ЗОНАТА

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ЗОНАТА

Мнение от cchery »

Мили момичета, да не ви "погълна" зоната?! :954 :954 ........ Хайде, елате и ни разкажете какво става с вас?! Лично на мен тази "диета" ми допада, т.к. не разглежда храненето единствено като начин за отслабване, а като средство за постигане на оптимално здраве!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЗОНАТА

Мнение от Kleo »

Наскоро ми препоръчаха ЗОНАТА, но ми се вижда малко трудна като изчисление.
Майка ми има книгата, освен днес да я взема да я прегледам и прочета?
Има ли някоя, която в момента спазва принципите на Зоната?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ЗОНАТА

Мнение от cvety_rz »

Деси, не съм я спазвала, но има хора, които са много доволни от нея.На мен ми се струва сложно изчисляването на блоковете, но всеки е различен.Може това да е твоят начин.Например моята приятелка отслабва успешно с диетата на В.Червенкова и това я подтикна да се храни с повече естествени храни и да изключи джънка.А сега де :mrgreen: За мен тази диета и убийствена (В.Червенкова), но при нея даде резултат.Така, че опитай със зоната :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЗОНАТА

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа:Деси, не съм я спазвала, но има хора, които са много доволни от нея.На мен ми се струва сложно изчисляването на блоковете, но всеки е различен.Може това да е твоят начин.Например моята приятелка отслабва успешно с диетата на В.Червенкова и това я подтикна да се храни с повече естествени храни и да изключи джънка.А сега де :mrgreen: За мен тази диета и убийствена (В.Червенкова), но при нея даде резултат.Така, че опитай със зоната :524
Вече чета задълбочено книгата. ЗОНАТА ми се вижда доста добре обяснена и аргументирана. Нищо чудно скоро да я изпробвам върху себе си и задължително ще докладвам как ми се отразява новият начин на хранене.

Цвети, мерси за отговора и браво за всичко, което правиш за себе си! :326

П.П. Направих си Калкулатора от първа страница на тази тема. Излиза, че трябва да ям 9 ПБ /протеинови блока/ дневно. Сега ще разуча и менютата, рецептите, за да си съставя някакъв приблизителен хранителен план за деня.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: ЗОНАТА

Мнение от diva »

Хей, има ли някой в Зоната?
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЗОНАТА

Мнение от Kleo »

diva написа:Хей, има ли някой в Зоната?
Дива, мерси, че повдигаш тази хубава тема!

Обаче за съжаление моят отговор на въпроса ти е отрицателен.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: ЗОНАТА

Мнение от diva »

:) :) :) Темата е хубава, и намеренията ми са хубави. Щеше ми се да намеря компания за поредното ми "начало"...
Ама като няма...
Е, каквото има. Аз пак съм в едно "начало", пак с желание, ентусиазъм и мотивация. Да видим до къде...
Пролетни настроения пожелавам!
:1145
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЗОНАТА

Мнение от Kleo »

Успех, Дива! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: ЗОНАТА

Мнение от diva »

:1107
Благодаря ти, Kleo!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЗОНАТА

Мнение от Kleo »

Дива, аз пък се мятам на 90-дневната от 1 април.
Желая и на двете УСПЕХ и постигане на желаното!
:524 :524 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: ЗОНАТА

Мнение от diva »

Успех! Успех! :) :) :)
Публикувай отговор