90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.2014

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Абе, има ли трениращи?!? Ехо...... да не ви е навалял снега?! :1062 :1062 Мен - не! Продължавам по план отвсякъде - 3 пъти тичам и 5 пъти тренирам с Руми. Дори се навивам как да продължа и след Нова година, т.к. Руми има идея за нови тренировки - вижте сами тук.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

И така - трета седмица от моя хранителен режим. На мерки и килограми, ефект има...... на снимки е все така ужасно :oops: :oops: . Ето за какво иде реч:
9.12.2014_ANFAS 2.png
(2.05 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_ANFAS.png
(2.35 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_DESEN PROFIL.png
(1.95 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_GRUB.png
(3.54 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_LYAV PROFIL.png
(3.1 MiB) Свалено 1077 пъти
Не че снимките са цвете нещо..... ама кво да се прави. Иначе като мерки и теглилки нещата са ето така:
9.12.2014_tablitsa.png
(13.8 KiB) Свалено 1077 пъти
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Аз продължавам с тренировките, не спирам. Установих, че ми харесва да правя по-простички упражнения на този етап и за това някои упражнения от на Руми са ми дискомфортни. Решила съм да разгледам всички тренировки и да си направя някаква модификация и когато реша да направя нейната програма, да си имам готова прогрма, която да ми харесва.

Чери, аз не мисля, че на снимките изглеждаш ужас!!!! Даже напротив, изглеждаш много добре. Сигурно вече си под масата от смях, но така е. Очите на другите хора гледат и възприемат по различен начин от теб самата.
Разлика определено се намира и те поздравявам за това, че си упорита. Знам, че искаш и търсиш по-добри резултати сега и веднага, но реално погледнато трябва да сме реалистични в очакванията си. Резултатите, които си постигнала за 3 седмици са страхотни, на фона на това, че въпреки тренировките преди режима нямаше особено раздвижване откъм мерки и килограми!
tita

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от tita »

Супер добре се справяш, Чери! :326
Браво на теб! За 3 седмици, отличен резултат. Корема ти се е поприбрал, талията е очертана, вижда ми се че и паласките на гърба са с добра промяна. :222
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ванчето »

Cheri, мисля си , 4е си прекалено крити4на към себе си... Погледни нещата от другата страна - 4ашата е наполовина пълна! Първите резултати ве4е са налице и са видими, не знам защо използваш думата "ужас". Според мен тези снимки трябва да те мотивират допълнително, въпреки 4е, според моята представа, която съм си изградила за теб, ти нямаш нужда от допълнителна мотивация! Много се радвам на успеха ти! Продължавай да ни държиш в те4ение! :524
Между другото, вси4ко това, което си предприела в последните седмици май няма да е лошо да го постнеш и в теми4ката ти в "До стената", защото според мен това е голяма кра4ка, а и резулатите са видими!
:922 :922 :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

Чери, много добре се справяш! Впечатляващ е процентът мазнини минус!
Продължавай, промените са видими !

П.С. Не искам да те хваля прекалено. :plezya se
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Cheva написа:П.С. Не искам да те хваля прекалено. :plezya se
И по-добре - недей! :1062 :1062 Че тази последна седмица, която измина вчера, овапцах работата.. И при все това имам отново цяло свалено кило и съм се оттървала с по 1 сант от ханша и бедрата - това как стана, изобщо не знам... но е факт! И така - моите 4 седмици, или по-правилно казано, моите първи 4 седмици на режима, свършиха..... Сега чакам наставления от Руми как да продължавам натам!!! Ще се опитам утре да пусна снимки, че тази сутрин нямаше фотосесия за мен.... :1062
Cheva написа: Впечатляващ е процентът мазнини минус!
Впечатляващ я, то при толкова много мазнини в моето тяло..... :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ver »

Да си кажа и аз:
Снимките не мога да коментирам, защото в много от слуаите не отразяват добре реалността.
Мога да кажа какво видях ония ден: Чери, изглеждаш отслабнала! Хареса ми :) Промяната е видима и запомни от мен; Червеното е твоят цвят :923 (аз те видях последно на Черни Вит през Август).
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Ver написа: и запомни от мен; Червеното е твоят цвят :923 (аз те видях последно на Черни Вит през Август).
Хихии.... ще запомня. :954 :954

Ето какво постигнах за 4 седмици:
merki.png
(14.16 KiB) Свалено 926 пъти
По съвет на Руми, завтарям режима от днес като на празниците ще съм и аз празнична, т.е. няма да се мъча. :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Браво Чери, резултата е страхотен. Радвам се на успеха. Продължавай в същия дух и ще успееш да постигнеш твоите цели. Надявам се все така и занапред да намираш вдъхновение и да задържиш начина по който изглеждаш за много дълго време напред.

Аз продължавам с моите тренировки, ама ми е трудно, вече става по-трудно с всяка изминала седмица и недоспиването си оказва допълнителна роля. Обаче няма да се отказвам, продължавам напред и докъде мога. Искам да постигна такова тяло, като на девойките от тренировъчните програми....но дали ще стане :221 :221 трябва да се пробва :221 :221
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Искам да сложа моята "точка" в тази тема :) . Не за друго, а защото това за мен беше наистина предизвикателство - тези 90 дни, през които не бях себе си :954 , а един друг, стриктен човек, който се подчинява. Успях да си настроя ежедневието на тема всекидневни тренировки, да стартирам от "ниското" на тренировките за напреднали и да достигна подстъпите на техните върхове, да искам още и още, да давам повече отколкото мислех, че съм способна, да чувствам всеки мой мускул като част от същността ми, а не просто като чиста физика - да видя контурите на едно ново тяло, което цял живот живее в неподходяща опаковка. Научих много! Сътворих много! Направих още една крачка напред! Беше ми едновременно интересно, и скучно; вълнуващо, и еднообразно; спокойно, и треперещо; приятно и с болка..... Интересно, защото тренирах по нов начин. Скучно, заради многото повторения, които някои тренировки имаха - аз просто съм такъв човек - не обичам да минавам по един и същи път 2 пъти. Вълнуващо както когато върша нещо за първи път, еднообразно - защото се случваше 5 дни в седмицата, т.е. предопределено, а аз обичам изненадите. Спокойно, защото управлявах сама силата, която притежавам, треперещо в дните, когато нищо не можеше да накара някой мой мускул да помръдне в желаната посока. Приятно, защото бях себе си..... самата аз с моята енергия и желание да съм вечно в движение, а болката...... незабравими мускулни трески на неподозирани места по тялото ми :1062 :1062 ....... Мога и още да пиша, но честно казано, не мога да се съсредоточа достатъчно. Сложих "точката" на 90-дневното едва вчера, с ето тази тренировка:

[youtube]PDLAj7KHSCc[/youtube]

Днес пак съм с мускулна треска :lol: :lol: :lol: :lol: . Очаквам да споделите и вашите усещания за тези 3 месеца.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор