Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавление!

Свобода на словото
Заключено
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от lindorina »

Привет на всички вас, мили мецанки!
Не съм чела, не съм писала, изобщо нямам и идея как е развитието ви към момента.

Пропуснала съм много, кацам тук ей така.....но и преди съм казвала - мисля, че съм добре дошла от време на време, защото чувствам това местенце, като уютен пристан!
Изпращам на всички вас сърдечен поздрав и прегръдки!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

lindorina написа:Привет на всички вас, мили мецанки!
Не съм чела, не съм писала, изобщо нямам и идея как е развитието ви към момента.

Пропуснала съм много, кацам тук ей така.....но и преди съм казвала - мисля, че съм добре дошла от време на време, защото чувствам това местенце, като уютен пристан!
Изпращам на всички вас сърдечен поздрав и прегръдки!
Охооооооо, кой ми се лилавее в розовата гама?! :lol: :lol: :lol: Линди, здрасти! Радвам се да те видя.... дори няма нужда да обясняваш кога и защо идваш тук... знаеш, че място за теб има! :923 Как сте?! Що сте?!
cvety_rz написа:Чери, какво се случи към края на деня ти :954
Преядох с домашно направена пица :955 :955 .....

Ей, Цветка, напредвате доста по ремонта... Или поне отстрани така се вижда!!! Радвам се, че Симчо повече не фрустрира в училище.... Аз в изводите си стигнах до следното заключение...... "Идеално хубаво няма!" - да ти е познато отнякъде :1062 :1062 . Разбира се, много е важен комфорта на детето, когато се отделя от дома. Но ти си знаеш за какво да следиш. А всъщност на какво мислиш, че се дължат оценките на Райчето, които не ти допадат?!

Днес нещо ми е едно нашморцано, да си призная... Дойде ми...... очаквах го утре, ама реши да ми поднесе изненада :plezya se :plezya se .... Нямам особено желание за нищо..... Май просто трябва да се отпусна..... вие какво мислите?! :lol: :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

Отпусни се.
Дай си почивка.
Релаксирай.
Давай го по-леко.
Всичко е наред.

ЛИНД, баш ми е драго!!!

:954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от dexter »

Я вижте каква новина ми попадна (то може и да не е чак такава новина, но това е първата сериозна публикация, която аз виждам по темата :))

http://www.investor.bg/ikonomika-i-poli ... 15+%D0%B3.

(уф, как да направя така, че вместо линк да се вижда някакъв текст и пак да е линк - напр. "цък" :oops: )
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

dexter написа:Я вижте каква новина ми попадна (то може и да не е чак такава новина, но това е първата сериозна публикация, която аз виждам по темата :))

http://www.investor.bg/ikonomika-i-poli ... 15+%D0%B3.

(уф, как да направя така, че вместо линк да се вижда някакъв текст и пак да е линк - напр. "цък" :oops: )
ЗАПОВЯДАЙТЕ

Хубав ден от мен!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от lindorina »

Привет, привет отново от мен! И, хубав ден естествено - нищо, че е мрачно навън.
Чери, радвам се, че има сигурно местенце за мене тук :922
Как сме? - Добре сме :954 Гледам Зори се хвали във фейса, че е станала горда баба на едно очарователно, пухесто поколение :1209 Аз ще се похваля с нещо подобно, след няколко дена, живот и здраве, само че в истинския смисъл на думата. Ама като се случи - тогава :954
Хайде - всичко най за днес! Обичам ви!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

Абе мецанки, я да ви питам :!:
Кое според вас е най-хубавото, смислено и значимо нещо, което сте правили през живота си досега :?:
... И така, аз после ще отговоря на въпроса си.
Последно промяна от Kleo на 22 Окт 2015, 09:46, променено общо 2 пъти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Kleo написа:Абе мецанки, я да ви питам :!:
Кое според вас е най-хубавото, смислено и значимо нещо, което сте правили през живота си досега :?:
Тези дни без да искам се замислих за 1001 неща... а може би всъщност искам :1028 И така, аз после ще отговоря на въпроса си.
Родих Коко и Бела! Безусловно е това!

Имам още много постижения, повечето от които са значими само за мен и хората около мен, но те са след първото! :)

Линдушка, чакам с нетърпение "хвалбата" ти :) :) .... Вече предусещам какво ще прочета! :922

И да ви пусна малко музика :1062 :1062 ... от снощния концерт наживо на Екс-фактор. Пускам трите най-добри (според мен) изпълнения:

[youtube]fVUoKE1jE0A[/youtube]

[youtube]SavzgoqFbJA[/youtube]

[youtube]_mgd69kgaT0[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Мърмори »

Ами хайде и аз като Линди ни в клин, ни в ръкав да се цопна тука. Толкова ми е приятно и уютно тук и винаги съм спокойна, че когато усетя напън за споделяне има кой да ме прочете и да ме усети, поне за миг.
Ние сме добре, децата са здрави, Дари се готви за кандидатстване и макар да не ходи на частни уроци госпожите по математика и БЕЛ казват, че има голям напредък. По-скоро ядове ни създават предмети като музика и рисуване (а смея да твърдя, че умее да рисува и то много добре), но явно дамите страдат от комплекси за малоценност, че предметите им не са балообразуващи и си го изкарват на децата.
В личен план си дадох сметка, че имам нужда от нещо ново, нещо което да ме завладее и да ми даде нов старт на този етап от живота. И така, търсенето ми даде резултат. Започвам нова работа (засега пробно, дано успея да се справя),която ще ми дава свобода откъм работно време и място. Не ми се иска да се впускам в детайли докато не съм сигурна, че окончателно съм одобрена. Моля, стискайте ми палци!
НЯмам идея как сте, дано всички да сте здрави и да споделяте само хубави преживявания и мисли, наистина нямам време да чета много назад.
Аз малко съм отвикнала от дългите постинги, моля да ме извините, за сметка на това се надявам в София да имаме достатъчно време да се наприказваме с някои от вас.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Сиренце »

Kleo написа:Абе мецанки, я да ви питам :!:
Кое според вас е най-хубавото, смислено и значимо нещо, което сте правили през живота си досега :?:
Тези дни без да искам се замислих за 1001 неща... а може би всъщност искам :1028 И така, аз после ще отговоря на въпро
И аз като Чери без да се замислям мога да отговоря, че е раждането на децата ми. Факт е, обаче, че за много жени да бъдат майки не е от изключителна важност. Преди време с наши приятели дълго спорихме по този въпрос. Жените бяхме на мнение, че всеки трябва да има право на избор, но мъжете категорично не се съгласиха с нас. Днес ми попадна и мислите за избора отново ме завладяха. Ще ми е интересно да чуя и вашето мнение.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Сиренце »

(уф, как да направя така, че вместо линк да се вижда някакъв текст и пак да е линк - напр. "цък" :oops: )
Декс, като си отвориш прозореца за писане на пост, горе вдясно, над емотиконите има едно правоъгълниче, в което пише link2. Цъкваш на него и между тези [link2][/link2] пишеш текста, който искаш да се вижда, запетая и линка към съответната статия. Внимавай да не оставяш никакви интервали!

А относно статията - ами аз не съм голям оптимист. Хората, които осъзнават що е боклучава храна (като мен, например) така или иначе не я купуват. Останалите няма да спрат, само ще се натовари семейният бюджет. Ще пострадат най-вече хората с най-ниските доходи. Днес точно една колежка даваше пример с 85-годишната си майка, за която най-големият лукс е като си вземе пенсията да си купи няколко шоколадови вафли. Тази жена никога няма да си купи овесени бисквити или десертно блокче със сушени плодове, например, но ще се наложи да се лиши от това, което й носи радост всеки месец.
Освен това в преди няколко години в Дания са въвели подобен данък и само след година са го премахнали, защото не се е получил очаквания ефект. Интересно ми е, ако го въведат, дали някой ще си направи труда да изследва ефекта. Не ми се вярва, но....дано да греша!
Заключено