През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Булка Марулка

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Булка Марулка »

Kleo написа:Булче, БРАВО на тебе!!! Страхотна си! Леко захранване тогава ти желая :922 И пиши, че ми липсваш! Как си иначе? Знаеш ли за форумната среща на 22-ри-23-ти август? Виж в темата и ела, ако можеш и ти.
:954 Отивам да видя къде е темата и къде ще е срещата! Ако мога ще дойда!
puf

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

:922
Привед ''меченца''
Много се радвам , че съм отновоо сред Вас.
Отчитам детокс-а (по време на синята луна :) ) , беше малко по мой стил - 2 дни, като 1- вия имаше салата домат краставица без подправки..., 2-рия диня ....

PS: Надявам се да вляза в режим отново , с детоксите - имах критичен период в който се отдръпнах от детоксите и от 2 месеца се опитвам да го възтановя.
Отдръпването беше около година, като отбелязвам, че режима на хранене през тва време е 70-80-% сурово вегетариански.
(в момента посвещавам свободното време запроучване на информация със суровоядство :1002 , но пак усещам нуждата на детокс.
Детоксикацията е нещо уникално... без значение колко чист режим на хранене водим)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от cchery »

puf написа:PS: Надявам се да вляза в режим отново , с детоксите - имах критичен период в който се отдръпнах от детоксите и от 2 месеца се опитвам да го възтановя.
Отдръпването беше около година, като отбелязвам, че режима на хранене през тва време е 70-80-% сурово вегетариански.
(в момента посвещавам свободното време запроучване на информация със суровоядство :1002 , но пак усещам нуждата на детокс.
Детоксикацията е нещо уникално... без значение колко чист режим на хранене водим)
Пъф, надявам се, че вече всичко е зад гърба ти и можеш да продължиш и с детоксите, и с всичко, което обичаш да правиш.

Все повече си мисля, че почти никой вече не детоксва. Аз за себе си го казвам със сигурност...... Всъщност само аз ли съм?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от danid »

И аз оставам с добрите намерения само последните месеци, но определено имам нужда
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Не съм детоксвала отдавна и аз, а имам крещяща нужда :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
puf

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

Аз се мотивирам август да съм стриктна.... Много ми липсва въпреки че последните 2 месеца детексвам по 2 дни, но с ядки 50-60 гр към плодовете през деня...
Докато предо година бяха стриктна.... и смея да твърдя , чем ми се промени вкуса започнах да търся все по свежи неща и по свежи..... стига е е съобразни хранене не се връщат кг-те, нооо е мноо трудно ... запо4нах оп 1 ден в седмица не6то като т.н. fasting......
:922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Какво е фейстинг, пуф? :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
puf

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

''Фастинг''
Имам предвид, че с него удържах положението, това е ден в който не ям нищо почти през целото време...
Храната която ям през тоя ден е нещо много минимално вечер най вече (не е казаноо кога ще е важното е да е 1 час от деня...), храната в тоя ден не е повече от 1 шепа храна.
Разбира се придържам се към чиста и натурална храна.
Чела съм като хранене на определен прозорец и още имена може би има.... , но това е мой начин който съм си наапаснала с няколко опита.. обичам да екеприментирам лично, всеки организъм е индивидуален.
:922

А сега малко :1024 ... Има ли суровоядци тук ??? :?:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
puf

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

Ще детоксваме ли този месец.... мисля да се мобилизирам.
Цели – чисто зравословни и раздвижване на обмяната на веществата в организма.
За валяне на кг. Не толкова 1-2 ми е целта, като не е задължитено.
Детоксите ми действат ннякакси успокояващо и на нервната система, незнам може да си фантазирам... но с тях бях повече уравновесена и концентрирана. (работата ми е свързана с мислене и натоварена психически, а напоследък гуя баланса и започнах да мисля какво промених последните месеци, че и година...)
Е оплаках се :)

Та пълнолуние този месец : 29.08 21:37h.
Дни за детоксикация - 27,28,29.

:922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

puf написа: Ще детоксваме ли този месец.... мисля да се мобилизирам.
...
Та пълнолуние този месец : 29.08 21:37h.
Дни за детоксикация - 27,28,29. :922
Здрасти, пуф! :923
Така ми се иска да ти обещая, че ще се включа в детокса и аз. Но не смея. Напоследък волята не е от силните ми черти :oops: :128
И аз се оплаках.
Иначе благодаря ти, че побутна темата отново, че я държиш активна!

Ще взема да я прекръстя отново, този път за Август :1062 че все пак отдавна не е нито юни, нито юли...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено