90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.2014

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

tita написа:Мотивират ме резултатите ти, Чери ... ще се захващам по-сериозно
Колко пъти го четох това, tita !? :128
Имаше и нови цели УЖ?! Какво се случва с теб, Несериознице ? :)
Мина 1 цяла година!

Чери, без хранителен режим няма да се получат нещата. Знаеш го и все така
си пилееш времето.

ellyto, по-важен е метърът. 1-2 кг и подуто коремче, могат да са резултат от малко
повече въглехидрат предните дни и съответно задържана вода.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Чева, да петъра е по-важен - ама и той показва увеличаване и не ми харесва. Иначе не са и въглехидратите виновни, защото аз такива не консумирам. Моят режим е ВМ-НВХ. но съм забелязвала и че имам периоди. Мисля, че сега задържам вода и това е проблема. Нищо ще бъде коригирано всичко. Гледам да не прекалявам с храната и там всичко е ок, но явно има какво да бъде направено още.
Забелязвам, че като поспра да тренирам и отслабвам, като почна да тренирам и веднага качвам 1 кг. Едва ли е мускул.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Cheva написа:Чери, без хранителен режим няма да се получат нещата. Знаеш го и все така
си пилееш времето.
Зависи от гледната точка, Чева :954 :954 . Ако бях на 15 със сигурност щях не само да мисля, че си пилея времето, ами и болезнено да го чувствам. Сега, слава Богу, не е така. :) :)

Вчера се навършиха :1062 2 месеца тренировки с Руми. Лично аз се чувствам като откривател. Открила съм една цяла нова Вселена в спорта - както във вида на упражненията, така и всичко, свързано с тях. Честно, преди да стартирам с Руми имах много сериозни резерви към домашните тренировки. Абе така да го да кажа - не ги признавах. Първо мацката от Бодирок.ТВ ми показа що е то яко трениране у дома дори и само с 1 въже за скачане. А сега, особено днес, Руми затвърди това усещане. Така че съм много щастлива. :954

а споменах ли, че днес за първи път откакто тичам дистанции по-големи от 5 км, а това е от 1 година, успях да сваля времето за 6 км под 36 минути!!! Което прави всеки един изминат километър че е взет за под 6 минути :1141 :1141 :1141 .... Прекрасно просто!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от tita »

Чева, знам че съм си за порицание, помурзелувах си с тренировките ... ама в един момент си се харесах в огледалото, въпреки позакръглените форми и започнах все по-рядко да излизам от зоната на комфорт. Затова ми е нужна здрава мотивация, за да се захвана пак ... а Чери ми я даде точно на време. :)
Още веднъж, Браво за резултата, Чери ....при това постигнат без хранителен режим!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

tita написа:Чева, знам че съм си за порицание, помурзелувах си с тренировките ... ама в един момент си се харесах в огледалото, въпреки позакръглените форми и започнах все по-рядко да излизам от зоната на комфорт. Затова ми е нужна здрава мотивация, за да се захвана пак ... а Чери ми я даде точно на време. :)
Още веднъж, Браво за резултата, Чери ....при това постигнат без хранителен режим!
Титка, разбирам те много добре. За това, че ти писва от всичко. Или че се отпускаш.... и т.н. Като се замисля половината ми живот мина...... да, мина.... е айде нека наистина е по-малко от половината :1062, в някакви диети. Но друга ми беше мисълта, а именно - няма как да посветя ежедневието си на комплекси и режими за хранене и да чувствам, че живея пълноценно.... Простичко е! То това май по-скоро на Чева го казах :1062 :1062 .

Титка, аз също съм адски мотивирана, защото това са първите тренировки, от които виждам реален резултат. И не говоря за отслабване - в никакъв случай! А затова, че виждам оформяне на тялото и то в моя случай, когато има много тлъстини по него!!! Представям си всичко това да изчезне, какво ще се покаже отдолу ?!? Скромна съм, а?! :221 :221 :221

И Чева, специално заради теб :razz: - по принцип не мислех да споделям преди да изтекат първите 4 седмици - но да, поръчах си режим от Руми :954 :954 . Не съм го споделяла на никой друг, освен на Боби и то само защото ми беше на гости с децата иииии докато те играеха, ние с нея разпускахме доволно на маса и си говорехме, та нямаше как да не й кажа защо не ям това или онова, или пък го правя в малки количества. Сега момичетата, с които съм най-близка ще разберат за това нещо от форума и се надявам да няма обидени. Защото причината да не споделя поредното предизвикателство, в което се пускам, са дълбоко лични. И засягат онова, което съм! Но най-вече...... очакванията, които неизбежно се натрупват в една такава ситуация. Очакванията да доведа всичко докрай и този път нещата да се получат на 100%. Аз нямам такива. Аз също ще съм като Тита по отношение да бъда строго сериозна. Защото съм такава. Ама стига обяснения де. :razz:

Днес ми е ден 12 от режима. Снимките, които пуснах в по-горен пост са точно преди неговото начало. Т.е. първата е от началото на 90-дневното предизвикателство, а тази до нея (в черното бельо) е в деня, в който стартирах хранителния режим. Така че - да, резултати дори без режим, има. Дай Боже сега да са двойно по-добри. Засега грижи по диетата нямам...... абсолютно няма гладуване. Вярно, че "издишам" на няколко места - примерно слагам си зехтин в салатите - принципно такъв не се допуска. Другото е: съботно-неделните дни са ми по-труднички, защото с Момчил тогава обичаме да си угаждаме - нали са единствените ни дни, в които сме изцяло заедно. Но се старая. Какви резултати имам и ще имам, ще пиша като му дойде времето. :razz: :razz: :razz:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

Чери, на мен едно пиленце ми каза още с поръчката. :954
Но като знам колко си против, не повярвах, и затова чаках ти да обявиш по някакъв начин.
Провокирах те. :1209
Разбирам те изцяло и за всичко :922, знам как тежат очакванията.
Да ти кажа, аз лично нищо не очаквам от теб. :razz: :plezya se
Храни си се, спортувай и един ден сама ще скачаш от радост и гордост.
Няма да е след месец - два , но пък кой знае , всъщност. :222

Изобщо, постът ми беше провокаторски от всякъде. Подействал е както чета. :mrgreen:
Желая ви най-доброто, искам всяка да постигне целите си и да не спирате да се борите.
Та ако се налага понякога и по-остър тон и такъв ще ползвам. :329
Нека да вървим напред и нагоре. :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ванчето »

Привет и от мен!
Да взема да се намеся и аз малко в тази тема, въпреки че не съм от спортуващите в момента... :oops: :oops: :oops:

Чери, независимо от различното бельо, различния ъгъл и разликата в светлината на снимките, аз мисля, че промяната е видима...! С нетърпение ще очаквам новите снимки, които ще пуснеш след края на предизвикателството! Поздравления и за новата крачка, която предприемаш - хранителния режим! Мисля си, че дори и да не си на 100% стриктна в изпълнението, то все пак това което правиш е 100 пъти по-добре от това да не правиш нищо... (като някои други хора например...) :cry:

Елито, браво и на теб! Определено вие двете с Чери сте най-сериозни! Искам да те питам обаче колко си висока и колко килограма си в момента? Може и да си го писала някъде, но аз да съм го пропуснала. Вече няколко пъти те чета, че искаш да станеш супер мадама :) и тук там някой ти отговаря, че вече си и на къде повече... Това предполагам го пишат момичетата, които те познават лично , a пък на мен любопитството ми се разпали :roll:

А сега и малко мотивация за всички:
1496683_229009337223534_972121782_n.jpg
(81.55 KiB) Свалено 995 пъти
1509132_228136967310771_473405087_n.jpg
(37.06 KiB) Свалено 995 пъти
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ванчето »

cchery написа: а споменах ли, че днес за първи път откакто тичам дистанции по-големи от 5 км, а това е от 1 година, успях да сваля времето за 6 км под 36 минути!!! Което прави всеки един изминат километър че е взет за под 6 минути :1141 :1141 :1141 .... Прекрасно просто!
Toва е повече от прекрасно!!! БРАВО НА ТЕБ! :826 :826
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Cheva написа:Чери, на мен едно пиленце ми каза още с поръчката. :954
Но като знам колко си против, не повярвах, и затова чаках ти да обявиш по някакъв начин.
Провокирах те. :1209
Да, провокацията е успешна, Чева! :) ..... Още когато лятото (м. юни) писах на Руми с молба да ми изготви тренировъчен режим за хора с 1 крак :221 , й писах, че знам за нея от 2 момичета във форума, който посещавам. И й пратих линкове към ваши (и на Тита) постове. Чудех се доколко сте близки с нея и дали ще ви спомене за мен и т.н. Сега вече знам.

Cheva написа:Разбирам те изцяло и за всичко :922, знам как тежат очакванията. Да ти кажа, аз лично нищо не очаквам от теб. :razz: :plezya se
Това е прекрасно, защото аз нямам очаквания и от мен самата... И не искам да се старая в името на такива, а заради себе си. Познавам си добре човеченцето, което живее в мен и обожава да е на показ, и затова го държа изкъсо вече.

Cheva написа:Та ако се налага понякога и по-остър тон и такъв ще ползвам. :329
От това има нужда, защото човек в лензенето си се самозабравя и вечно намира оправдания. А пък нещата не се получават така. Аз също съм ползвала такъв стил на изказ и го считам за доста креативен.

А ти всъщност ще ни издадеш ли докъде си с твоя режим, с твоята промяна?! :)


СПОРТЪТ Е НАЧИН НА ЖИВОТ

Бъни, така е на 100%!!!! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

cchery написа: А ти всъщност ще ни издадеш ли докъде си с твоя режим, с твоята промяна?! :)
Дейставам си. Скоро прочетох "Ензимният фактор" и диетата ми претърпя обрат. :)
Много добра книга! Чете се леко, а е писана от медицинско лице с богат опит.

Възобнових прочистващите дни ( 2 години не бях правила) и веднъж седмично съм на воден ден. Ще разширя и обогатя практиката с времето.

Документалният филм "Яж, пости и живей по-дълго" много добе обяснява ефекта върху тялото с периодично въздържание от храна. :954

Актуално тегло от днес - 64 кг, висока съм 175см .
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Хей, хей,
Какво хубаво раздвижване има в темата.
Аз си продължавам по другата програма, харесва ми и наистина, както Чери е писала спорта е начин на живот. През уикендите трудно ми се получава да спортувам, но ще се постарая. Разбира се човек трябва да има и почивка, за това ако успявам да правя нещо уикенда, то няма да е силово, а ще е по-скоро за леко раздвижване. Но и да не правя нищо, пак през седмицата се радвам, че нещата ми се получават.

Чери, зарадвах се, като прочетох, че си направила крачка към промяна в режима на хранене. Браво на теб! Ще ми е интересно да споделяш как се справяш, когато ти си готова за това. Важното е стъпка по стъпка напред и да се чувстваш добре в кожата си, не е важно нищо друго.
Браво и за километража и за времето! Ти си отличник.
tita написа:ама в един момент си се харесах в огледалото, въпреки позакръглените форми и започнах все по-рядко да излизам от зоната на комфорт.
Всеки има такива моменти на отпускане. Като решиш, че ти стига толкова, винаги има как да влезнеш в крак с тренировки и храна. Ако имаш нужда от мотивация, ние сме тук :)

Бъни - на твоя въпрос с килограмите. Като цяло съм слаба, но това не е най-важното. Аз искам да съм стегнат аи оформена, както са всички онези мацки от клиповете с тренировките. Това ми е целта - стегната и оформена, не просто слаба. Иначе ако се гледат само кг съм сигурно под нормата :221 57-58 кг. на 172 см. Но пак казвам, моята цел е да съм стегната и оформена, а сега съм далеч от това.

Чева, интересно е това, което споделяш за ензимния фактор. На мен не ми допадна особено много книгата да си призная. Има интересни неща в нея, нооо имаше неща, които категорично не ми харесаха. Интересно ми е да изгледам и този докоментален филм. Ще кажа мнение като го изгледам.
Ти имаш като цяло много добри резултати с тренировките и режима на Руми, много хубаво си си оформила тялото. Радвам се, че продължаваш напред. :524 :524
Публикувай отговор