Нова година, нов детокс!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Портокалина

Нова година, нов детокс!

Мнение от Портокалина »

Здравейте, момичета!
След кулинарното издевателство, което си причиних по празниците (което продължава и в момента, в който пиша този пост :128 ), сега е време за детокс. И понеже отдавна само се каня :124 , сега реших, че ще пусна тема, за да няма мърдане! :1058
Пълнолунието е на 5 януари, понеделник, в 06:54, така че започваме в събота, 3 януари!
Призовавам всички детокс-ентусиасти да се включват с пълна сила, че ще имам крещяща нужда от подкрепа. :922
Истината е, че душата и тялото ми копнеят за почивка във всякакъв смисъл - психическа, физическа, от храна, от всичко! Килограмите за сваляне след раждането бяха станали 3, сега отново са 5 :128 Появиха се и някои здравословни сигнали, че трябва да изчистя тялото си. И понеже от всички видове почивки най-лесната за изпълнение (хич няма да е лесна, но друга почивка е немислима) на този етап ще е детоксът, затова реших да стартирам годината с него!
Утре ще прескоча до Метро за по една щайга с портокали, грейпфрути и няколко лимона, ансолът е на линия и... в събота стартирам.
Кой е с мен? :222
Последно промяна от Портокалина на 01 Яну 2015, 21:42, променено общо 1 път.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Портокалина, аз искам да бъда с теб, имам крещяща нужда от детокс! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Портокалина

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Портокалина »

vihrogonche написа:Портокалина, аз искам да бъда с теб, имам крещяща нужда от детокс! :922
vihrogonche, благодаря ти :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Значи утре трябва да си набавя английската сол, портокалите и мандаринките тогава, и ... отпочваме! :922 Аз ти благодаря за положения старт! :922 После ще бъдем много доволни и горди със себе си, сигурна съм! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mira_b

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от mira_b »

Здравейте! Честита 2015! Здраве и добър живот!
Дами и аз съм с Вас :922 Утре само трябва да приготвя ансола и в събота съм на линия :1216
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Супер! :923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Sladka Debelanka

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте! За много години - живи и здрави и с много минуси! Тъкмо да си правя кафето тази сутрин и си викам я да видя кога беше детокса и гледам той днес. Вече разтварям ансола и на линия! Като се гледам в огледалото искам да се гръмна!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Сладка, миличка, не с такава нагласа започвай детокса!
Като видиш тялото си, му благодари за всичко, което прави за теб, просто поискай от него и още нещо, става ли? :954
Аз не можах да отпочна днес, но не се отказвам изобщо, просто ще го направя двудневен, утре и вдругиден, или тридневен, ако добавя и деня след пълнолунието.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от mam4eto31 »

Здравейте, мецанки!
За много години!

Имам молба, за доста време бях изоставила детоксите, но смятам да започна отново!
Имам 3 деца, най-малкото е на 9 месеца и още кърмя! Моля да споделите кой детокс да избера, така че да не й навредя на бебката. Растат й зъбки и доста често е с разстроен стомах и ансола малко ме притеснява. Имам бегъл спомен, че кърмачки взимаха по 1ч.л.
Изпуснах май момента с този, но поне за понеделник и вторник ще се пробвам, така че очаквам мнение по въпроса.
:923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Ансолът е половин супена лъжица, вместо цяла, да!
За други съвети не знам. Питай другите момичета.
Но главно се съобразявай със себе си и с бебето си, това е най-важното все още.
Поне според мен де... Аз лично бих се спряла на някой по-мек вариант, например цели плодове + сурови ядки, ако ми прилошава от глад, все пак още си кърмачка!
:922 :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Ванчето »

Честита Нова Година!
altAtwXzb7dMx6FtZoAYRWLLNL4C59Z6OeU03OMzvQD0MaL.jpg
(267.05 KiB) Свалено 787 пъти
Пожелавам на цялата детокс-групичка крепко здраве и много успешни детокси през тази година!

И аз стартирах днес. За сега всичко върви по план и без изненади.
Чаках с голямо желание този детокс! Имам голяма нужда да прочистя не само тялото, но и мислите си... Имам нужда от спокойствието и позитивната енергия, които ми носи детокса...
Успех на всички!
Никога не е късно за ново начало!
Заключено