Тренирай с Руми Илиева - програма ЗИМА 2015 г.

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 3

Мнение от Kleo »

За да си те следя, приятелко :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от ellyto »

Аз предлагам да пишем общо за тренировки - защото не всички правим едни и същи тренировки. Аз правих с Руми част от предизвикателството й, но явно обичам да сменям треньорите и карам с някой за по месец и после промяна. Аз също съм с постоянна мускулна треска.
Съгланси ли сте да има обща тема за всякакви тренировъчни програми и всеки просто да споделя какво как защо по отношение на тренировките.

Аз тази година започнах новата програма на Шон - Инсанити макс 30 - ами бруталнааа е....много тегаво, обаче вече имам някакъв тренинг и след нея съм изтощена, обаче и заредена. Харесват ми домашните тренировки много. Не съм си представяла това, че може да се случи. Обаче като излезнеш от строя за малко и после трудно се връщаш обратно.

Харесва ми това, че Руми пуска и йога клипчета, трябва д авзема някой път да направя, тъй и тъй събота и неделя почивам от тренировки.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от Kleo »

Вече има такава тема - Моята тренировка
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 3

Мнение от cchery »

ДЕН 4

Ниво 3

[youtube]0i8jHD3EFAo[/youtube]


Ниво 2

[youtube]uQy5jUR_NOs[/youtube]

Всички подробности по седмичните тренировки, можете да прочетете на сайта на Руми.


Йогата, която аз днес правих:

[youtube]Ixdhs3smAFs[/youtube]

Открих, че като си пускам и музика, ми е по-приятно да се разпъвам. Днес фонът беше това:

[youtube]pZ7XIWgseJ0[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от cchery »

ellyto написа:Аз предлагам да пишем общо за тренировки - защото не всички правим едни и същи тренировки. Аз правих с Руми част от предизвикателството й, но явно обичам да сменям треньорите и карам с някой за по месец и после промяна.
Аз просто продължавам с режима, изработен ми от нея - сега го въртя за втори път и по аналогия съм и с нейните тренировки. Иначе аз също обичам разнообразието. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 3

Мнение от cchery »

ДЕН 5

Ниво 3

[youtube]lE55-xCqqkc[/youtube]


Ниво 2

[youtube]ccTZdAHsfY8[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от Kleo »

vihrogonche написа:Вече има такава тема - Моята тренировка
http://metsababa.net/forum/viewtopic.ph ... 0%BA%D0%B0

ЕТО Я ! Елито, заповядай с твоите лични тренировки в нея. Аз също ще споделям, когато се движа и така ще си бъдем компания :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от cchery »

http://fitnesinstruktor.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

"Хей, хей, хей Прекрасни, как е настроението? При мен е слънчево и ярко :) Тази седмица имаме много нови тренировки – цели 6, делено на 2 нива :) Йогата е за уикенда, като този път е по-кратка, но натоварваща. Желая ви силен старт на седмицата!

Това е 90 дневно йога предизвикателство, много харесвам Лесли, дава страхотни напътствия и както винаги напомням да се слуша кое да е активно, коя част спрямо коя накъде да ходи :D Ако се снимам как правя нейните практики ще видите, че съм много смешна и далеч от перфектна, но това няма да ме спре да практикувам. Целта е да се чувствам добре, а с времето може би ще подобрявам практиката си. Иска се постоянство. Читателка Катерина сподели, че да напредваш в йога е като да гледаш как ти расте косата – много вярно!
"

Ден 1 – силова тренировка без подскоци

Ниво 3списък с упражненията. По желание да се изпълнят 3 кръга.

[youtube]_FZyGzv39x4[/youtube]


Ниво 2списък с упражненията.

[youtube]oKDI1Gc9gBY[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от Kleo »

Дерзай! Само така, Чери! Голямо браво от мен! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Дерзай! Само така, Чери! Голямо браво от мен! :326
Хич не ми пляскай, ами слагай едни шорти и почвай Ниво 2. :1062 Нищо невъзможно няма - програмите на Руми са много добре балансирани като натоварване и време за тяхното изпълнение, така че всеки да може да се включи. А йогата е прекрасна просто!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от Kleo »

Защо ниво 2? Не съм ли за ниво 1? :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор