Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от danid »

Може, ако не овкусяваш, всичко различно от готвена храна е по-добро в този период.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Milenita Bonita

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от Milenita Bonita »

Здравейте и от мен!Помните ли ме :mrgreen:

Много време мина!Повече от година и половина не съм правила Детокс,а така ми се иска!Все още кърмя обаче и някак си не ми се почва. Знам,че много от мамите детоксикираха по време на кърменето,но сякаш нещо ме спира и ще послушам вътрешния си глас :)

Само се обаждам да кажа "здравей"!
Целувки на всички!Дано сте добре! :954 :940 :954
Последно промяна от Milenita Bonita на 20 Авг 2014, 23:23, променено общо 1 път.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от cchery »

Здрасти, Миленита! Радвам се, че се обаждаш! Надявам се всички вкъщи да сте живи и здрави. :954 И да се радвате един на друг.

За твое успокоение мога да ти кажа, че има и други от тук присъстващите, които не могат да се навият за детокс, а дори не кърмят :1062 . Така че - грижи си се спокойно за бебо и когато ти дойде музата, форумът ще си е все тук (надявам се) :mrgreen: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Milenita Bonita

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от Milenita Bonita »

Всички сме добре,слава Богу!Преди осем месеца се сдобихме с нов член на семейството и сме много щастливи :D
Сега съм посветена на майчинството и гледам да чета повече за детско здравословно хранене,хомеопатия и възпитание(знаете как е :954 )

Гледам,че редиците тук са пооредели ,а пък за другия форум да не говорим!Или на мен така ми се струва?!
Целувки и прегръдки! :940

P.S. Черитка,много ми харесва новата ти профил снимка!Страхотни цветове!
:1002
tita

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от tita »

Ха ... ти да видиш (както се казва).

Онлайн магазинче за детоксови пакети сокчета.: http://www.freshbrothers.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от Ванчето »

Ехо, бандаааа.....!
Вече е септември, ще детоксваме ли този месец ??? Като гледам напоследък няма голяма активност за това не пускам нова тема, защото струва ми се, сама ще си пиша в нея... :1062 :1062
Този месец пълнолунието е на 9-ти, така че , който ще прави нещо, трябва да започне утре - неделя, 7-ми септември. Аз съм на линия и този път. Ще е хубаво ако успеем пак да се съберем групичка!
Желая успех!
Никога не е късно за ново начало!
mira_b

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнение от mira_b »

Бъни написа:Ехо, бандаааа.....!
Вече е септември, ще детоксваме ли този месец ??? Като гледам напоследък няма голяма активност за това не пускам нова тема, защото струва ми се, сама ще си пиша в нея... :1062 :1062
Този месец пълнолунието е на 9-ти, така че , който ще прави нещо, трябва да започне утре - неделя, 7-ми септември. Аз съм на линия и този път. Ще е хубаво ако успеем пак да се съберем групичка!
Желая успех!
На линия съм и аз :)
Здравейте!
Нямам време за форума и темата, но детоксвам без пропуск :954
Успешен и лек ден пожелавам :922
Заключено