Нова година, нов детокс!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Bumi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Bumi »

Ох, ужас! Имаме гости и мъжът ми пак е сготвил разни вкусотии! Едва удържам положението. Не чувствам глад, но при вида на храната направо ми потичат лигите! :328
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

ДРЪЖ СЕ, БУМИ !!! :524

МАМЧЕТО 31, виж тази тема:

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=1217 - кърмене и детоксикация
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Ванчето »

Мацкииии...!
Здравейте!
Устисках фронта и втория ден! Към обяд ми пригладня доста, но оправих положението с една ябълка. С течностите съм на 6! И ДА! Днес вече се усещам много по-спокойна, хармонията между тяло и ум е налице! Като допълнителен бонус - хремата, която ме тормозеше от 5-6 дни днес просто я няма! Вчера ме боля глава и краката ги усещах сякаш имам ледени блокове на ходилата, но днес нещата са доста по-добре!

cchery написа:
Портокалина написа:И много се развълнувах като прочетох, че cchery също очаква трето детенце!
Ааааааааа, идвам да направя опровержение :1062 :1062 - не съм аз бременната. Никак даже. :)
Ето това просто не мога да го пропусна....! :D
Като прочетох поста на Портокалина и ей така :eek: започнах да гледам! :lol: Започнах да се чудя кога съм пропуснала тази новина ?!?! Добре че Черитка се намеси своевремено, за да уточни... Не че щеше да е лошо де :222

Буми, Веси, добре дошли! Успех ви пожелавам! Първият път е най-трудно! Това е момента в който пречупваш себе си - тялото и психиката си и разбираш, че волята ти е много по-голяма отколкото си предполагала! В същото време е сякаш едва сега опознаваш тялото си - разбираш колко малко всъщност му е нужно! Поне при мен беше така... :) Ако започнете да се разколебавате или имате въпроси - пишете тук! Със сигурност ще намерите така нужната подкрепа и отговорите, които са ви нужни! Още веднъж - УСПЕХ, МОМИЧЕТА!


Ами май това е от мен за сега! Лека вечер и спокойни сънища на всички! :923 :923
Последно промяна от Ванчето на 05 Яну 2015, 00:24, променено общо 1 път.
Никога не е късно за ново начало!
vesi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от vesi »

Още не съм се разколебала, но ми е трудничко - боли ме главата и все се чудя дали няма да оплескам кърменето. Засега няма промяна - детето си суче. Само тая глава болиии. Дано утре е по - добре. Че много искам точно утре, когато е пълнолуние да устискам.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Ванчето »

vesi написа:Още не съм се разколебала, но ми е трудничко - боли ме главата и все се чудя дали няма да оплескам кърменето. Засега няма промяна - детето си суче. Само тая глава болиии. Дано утре е по - добре. Че много искам точно утре, когато е пълнолуние да устискам.
Веси, само спокойно! Няма да оплескаш нищо. Аз когато правех детокси докато кърмех кърмата ми леко намаляваше на 3-тия ден, но сина ми вече хапваше пюрета, супички, пиеше сокове и това не му се отразяваше кой знае колко много. Писала си, че твоето бебче е на 8 месеца, така че предполагам и то хапва и други неща освен кърмата, така че няма да остане гладничко :razz: . 1-2 дни след като захраниш всичко си е както преди! А главата те боли заради токсините, които "напускат" тялото... явно доста си имала да чистиш! Не знам дали ще се почувстваш по-спокойна ако ти кажа, че на следващия детокс най-вероятно няма да е така! Може да пробваш с накисване на краката в топла вода, като доливаш като поизстине. На мен това много ми помага при главоболие. И в случай, че още не си го направила - лягай колкото се може по-рано! Утре е нов ден и всичко ще бъде различно! А след това ще си много доволна и горда със себе си! :524
УСПЕХ!
Никога не е късно за ново начало!
Sladka Debelanka

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Sladka Debelanka »

Живи ли сте?
Bumi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Bumi »

Аз съм на линия. :954 Изпратих мъжа ми и малката (аз съм в отпуск :1216 ) и смятм, че днес ще е най-лесно. Чувствам се идеално!
Бъни, много благодаря за подкрепата! :922
Ако не бяхте вие, сега нямаше да се чувствам така горда със себе си. Последно на такова състояние на духа се радвах след изкаран пълен 40-дневен великденски пост. За съжаление това беше преди повече от 12-13 години! :oops:
Бъни, а относно неподозираните възможности на човек съм се убедила отдавна. След един планински преход, на слизане като се обърнах назад и като видях къде далеч, далеч в синевата е останал връх Ботев, а там бяхме едва предния ден по обяд, направо онемях! Но детокса си е съвсем ново предизвикателство и ми е много по-лесно, когато имам съмишленици.
Още веднъж благодаря за подкрепата!
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от VIKI1023 »

Здравейте и от мен,този месец позакъснях и затова ще карам днес и утре на детокс.Имам нужда от прочистване и ще трябва поне няколко месеца подред да съм тук! :954
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
mira_b

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от mira_b »

Колко се е оживила темата :954
Всичко върви по правилата, нямам много неразположения - само студ...Определено имах нужда от този следпразничен детокс и много ми е хубаво :1216 :fan
Лек и успешен ден на всички детоксващи дами :922
Bumi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Bumi »

Дано да удържа докрай. Не чувствам особен глад, но всяка храна, която видя, ми се прияжда. Дори преди малко храних кучето, беше останало от гювеча с ярешко и ми идеше да ям от купата на кучето! Просто ужассссс! :328
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Ванчето »

Eхооооо...! Привет от мен!
Как сте, момичета? Не остана... Хей го къде е утре!
Мира, и мен също като теб днес ме е налегнал студа. Правя, струвам - не мога да се стопля и това си е!
Днес го раздавам по-спокойно, полека... Гледам да не си давам много зор, че нещо лесно се изморявам. Ходихме с децата на разходка, ама каква разходка само... :lol: Бавничко, бавничко... Но пък беше хубаво! Навън тези дни такова слънце е пекнало, че започвам да се чудя наистина ли е началото на януари?!?!
Утре вече няма ансол! :1216 Има вкусни овесени ядки и салати!
На момичетата, които правят детокс за първи път, искам да им обърна внимание да внимават със захранването!
Буми, Веси, захранването е толкова важно, колкото и самия детокс, така че не се нахвърляйте веднага на нещата, които най-много са ви липсвали през последните три дни! Има инфо из форума, прочетете и го направете както трябва. Ако имате въпроси - знаете - пишете тук!
Освен това специално за вас двете ми е интересно и ако можете, ще ви помоля да разкажете например с каква цел решихте да пробвате детокса - за да редуцирате килограми или просто за здраве? И как се чувствахте през тези три дни, глад имаше ли? :222
Ами това е за сега от мен!
Започвам да мисля менюто за утре!
Пожелавам на всички лека и спокойна последна детокс-вечер! :940 :940
Никога не е късно за ново начало!
Заключено