Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Cheva »

Цвети, отчетче , нещо... ? :222
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Cheva написа:Цвети, отчетче , нещо... ? :222
Този месец ще отчета една голяма 0.Покрай операции, болести, погребения нямах време за редовни тренировки и съответно за подходяща храна.Хапвах обикновено на крак и в този ред на мисли е добре, че нямам и плюс.Каквото такова.Няма да го мисля много, защото се случи и с мислене нищо няма да се промени.Има и такива моменти.Днес с нови сили напред.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

cvety_rz написа:Този месец ще отчета една голяма 0.Покрай операции, болести, погребения нямах време за редовни тренировки и съответно за подходяща храна.Хапвах обикновено на крак и в този ред на мисли е добре, че нямам и плюс.Каквото такова.Няма да го мисля много, защото се случи и с мислене нищо няма да се промени.Има и такива моменти.Днес с нови сили напред.
Може да няма минус, но няма и плюс...
Това според мен също си е успех! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Бъни написа:
cvety_rz написа:Този месец ще отчета една голяма 0.Покрай операции, болести, погребения нямах време за редовни тренировки и съответно за подходяща храна.Хапвах обикновено на крак и в този ред на мисли е добре, че нямам и плюс.Каквото такова.Няма да го мисля много, защото се случи и с мислене нищо няма да се промени.Има и такива моменти.Днес с нови сили напред.
Може да няма минус, но няма и плюс...
Това според мен също си е успех! :524
Това, че няма +, всъщност си е голям ПЛЮС за теб, Цвети :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

И така да съобщя и тук, че този месец отново нямам промяна в теглото.За разлика от миналия, когато се бях поотпуснала покрай всичките неприятни неща, които ми се случиха този месец се стегнах прекалено много.Много глад, много тренировки и резултат никакъв.Но продължавам.Няма да се откажа!
нещо интересно
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвети, прочетох те и на двете места.
По моему си много строга към себе си. Отпусни се, мила.
Два месеца без промяна в теглото си е успех отвсякъде, ако го видиш от тази страна: не си качила!
Знаеш ли колко много хора, подложени на този стрес и мъка, през които мина ти напоследък, биха изоставили волята си и биха преяждали, за да заглушат поне замалко болката?
Аз ще ти кажа - много жени биха го направили, но ТИ не си от тях!!! :326
От мен приеми искрени адмирации за което.
А желаното оптимално тегло ще го постигнеш. Всичко е въпрос само на време при теб.
Кой е по-силен - ти или килограмите? - залагам на ТЕБ :524
Прегръщам те силно и ти заявявам, че съм с теб и и много ти вярвам :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Kleo написа:По моему си много строга към себе си. Отпусни се, мила.
Два месеца без промяна в теглото си е успех отвсякъде, ако го видиш от тази страна: не си качила!
Да, и аз мисля така, Цвети!

Разбира се, моите мисли няма да успокоят разочарованието ти, но... все пак е добре да знаеш и страничната гледна точка. Цветка, намалила си много калориите.... не е добре това. Напротив - трябва да захраниш отново организма си. Ще си позволя да споделя една тайна от режима ми - когато 1 седмица няма промяна в мерките, то се прави двудневно захранване. Под "захранване" се разбира да се ядат по-големи количества въглехидрати, които са включени иначе. Така че, Цвет, направи си захранване по твой тертип - дори може да е и 1 седмица и после се впусни в ново приключение.

И в никакъв случай не претренирай!!! Моля те!!! Слушай тялото си и прави онова, което можеш и ти носи удоволствие. Другото е утрепия.... дори и в буквалния смисъл! :922 :922 :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Деси, Чери, благодаря ви :922 Съгласна съм, че отстрани нещата се виждат по добре и съм съгласна, че се съдя строго, но това се грешки недопустими за моите години :1058 Чери, благодаря, че споделяш неща от режима си.От голяма полза са ми.От днес се включих в едно 30 дневно предизвикателство на Инес Субашка.След всичко, което изчетох за автоимунните заболявания стигнах до извода,че палео храненето е най добър вариант за мен.Плодове, зеленчуци, сурови ядки, яйца, месо, риба и по малко домашно кис.мляко или сирене(...ех какви спомени имам само за едно черновитско :mrgreen: )Чувствам се добре и увеличих калориите.С тренировките си карам за начинаещи с вариации за по напреднали.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Как я караш, Цвети? :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Kleo написа:Как я караш, Цвети? :922
Добре я карам, Деси.Влязох в ритъм с тренировки и спорт и се надявам в началото на август кантара да отчете вече минусчета :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа:
Kleo написа:Как я караш, Цвети? :922
Добре я карам, Деси.Влязох в ритъм с тренировки и спорт и се надявам в началото на август кантара да отчете вече минусчета :954
Радвам се, Цвети :940 Желая ти августовски минуси тогава :524 Как тренираш в тази жега, бе женА?! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор