През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Здравейте, мили дружки!
Мисля, че е време да почнем да се настройваме с предстоящата майска детоксикация по пълнолуние.
През месец май все още не е горещо, а е пролетно, слънчево и топло. Вече има салати, плодове, пресни храни. Все повече се разсъбличаме. Каква по-добра мотивация за нов детокс?
Хайде заедно да се сгорещим с детоксикация на 2, 3 и 4 май :954 :954 :954
Аз поне имам нужда този път да я направя, както трябва! Затова и пускам темата.
Коя от вас ще детоксва с мен и кой вариант си избира?
Аз може би ще карам на ансол, вода и ябълки.
Пълнолунието ще бъде на 4 май 2015, в 6.45 часа сутринта, а Луната ще е в знака Скорпион.
Последно промяна от Kleo на 24 Авг 2015, 14:45, променено общо 3 пъти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от bubalina »

Привет мецанки! Заставам смело зад Клео! И аз имам нужда от този детокс,дано издържа,че са почивни дни....Започвам с настройката от сега :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Мерси, Бубка! :922 Ако не изкарам само на ябълки, ще включа и от любимите ми ягоди, гледам, че вече са излязли на пазара. И тъй като имам лошия навик да ми прилошава от глад, ще гледам вкъщи да имам пчелен мед и сурови накиснати ядки, за всеки случай. Но ЦЕЛТА ми този път е ясна: вода, чай, ансол, ябълки и ягодки!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mira_b

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от mira_b »

:954 Привет Клео и Бубалина! :923
С вас съм и този път :razz: Празници са, но мисля, че ще имам волята да направя пълен детокс.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Супер! :954 Започваме да се събираме малко по малко.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Ехо,ехо? :923 Утре сме на линия, нали, мецанки мили?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета. Аз не съм детоксова, но все пак идеята да се разтоваря за 1 ден ми се върти в главата. И мисля този ден да е понеделник. :954 Ще пиша докъде съм стигнала.

А на вас, които отпочвате днес, ви желая силна мотивация.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Ани, благодаря ти за моралната подкрепа :940
Аз прецаках нещата за днес :126 , закусих заедно с Алекс, а и още нямам нито ансол, нито ябълки. Пратих мъж ми да ми вземе. Явно ще почна от утре сутринта и ще го правя детокса два дни, вместо три :oops: Много ми е гадно, сама се сърдя на себе си, но това е положението и този път.
Имам още да развивам волята си, ясно е като бял ден...
Мира, Бубка, как сте вие, започнахте ли днес? :524 :922
П.П. Току-що си изпих ансола за днес обаче. Нищо, че другото не е налице, поне това да отметна, без туй тя започва да ми влияе с дни по-късно, в сравнение с на другите хора...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Булка Марулка

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Привет!
Аз започвам от днес. Вчера ми беше възпрепятстван ден :) Ще си карам три дни, просто третият ще е след пълнолунието. Хапвам ябълка и киви и изпих 4 литра вода. За утре съм си взела мандарини и ябълки и се ядосвам, че не се сетих за ягоди. Ама пък се чудя и дали не им е рано още и да са бъкани с нитрати?
Успех на всички ни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Днес ансолът вече си каза тежката дума :oops: и съм много доволна от това. Утре е самото пълнолуние. Да дерзаем!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mira_b

Re: През МАЙ не е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от mira_b »

Привет :)
Ами, какво да кажа...пътувахме през почивните дни и някак не отпочнах по план. Днес само ще е детокса, еднодневен, но пак е нещо :lol: Повече успех на всички, които се включват... :922
Заключено