А Септемврийския Детокс къде е?

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Ванчето »

Ехооо, ето ме...!
Малко по никое време, но докато цял ден се каня да пиша и то взе, че стана утре... :lol:
Розичке, как да не те помним ??? Супер си решила за детокса, но на мен ми стана интересно как се съчетава той с диетата ти? Или пък си е както с нормален начин на хранене, просто спираш да ядеш за няколко дни... :roll: Знам ли... :1044
Данид, браво за танците! Аз на този детокс толкова отпаднала се чувствах, а пък ти дори за танци си събрала сили! Стискам ти палци да успееш да отчетеш желаните от теб минуси! Но пък се чудя, 8 кг не са множко за един месец?
И аз като Zdravez този път изпих по-големи количества течности отколкото други пъти. И то без да се насилвам. Но пък имах страшно много работа вкъщи и вчера вечерта в един момент вече имах усещането, че ще припадна от преумора! Е, не припаднах (Слава Богу :) ), но днес си поспах по докъсничко... От утре започва учебната година и ще забравя трайно за такова спане! Е то и не само аз де...! :222
Но пък в крайна сметка мога да се поздравя с поредния успешно приключен детокс! Вече си мисля за менюто за захранване.
Сладке, аз пак да питам: Как са нещата при теб, успяваш ли да задържиш свалените килограми?
Хайде, мацки, свърши и този път! :222 Да не забравите да наминете, за да кажете какви минуси отчитате!
Никога не е късно за ново начало!
miracle11

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от miracle11 »

Здравейте момичета,
и аз правих детоксикация, като вчера бях само на диня и мин.вода през деня, а за вечеря 1/2 домат.
Сутрин имах страшно много енергия, но пък постоянно изпитвах глад (пиех топъл чай и успявах да се справя) и лека мускулна слабост.Имах и леки главоболия и се надявам детокса да е премахнал напълно мигрената ми.Преди 4 години правих три поредни детокса и нямах пристъпи на мигрена, беше изчезнала, за което БЛАГОДАРЯ :923 на незаменимия ни Д-р Михайлов!
Момичета разделих се само с 1.5 кг., но аз нямам нужда от сваляне на килограми.Целта ми е ЗДРАВЕ - регулиране на хормони, изчистване на черния дроб и червата, имам и гъбички, мигрената, проблеми със съня и нервите.Бях кърмачка цели 2г. и 4 мес. до преди два мес. и половина и сега смятам да си изчистя организма и да си подсиля имунната с-ма.Имам само една молба - до споделите какво меню сте си подготвили за днес.

Желая на всички ви позитивизъм, успешни детоксикации и най-вече ЗДРАВЕ!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от danid »

Добро утро, не станаха 8, но за 500 грама няма да правя драми.

Бъни, това е ефекта на 2-та детокса + 2 кг, които диетата без млечни и глутен ми помогна да сваля. То от ориз и картофи изобщо не ми се ядеше, а и бях на море, а там ако не се прекалява също свалям 1-2 кг. Реално не е добре да се свалят 8 кг за месец, но мисля, че с всичко вече изброено беше нормално и не съм се насилвала по никакъв начин. Лошото е, че снощи ми се обади студовата алергия. Странна работа - месец на диета за алергии, няколко поредни стриктни детокса и да се появи. Дано е добър знак, все пак по време на детокса може да е лечебна криза. Ще видим.

С водата и вчера бях доста зле, може би затова не свалих 3 кг този детокс, но сега е важно как ще продължа натам. Надявам се днес да се замъкна пак на танци и ако и следващата седмица не изкръшкам ще си ги включа пак трайно в програмата. Мисля си дали пак да не изкарам 1-2 седмици на диетата за алергии. Може би трябваше да се захраня по-продължително след нея, но някакси не се получи на морето. Имам време да мисля до утре.

Успешно захранване и прекрасен ден на всички и успех на всички ученици тук и по света :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
zdravez

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от zdravez »

Здравейте, момичета!
Вчера за мен беше един много труден ден-за първи път ми се случва.Малко след като изпих ансола започнаха силни коремни болки на спазми и така цял ден. А от :1111 не излезнах цял ден-нямаше да ми е толкова притеснено ако не бях на работа.Вода не ми се пиеше-едва изпих 1, 5 л. Вечерта като се прибрах хапнах 1 варен картоф. Днес съм по-добре. На обяд -салата варен картоф, за вечера:същото+ салата домат и краставица.Сутринта кантара показваше -3 кг..Дано успея да ги задържа. Мисля да мина на разделно хранене. :922 ви всички
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от bubalina »

Привет мацки в тая късна доба... Ама да мина на отчет и в леглото.
Изкарах детоксааааааааа :1216 Захраних се днес,не съм се теглила тези дни-утре сутрин ще видим цар кантар какво ще каже. Не очаквам много(пиенето ми куцаще нещо...докрвах ги само до 2,5 л),по важно за мен бе да издържа, за да мога да продължа смело напред. Отгледала съм си едни прекрасни килца -за 1 година от 67-68 станах 73 :126 Е,започва отстраняването!
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Браво, Бубе!! Беше важно за теб и успя!
Zdravez, как си, премина ли вече неразположението? Стискам палци всичко да е ок!
Данид, браво и на теб! Права си, за 0,500 гр няма да издребняваме сега... :222 Наистина 7,5 кг за такъв период от време си е доста добър резултат, дори отличен! Ако не е тайна, ти колко килограма имаш още да сваляш?
Miracle, съжалявам че чак сега влизам и няма да ти отговоря на въпроса навреме... Аз лично от началото на тази година станах голяма почитателака на двудневното захранване след детокс. Така постигам и задържам много по-добри резултати. Идеята е първия ден да си само на растителна сурова храна и чак на втория да преминеш на зеленчуци претърпели топлинна обработка. Аз днес сутринта си хапнах задължителните овесени ядки, преди обяд - една синя слива, за обяд зелена салата с краставичка и малко доматче овкусена само с лимонов сок. След обяд отново хапнах една слива ( абе днес открих сезона на сините сливи... :1062 ), а за вечеря се спрях на салата с авокадо и домат отново овкусена само с лимон. За утре за обяд ще хапвам броколи подправено с копър, зехтин и лимон, а за вечеря реших да си направя задушени картофи с чесън и копър. Ами това е, надявам се да съм била полезна!
Ами след като вече написах какво съм хапвала днес и какво ще си хапна утре, то май не остана кой знае какво друго за рзказване... :lol: Освен може би да споделя с вас , че за първи път ми се случи ефекта от ансола да продължава и в деня на захранването...
Резултати ще отчета утре, но предчувствам, че ще съм доволна !
Никога не е късно за ново начало!
zdravez

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от zdravez »

Здравейте!
Бъни, вече съм значително по-добре, след като вчера се наложи да изпия 1 хапче против разтройство.И коремните спазми отминаха ....Е явно този месец не ми е било време за детокс. Браво на всички, които се включиха :326
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от danid »

Бъни, имам много за сваляне аз, принципа на Мечо Пух важи с пълна сила в случая. От миналата година до сега бях качила 17, така че минимум още 10, но да не говорим, че и още 10 имам за да се приближа до теглото от преди първата ми бременност :221, пък за теглото от преди сватбата изобщо няма да отварям дума... Надявам се да се взема в ръце най-накрая и да се преборя с тези килограми.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Този път доста закъснях с отчета след детокса, но имахме гости за 5 дни и съвсем не ми оставаше време за форумстване...
Много бях доволна от постигнатия резултат този месец - след двудневното захранване кантара отчете 59,600 кг. ! Не бях виждала 5-ца от години! Но за съжаление не успях да задържа нищо от сваленото...
Данид , успех ти желая! Дано успееш да постигнеш така желаните резултати! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от cchery »

Бъни написа:Здравейте!
Този път доста закъснях с отчета след детокса, но имахме гости за 5 дни и съвсем не ми оставаше време за форумстване...
Много бях доволна от постигнатия резултат този месец - след двудневното захранване кантара отчете 59,600 кг. ! Не бях виждала 5-ца от години! Но за съжаление не успях да задържа нищо от сваленото...

Бъни, без значение, че не си ги задържала...... заслужаваш си :826 :826 :954 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено