Нова година, нов детокс!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от bubalina »

И аз чаках този детокс,но няма да е-неразположена съм и нямам настройка да го правя.
Успех момичета! :524
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Портокалина

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Портокалина »

Ех, че хубава детокси-група се заформи! Успех на всички! :524
Аз малко късно, но все пак да отчета успешен старт на първия за 2015 година детокс (не последен надявам се!). Явно съм забравила вкуса на ансола, тъй като тази сутрин не ми се стори толкова ужасен :1216 Не можах да се лиша от кафето и след като глътнах ансола си изпих традиционното еспресо с лъжичка мед - сигурно затова ансолът не ми подейства както се надявах, но и утре е ден :222 Джаснах вече близо 3 литра сок и едно чайче. Ако можеш щях да спя в тоалетната, тъй като сигурно ще стана поне 10 пъти през нощта :mad:
mam4eto31, аз така и не посмях да детоксвам докато кърмих. В теоретичната част на детокса има споделени мнения, че класическият детокс на сокове даже увеличавал кърмата (все пак цял ден се наливаш с течности), но пък съм чела и за обринати от цитрусите дупета. Ти си прецени. Може би наистина е добре нещо по-меко да избереш като вариант за разтоварване.
:1024 mam4eto31, в момента ми изглеждаш като някаква супер-жена или майка със свръхчовешки способности, затова че имаш 3 деца! Аз с едно на година и 4 месеца изпуших през изминалите 2 почивни седмици (болничък е :328 та май оттам идва целия цирк), а не мога да си представя с 3! Много се възхищавам на хора като теб! И много се развълнувах като прочетох, че cchery също очаква трето детенце! Бъдете здрави, възхищавам ви се! :826 Край на оф-топика :1024
Ох, сега отивам да спя, че ме хвана детоксово зъзнене и нямам търпение да се мушна под завивките и да поспя (ако синът ми реши) :1074
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Отчитам успешен старт днес. Английската сол - изпита. Пия много вода. Ще хрупам ябълки. Няма да карам на сокове и този път. Успех на всички! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от cchery »

Портокалина написа:И много се развълнувах като прочетох, че cchery също очаква трето детенце!
Ааааааааа, идвам да направя опровержение :1062 :1062 - не съм аз бременната. Никак даже. :) Последният път, който ми казаха, че това е много вероятно, си счупих ходилото на левия крак :221 :221 :221 . Това стана точно на 1-и юни миналата година, а ми го предсказа една астроложка, при която бях на хороскоп. Така че, Портокалче, очаквам да не си и ти лош пророк :lol: :lol: .

Успех на всички в начинанието ЯНУАРСКИ ДЕТОКС 2015 г.!!!! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Bumi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Bumi »

Здравейте момичета! Нова съм във форума. До сега само ви следих и то основно с безценните ви съвети покрай боледуванията на дъщеричката ми, която е на 3, 5 годинки. Но в петък вечерта случайно попаднах на темата за новия детокс и се амбицирах. За детокса съм чела още през бременноста, но не съм правила. Все моментът не беше подходящ, но сега събрах смелост, още повече, сеха съм в отпуск. Искам да ви споделя, че досега не съм гладувала, не съм се подлагала на никакви диети. Не вярвах, че ще се справя. Вие ми дадохте кураж, БЛАГОДАРЯ ВИ! Да се похваля, вчерашния ден удържах, почти не усетих глад, въпреки кулинарните изкушения на мъжа ми. Имах обаче ужасно главоболие, особено от едата страна на челото. Отдавам го на синузита, с който се сдобих в резултат на алергична хрема. Това е и основната причена да се реша на детокса. Днес, поне за сега нямам главоболие. Стискайте палци да удържа докрай!
Искам да попитам за действието на ансола. Вчера ходих само веднъж и то чак в 10ч. вечерта. А днес още не съм ходила. Може би защото вчера бях пила кафе преди солта(мъжа ми още не беше ми го купил, както и плодовете). Днес обаче я зпих според указанията, но след това пак пих кафе. Иначе вчера си изпих 4то литра сок и още литър димяща вода. Та въпроса ми и нормално ли е това? Очаквах действието на амсола да е много по-изразено.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Буми, добре дошла при нас! :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
vesi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от vesi »

Здравейте! Да се присъединя и аз към вас. Започнах детокса от днес и ще го правя само два дни, защото кърмя и не знам дали бих издържала 3 дни. Избрах варианта с грейпфрутите и белтъците, защото преди години съм правила този със соковете и ми беше доста трудно. Надявам се да не повлияе зле на кърменето - инъче много се чудих дали да започна сега, но чувствам, че имам нужда. И аз имам три деца - най - малкото е на 8 месеца. Но днес големите са при баба, което е голямо облекчение за мен заради детоксикацията.
diva

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от diva »

Честита Нова година, момичета!!!
Много се радвам на оформилата се детоксваща компания тук!
Ето, записвам се и аз. Двудневен ще ми е детоксът, но така се случи. По-добре от нищо е. А и след толкова празници. ;) Е, аз бях що-годе разумна, но все пак. Детокс на пълна луна, хич не е излишен :)
Само студът вече ми идва в повече, ама ще го боря...
Успех на всички!
:923 :923 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Ей, банда, събрахме се! :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от diva »

Уффф... Много студено!
Реших да отида под горещия душ, та дано се постопля малко...
Иначе всичко си е по правилата. То не съм и очаквала друго. Дните на детокс са ми от най-лесните. Ако не беше този студ...
Имайте топла вечер! :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Мерси подобно, Дива! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено