Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
zezata

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от zezata »

Като за последен ден ми е много гладнооооооо! Имам чувството, че ще изям цял кон, заедно с копитата му. Никога не ми се е случвало това. И вода пия и чай, изядох около 1 и половина пъпеш и пак съм гладна! :1044 Не знам какво ми става. По принцип не съм такава гладница, но днес някак си не успявам да издържа. Ще видим до довечера какво ще правя!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от Ванчето »

Хей, Зезе, добре че писа, вече си мислех, че само аз продължавам с детокса... Стискам ти палци да се пребориш с чувството на глад и да си завършиш успешно! Не се предавай накрая, виж колко малко остана...! Опитай с лъжичка мед разтворена в чаша топла вода. На мен ми помага. Сигурна съм, че ще успееш! :524
При мен глад няма, но дойде студа ... Снощи сън не ме хвана в продължение на часове. А пък днес дали заради недоспиването, дали от преумора (вчера спретнах едно основно почистване на къщата), но ми е много отпаднало. За това го раздавам по-спокойно и не си давам много зор за нищо. А пък ума ми е зает главно с обмисляне на менюто за утре. То не че кой знае какво меню ще бъде, но все пак... :D
Хайде, мацки, малко остана! Лека последна детокс-вечер на всички! И не забравяйте да се насладите на прекрасната гледка, която ни предлага луната тази вечер! :922
Никога не е късно за ново начало!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от danid »

СИгурно съм останала само аз, но да отчета втори ден детокс, а от сряда мисля да се хвърля на диетата против алергии, че нещо не се чувствам добре напоследък...

Захранихте ли се вече Бъни и Зеза? Мирони, ти днес ли приключваш?

Дамяна, получиха ли се нещата при теб?

Успешен ден

Мисля здраво да се върна на детоксовото хоро, че всички болежки и килца се върнаха :126, така че до нови срещи по детоксово време
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от cchery »

Влизам да се "добавя" за днешния ден :1062 - реших, че ми трябва детокс..... ей така, просто за самочувствие. И днес сутринта си изпих солта и ..... сега си хапвам динка :) . Смятам само за днес да се прочистя. Просто за начало.

Бъни, и аз като тебе..... вече съм 3 кг отгоре от любимите ми 67..... Това е тенденция, която тръгна от март и я затвърдих със счупването на ходилото, когато се обездвижих..... Ще ми се да преодолея тази инерция, защото не се чувствам добре. Та така - днес ОТПОЧВАМ. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
дамяна

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от дамяна »

Здравейте на всички....!
Да, като за начало нещата са под контрол!!!!Аз по принцип търпя на глад...А и динята страшно ме подува....Само ,че английската сол я пих само първият ден! А е трябвало вс ден от детокса..Така ли е?
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от Ванчето »

дамяна написа:Само ,че английската сол я пих само първият ден! А е трябвало вс ден от детокса..Така ли е?
Да, Дамяна, точно така. Английската сол се приема и през трите дни на детокса. Нищо, не се ядосвай за вече минали неща. Следващия път ще знаеш и ще го направиш както трябва. Прочети повече и за захранването, то е толкова важно, колкото и самия детокс. Нищо не казваш обаче за това как минаха дните при теб и как се чувстваш сега?

Чери, разбирам те как се чувстваш! И аз бях така преди няколко дни. И много добре си знаех сама за себе си, че този порочен кръг ще се прекъсне само с детокс... Сега ми е много хубаво! Много съм доволна, защото се завръщам към моя си начин на живот и хранене и знам, че всичко ще си дойде на мястото. А доколкото те познавам вече, то съм 100% убедена , че и ти няма да оставиш нещата така и съвсем скоро ще ни се похвалиш с първите положителни резултати! Просто понякога в живота се случва така, че лошото стечение на обстоятелствата те поставя пред свършен факт... Но според мен по-важноото в случая е, че всичко лошо е вече зад гърба ти! Стискам ти палци и ти желая успех в начинанието! Знам , че ще успееш!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от Ванчето »

danid написа: Захранихте ли се вече Бъни и Зеза?
Да, Данид, захраних вече, по-точно все още захранвам. Днес ми е втория ден. Станах голяма почитателка на двудневното захранване, а и така постигам и задържам по-добри резултати. Днес като се качих на кантара останах много доволна, но крайния резултат ще отчета утре сутрин.
Ще се радвам за в бъдеще да се засичаме по детоксово време...!

Зезе, а ти справи ли се?
Никога не е късно за ново начало!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от danid »

Аз днес не пих сол, не можах да се подложа на ставане в 4,00, защото после не заспивам и целия ден ми е крив. Иначе кантара сутринта добре изглеждаше, но скоро не се бях мерила. Ще видим утре какво ще покаже. Надявам се да задвижа машината на отслабването, че толкова тежка не съм била от 2008 :126

До следващия детокс
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от cchery »

Аз пък направих едно голямо нищо :plezya se :plezya se . Ама не ми се разказва с подробности, че малко ме е срам. :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от danid »

не ти е било до детокс, друг път
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
zezata

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от zezata »

Приключих успешно детокса, на инат! Мъжът ми ме провокира, че не съм искала затова не успявам да издържа детокса и аз на инат го издържах. Бях страшно нервна обаче! Не можеше да се говори с мен. Когато станах на другият ден започнах да захранвам с плодчета и зеленчуци и чак на втория ден се отпуснах да ям картофки и оризче. Не може ли следващият детокс да го направим със зеленчуци за развлечение! :954
Заключено