страница? Излизат с имената.
И аз не ги виждам. Не зная защо.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор