Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

Ехаааа, Цвети...!
Ама какви са тези страхотни резултати дето отчиташ!!! Кой като теб - повече от 4 загубени килца за един месец! Сравнено с предишните месеци, когато имаше само по 1 кг минус това си е направо.... ами... направо невероятно!!! Много се радвам за твоя успех! От сърце ти желая да успееш да си подариш за рождения ти ден така желания от теб подарък - 7-цата! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Ей, слабо момиче!!!!!! :D :D :D :D :D ........ Цветка, страхотни резултати!!! Браво!!!! 4 см от талията...... това е страшно много - това издължава визуално силуета и съм сигурна, че се забелязва отдалеч!!!! :923 :923 :923 Много се радвам!!! И съм щастлива за теб! :954 :954

И пак браво за това, че не си се фанатизирала в режима си и неговото спазване!!! Че можеш да живееш щастливо и спокойно, независимо от храненето, което е ограничено по някакъв начин!!!! Препрочети си, ако намериш време, последния имейл от Руми...... и виж..... че всичките тези "прегрешения", коити си си позволявала, не са нещо повече от........ нормалния ход на живота!!!! Цитирам буквално:

"Същото е и с твоята форма – сега правим основен ремонт, а след това трябва да я поддържаш с малките работи :)
.................................................................................
Какво са малките работи?
Правиш купон, след това трябва да изчистиш къщата, в буквален и преносен смисъл :) Ако след купон не почистиш ще си живееш с остатъците след купона. Ако ти е добре така окей, но ако не ти е, най-добре да почистиш веднага, защото ако направиш още един купон, ще има още повече за чистене."

И ако някой каже, че нищо не е разбрал, ще "преведа" :954 : основният ремонт е влизането във форма, а малките работи - поддържането на форма; купонът - прегрешенията по време на влизане във форма, почистването след купон - да се елиминират последствията от купона!

С две думи, онова, което Руми ни казва е че..... нищо не трае вечно!!! Трябват някакви усилия за да влезеш във форма , както е с ремонтите - те са врмеменни!! После, за да се поддържаш, са си необходими някакви малки неща... които са част от ежедневието, а не нещо извънмерно!!!! Но, ако по време на влизане във форма, ти се ходи на купон, в никакъв случай, не трябва да.... отказваш!!! Напротив - тя работата няма да избяга и пак ще трябва да я свършиш!! И ако по време на купона, сътвориш една камара "прегрешения", просто след това - почисти!!! Ако си ял и пил "като за последно" 2-3 дена, то 2-3 дена след това остани на по-лека и помалко като количество храна!!! И ще видиш как нищо не си загубил... :954 От опит мога да кажа, че това е точно така!!!

Така че, Цвет, смело напред :954 !!! Обещах ти нещо вчера по телефона и по-късно ще ти пусна файлчето! :222
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодяр ви, много :954
Беше ми много странно, защото като започнах новите тренировки и режима си купих нов колан, който закопчавах на 1та дупка за мой срам :oops: а сега се закопчавам на 4тата.Трудно ми е да повярвам, но е факт, че се случи.И писмото от Руми ми дойде много на място.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвети, от първа на ЧЕТВЪРТА дупка, ти си СУПЕР, мацко :326 :326 :326

Черитко, писмото на Руми много ми хареса, особено заедно с твоите разсъждения по него:

Препрочети си, ако намериш време, последния имейл от Руми...... и виж..... че всичките тези "прегрешения", които си си позволявала, не са нещо повече от........ нормалния ход на живота!!!! Цитирам буквално:

"Същото е и с твоята форма – сега правим основен ремонт, а след това трябва да я поддържаш с малките работи :) ... Какво са малките работи? Правиш купон, след това трябва да изчистиш къщата, в буквален и преносен смисъл :) Ако след купон не почистиш ще си живееш с остатъците след купона. Ако ти е добре така окей, но ако не ти е, най-добре да почистиш веднага, защото ако направиш още един купон, ще има още повече за чистене."

И ако някой каже, че нищо не е разбрал, ще "преведа" :954 : основният ремонт е влизането във форма, а малките работи - поддържането на форма; купонът - прегрешенията по време на влизане във форма, почистването след купон - да се елиминират последствията от купона!

С две думи, онова, което Руми ни казва е че..... нищо не трае вечно!!! Трябват някакви усилия за да влезеш във форма , както е с ремонтите - те са временни!! После, за да се поддържаш, са си необходими някакви малки неща... които са част от ежедневието, а не нещо извънмерно!!!! Но, ако по време на влизане във форма, ти се ходи на купон, в никакъв случай, не трябва да.... отказваш!!! Напротив - тя работата няма да избяга и пак ще трябва да я свършиш!! И ако по време на купона, сътвориш една камара "прегрешения", просто след това - почисти!!! Ако си ял и пил "като за последно" 2-3 дена, то 2-3 дена след това остани на по-лека и по малко като количество храна!!! И ще видиш как нищо не си загубил... :954 От опит мога да кажа, че това е точно така!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

Цвети, имаш страхотни резултати за този първи месец от новата програма - и хранителен режим и тренировки! Ами браво!!!! Не си видяла 7-цата, но си на една крачка от нея и съвсем скоро ще я видиш! Няма как просто! С постоянство и воля, каквито ти полагаш от толкова много месеци насам, няма начин да не постигнеш това, което желаеш....и то лека по-лека се получава! не е със скоростта, която ни се иска на всички ни, но фактите в дългсрочен план показват, че успяваш! 24 кг да свалиш за какъвто ще и период да е...това е голямо нещо и то даже не е свършило, защото ти не си се отказала от желанията и мечтите си да свалиш излишното тегло от плещите си!
Винаги ще има мигове, в които ще се прегрешава, или както там всеки иска да го нарече, но важното е наистина да са само мигове, а не постоянство! От 1 път на някакъв период нищо няма да се случи, нито ще качиш кой знае какво, нито ще прецкаша тялото си, нито нищо...важното е човек да изпитва удоволствие, а не вина, че енаправил еди си какво, което не е част от плана за действие!

Радвам се на твоята промяна, защото тя е феноменална! Чакам с нетърпение да покажеш някои снимки - преди и сега, да се порадваме и визуално на промяната! Знам, че най-вероятно ще кажеш, че се срамуваш и пак не изглеждаш така както желаеш и дъра бъра от този род, но аз искам да видя фактите, не само на цифри, но и на визия :922 :922 :922

Ти даваш пример, че когато човек желае да постигне нещо, може да го направи! Просто трябва воля, упорство, постоянство и да намериш правилния път за себе си! :922 :922
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Ели, благодаря.Карам по план нещата.Е на моменти нарушавам плана, но както ми беше казал треньора Данчо гоним 85% спазване на режима.Може да звучи странно тази цифра и защо да не е 100%, но истината е, че човек има нужда от малко свобода.Отразява се добре на психиката пък и на метаболизма :lol: Смятах да се изтегля тия дни, но после реших да отложа и да направя това 1 януари.Искам да знам как започвам годината пък и знам, че сигурно по празниците може да кача малко а трудно преживяввам тези моменти, защото както знаете всички много бавно свалям и за всяко грамче е голяма борба.Снимки ще има като стана 76 кг. т.е на - 30 свалени.Това е при мен.Не съм се отказала и не съм се предала! Само напред и надолу :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа: ... Карам по план нещата. Е, на моменти нарушавам плана, но както ми беше казал треньора Данчо гоним 85% спазване на режима. Може да звучи странно тази цифра и защо да не е 100%, но истината е, че човек има нужда от малко свобода. Отразява се добре на психиката пък и на метаболизма :lol: ... Това е при мен. Не съм се отказала и не съм се предала! Само напред и надолу :954
За мен е голямо удоволствие и чест да те чета, Цвети :922 Това за 85-те % много ми хареса, да знаеш :524 /лошото е, че при мен тези 85% почти винаги досега неусетно за мен самата съм ги смъквала до 50%, после и по-надолу... и после се срамувам от себе си... като се замисля, само три неща не съм нарушавала, като се заинатя - житния режим, 90-дневната и детокса по пълнолуние... всички други инициативи съм ги почвала с огромен мерак и ентусиазъм, но волята нещо се изпарява по пътя и мързелът ми надделява - нарочно казах досега!/.

Ей тази твоя реплика е златна - само напред и НАДОЛУ :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

За декември отчитам стабилно хапване, стабилни тренировки и 0 свалени килограми.Каквото такова.Не е като да не съм хапвала де.Не съм преяждала, но си хапнах доволно от сладкишите на мама и приятели.Този месец с нови сили и по стриктна :!:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

cvety_rz написа:За декември отчитам стабилно хапване, стабилни тренировки и 0 свалени килограми.Каквото такова.Не е като да не съм хапвала де.Не съм преяждала, но си хапнах доволно от сладкишите на мама и приятели.
Има и такива моменти, то пък не става все режими, режими...
Хубаво е, че не спираш тренировките! Сигурна съм, че като мине този месец отново ще отчетеш хубав резултат! :524
Никога не е късно за ново начало!
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

Цвети, Цвети, голяма работа, че няма минус...важното е че няма ПЛЮС!!!!! Ами да, хапвала си стабилно, отпуснала си душата и в крайна сметка не си качила! За мен това е една прекрасна новина, след като знаеш, че лесно качваш а пък трудно сваляш.
Щом си решила на 76 кг. да правиш снимки, нека така да бъде! Ха дано да ги свалиш по-скоро, че да видим разликите :)
Разбира се, че човек има нужда и от свобода. В крайна сметка хора сме пък и всеки има нужда да се отпусне и да спре да мисли я за проблеми с килограмите, я проблеми с други неща...и това си е в рамките на нормалните неща!
Така, че ще имаш успехите, които искаш и аз съм сигурна в това...еее нещата стават бавно, ами така е и по-добре, щот като има набързо надолу после има и набързо нагоре, а този ефект както вече знаем много добре, не го търсим...поне вече не! :922 :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

Цвети, видях снощи във фейса едни много хубави снимки... :954 и трябва да ти кажа, че изглеждаш чудесно!
С голямо нетърпение ще чакам да споделиш какви са постигнатите резултати...!
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор