Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Леле, Деси, как хубаво си ме подредила :1062 :1062 :1062 .... Толкова много комплименти към мен, че чак ме хвана срам. Благодаря ти! Държа да вметна обаче, че аз не се чувствам точно така, както ти го усещаш и си го написала. Имам още много път да мина и най-вече - да не направя грешката да се върна обратно :oops: . Защото до този момент винаги се е случвало точно това.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Чери ,аз вярвам, че няма да се върнеш назад.Този път е доста по различно.Сега и спортуваш и се храниш добре, което пък от своя страна е предпоставка да се чувстваш чудесно.Имам спомен, че предното отслабване е било чрез Дюканската диета и едва ли си се чувствала добре.Сега вече не си дебела, не си и закръглена.Просто имаш още малко килограми за смъкване и за дооформяне.Със всекидневните ти тренировки и това ще е скорошна реалност :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Черко, подкрепям написаното от Цвети :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Чери, на отчет :922 Хайде, чакам те, да дойдеш да си кажеш какво реши да спазваш през февруари, а защо не и през март!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Чери ,аз вярвам, че няма да се върнеш назад.Този път е доста по различно.Сега и спортуваш и се храниш добре, което пък от своя страна е предпоставка да се чувстваш чудесно.....
Цветка, доволна съм, че поне засега се оказваш права! Вече 5-а седмица, откакто свърши и второто извъртане на режима си държа постигнатите 65 кг!! Понякога са 65,0, а друг път 65,8.... но са все в този диапазон. Единствено миналата седмица, по време на ДЕТОКСА, явно прекалих с ядките, защото срядата видях 66,8 кг :1215 :1215 ......... просто не ми го побра акълът как е възможно. Но както и да е - вчера си заковах доволно на 65,0 :) :) . Планът е скоро да има трето завъртане на режима. Но ще пиша допълнително кога. И още нещо - не съм мръднала и на сант от мерките, взети на 20 януари - последния ми ден от режима. Това от една страна е хубаво, но от друга.... предвид факта, че трябва да свалям, не говори добре. Но има време за всичко! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Чери, ти колко килограма искаш още да смъкнеш? Изглеждаш МНОГО добре на снимките и на клипчетата.Като се сетя за първите ти снимки, когато съм те виждала.Не знам дали си даваш реална представа колко много си постигнала.Продължавай все така :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Чери, ти колко килограма искаш още да смъкнеш?
Цвети, реално не съм била никога идеално слаба. Дори не знам колко точно трябва да тежа, за да постигна това "идеално". Което пък не е нещо манекенско или тем подобно. Просто моето виждане за моето тяло :954 . Все си мисля, че 58 кг биха могли да се класират за това "идеално". Но повече от това имам желание да изглеждам стройна, а не закръглена. Оформена, а не желеподобна. С изчистени и добре очертаващи се пропорции. Абе...... нещо като това "нещо" :1062 :
IMG_0563.JPG
(3.43 MiB) Свалено 626 пъти
Майтапът настрана - поствам снимката на Бела, т.к. тя носи в гените си моето телосложение (което би трябвало да имам). Момчил е с по-удължен торс и масивни крайници и гледам, че Коко го копира аха на 100% - слава Богу неговият торс е нормален :1062 . Малкото чудо има диаметрално различно телосложение спрямо това на баща си. И т.к. очевидно не е взела гените от него, си мисля, че са моите. Съдейки и по снимките на майка от нейните детски години. За съжаление аз напълнях много, когато бях на 11 години ииииии нямам нито една снимка, на която да е видно как би следвало да изглеждам без излишни килограми.


cvety_rz написа: Изглеждаш МНОГО добре на снимките и на клипчетата.Като се сетя за първите ти снимки, когато съм те виждала.Не знам дали си даваш реална представа колко много си постигнала.Продължавай все така :524
Аз като се сетя за тези първи снимки...... иииии ъъъъъъ...... :1215 :1215
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Еййй, много хубава таз Бела бе... :329
cchery написа: Но повече от това имам желание да изглеждам стройна, а не закръглена. Оформена, а не желеподобна. С изчистени и добре очертаващи се пропорции.
Ето това е! Точно същите неща ми се въртят в главата и на мен от доста време насам! И наистина е по-важно да сме стегнати и оформени, а не както казва Руми "слаби желета"... :plezya se
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Наистина е много хубава Бела :940
Чери, ще успееш.Толкова активно спортуваш, че няма как да не изваяш мечтаното тяло.Пожелвам ти ги тия 58 от сърце :922
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Бъни написа:Еййй, много хубава таз Бела бе... :329
cvety_rz написа:Наистина е много хубава Бела :940
И как пък хич не умее да позира...... :1140 :1140 :1140 Ейййй, много ви благодаря :D . Цветка, няма да отварям много нашироко фронта за Райчето :954 , но.... тя безапелационно е много чаровна и с тяло, което вече е оформено от спорта :222 .

Бъни, както виждаш на "пазара" за снахи има доста изгодни предложения... да му мислиш каква свеки ще си :1062 :1062 . :940
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

cchery написа:И как пък хич не умее да позира...... :1140 :1140 :1140
Въобще изобщо даже :222
И да права си.Райчето има страхотно тяло, но тя се е метнала на татко си :328 Искам аз да се метна на нея :328 Но да не ти оспамвам темата.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор