КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Подфорум за нещата, които готвим всеки ден
tita

КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от tita »

Изображение

Мецанки, споделете вашите вкуснотии и участвайте в играта ни. Спечелете красива тенджера или грил тиган.

Първа награда – емайлирана чугунена тенджера от най-висок клас. Напълно подходяща е за всякакъв тип нагревателни уреди, включително индукционни котлони, дори директно върху жар;

Втора награда – двойно емайлиран чугунен грил тиган.

Печелившите ще бъдат обявени на 4-ти септември 2015 г.

Условия за участие:
1. Изпратете Ваши рецепти със собствени снимки на ястия на e-mail: ani@lavabg.eu
2. Определете за кой от съдовете в нашия каталог е подходяща Вашата рецепта.
3. Посочете Вашите имена и телефон за контакт.

След администраторски преглед, рецептите Ви ще бъдат публикувани в нашата Facebook страница и тази, която събере най-много харесвания, ще спечели!
Приготвяйте вкусна и здравословна храна с LAVA България!

Крайният срок на играта е 30-ти август 2015 г.
Печелившите ще бъдат обявени на 4-ти септември 2015 г.

Очакваме Ви!

За повече информация, четете на http://www.lavabg.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от Kleo »

Тита, поздравления за стартиралия конкурс!
Записвам се в темата да я следя с интерес.
И понеже наистина обичам да готвя и да експериментирам с нови рецепти, а и да снимам, е възможно и да се наканя да участвам с нещо свое приготвено. Все пак до 30 август има достатъчно време да се реша и да спретна нещо. Ще се радвам в кулинарната игра-надпревара да участват повече мецанки! А и наградите си заслужават определено :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
tita

Re: КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от tita »

Ех, :1122 Обичам ви, мецанки!

Благодаря на metsababa, за отделения пост в нова темичка. :1076

И на Клео за пожеланието!
Вече имаме няколко рецепти, публикувани на сайта и фейсбук страницата ни. Много се радваме на всяка нова рецепта. Хайде, приготвяйте, снимайте и пращайте. Не е необходимо снимките да са супер като качество и композиция, пък и няма ограничение за броя изпратени рецепти.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от cchery »

Тити, страхотна ви е инициативата за конкурсче. :954 Току-виж и аз съм се пуснала в надпреварата..... която бих спечелила, ако се търсеше най-несполучливата рецепта :955 :955 ....

Едно не ми харесва обаче - че гласуването ще е с харесвания във фейсбук. :???: Всички знаем на този принцип как се печели - не най-доброто, ами който има най-много приятели във фейса.....

Но все пак ви желая успех в играта и работата!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от Kleo »

Съгласна съм с Чери за ФБ :oops: и се чудя как може да бъде преодолян този проблем.
... ... ...
П.П. Сетих се - да се пуснат само снимките, но без техните автори и изпълнители. Ей така - анонимни фотоси на ястията. И така да се гласува. Какво ще кажете?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
tita

Re: КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от tita »

:221 Чери, Клео, ... ами то това е идеята общо взето. Да се постигне максимален рекламен ефект и повече хора да научат за страницата във фейсбук. В това отношение, няма как да стане без лайкове, но пък готините и вкусни рецепти така или иначе няма как да не ги харесаш, дори и да нямаш автора в листа си с приятели.

Ние ценим истинските лайкове на страницата ни, от реални хора, проявили интерес. Иначе има много начини да получим хиляди лайкове, но те ще са кухи и няма да ни носят нищо, освен една цифра в лявата колонка. :222

Хайде, чакаме вашите рецепти. ... Ама хайде де ;)... :1211
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от Kleo »

Аз не успях да сколасам и да пратя нищо мое. Не зная за Чери. Титка, как върви конкурсът? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС на LAVA - спечели уникален чугунен съд!

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор