Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Cheva написа:Хайде, да ти е вкусно и приятно с този , че да видим резултати!
Пускам линк към табличката ми след 4 седмици на режим. От тях едната обаче спокойно може да бъде наречена "свободни съчинения" с вариации на Черини инати, т.е. седмица 3 беше седмица на излизания по ресторанти, рождени дни и т.н. Но за мен по-генералното е онова, което видях на кантара тази сутрин, а то беше - 61,8 кг :) ..... немислимо тегло за последните 12 години!! Да..... от тези килограми стартира бременноста ми с Коки..... Доволна съм и от мерките, които съм свалила от себе си общо за 4-е месеца режим. Не можах да се снимам днес..... ще се опитам по-късно.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Браво!!! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Браво :326 :326 Това, което мога да кажа е ТИ УСПЯ !!! :826
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Cheva написа:Хайде, да ти е вкусно и приятно с този , че да видим резултати!
Пускам линк към табличката ми след 4 седмици на режим. От тях едната обаче спокойно може да бъде наречена "свободни съчинения" с вариации на Черини инати, т.е. седмица 3 беше седмица на излизания по ресторанти, рождени дни и т.н. Но за мен по-генералното е онова, което видях на кантара тази сутрин, а то беше - 61,8 кг :) ..... немислимо тегло за последните 12 години!! Да..... от тези килограми стартира бременноста ми с Коки..... Доволна съм и от мерките, които съм свалила от себе си общо за 4-е месеца режим. Не можах да се снимам днес..... ще се опитам по-късно.
Черита, помниш ли колко дълго се бориш да видиш изобщо завЕтната шестица? :524 :524 :524 Все килограмите ти започваха със седмица и ти си мечтаеше, хайде де, няма ли веднъж да стана поне 69.900? :329
А сега си само 61 килограма!!! :326 Браво и пак браво от мен!
Ние с теб се разминаваме. Когато аз изглеждах добре и доста по-слаба отсега, ти още не беше отслабнала. Сега ти изглеждаш супер, а пък аз надебелях ужасно.
Кога ли и двете ще сме в синхрон, и то надолу, разбира се? :fan :1216 :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

cchery написа:Какви са резултатите ти към днешна дата ?
Чева, аз не бих си казала (все още), че съм успяла :) . Имам върху какво да работя и ще го направя. Що се отнася до резултатите ми към днешна дата - не попълвам табличката, защото го правя само когато съм на режима. Иначе - талия и ханш са +1 см, а кг - 63 от тази сутрин; при другите мерки - няма промяна. Това връщане на кг и см го имаше всеки път досега, когато спирах с режима, и го приемам за напълно нормално. Отделно трябва да кажа, че за морето тръгнах, тежейки 62 кг, а се върнах - 65,3 :1139 :1139 :1139 ...... И това при невероятно многото количество плуванене и скокове във водата, които направих :1062 :1062 . Нямам притеснения и в това отношение - последните 4-5 години винаги се връщам от морето с по 3 кг отгоре. Постепенно всичко се нормализира.

Ще направя 2 седмици от режима ми в най-скоро време - не съм решила само кога да стартирам, че всички съботи и недели пътуваме и е много трудно да спазвам режими извън дома. Но смятам, че за всичко има време! Възможно е дори да почна режима с новото предизвикателство на Руми, което тя планира да стартира от 28-и септември! :)
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
ellyto

Re: Обещано от Чери

Мнение от ellyto »

Последните снимки, които си качила по бански изглеждаш много много много добре. Имаш огромна промяна в начина по който изглеждаш. Самия факт, че си пуснала снимки по бански означава, че се харесваш как изглеждаш. Много се радвам, че си упорита и следваш определена стратегия и лека по лека целта се постига. Сега това, че понякога си + 1 2, друг път си - 1 2 - еми голяма работа. Не е болка за умиране, важното е тенденцията към покачване да не е постоянна!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Черитке, поне на 2 места във форума прочетох, че мислиш отново да започнеш режим, та реших да мина да те ръчна лекичко... :1062 , да кажеш започна ли ..., не започна ли ... ?!?! :roll: :222
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Ванчето написа:Черитке, поне на 2 места във форума прочетох, че мислиш отново да започнеш режим, та реших да мина да те ръчна лекичко... :1062 , да кажеш започна ли ..., не започна ли ... ?!?! :roll: :222
Ооооооо, Ванче, почнах и още как.... сега си кютам втората седмица от режима. От миналата съм доволна - намалих по 1 сант от всички обиколки. Но по-важното от това ми е..... да си усещам дрешките както преди - като дрехи, а не като обвивки на кремвирш :1062 :1062.

Моят план е да правя по 2 стриктни седмици на режим, а после 3-4 дена да си давам почивка и воля на душицата. И след това пак. Искам да си стигна летните 62 кг :plezya se :plezya se ..... А да видя сега дали мога да се самопредизвикам?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Ще ги стигнеш ти 62, че и под тях дори.Убедена съм :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Ще ги стигнеш ти 62, че и под тях дори.Убедена съм :524
Дай, Боже!!! :524 :524

Аз набързо да се отчета - след 2 седмици на моя режим, съм 2 кила надолу, намалени по 2 санта от гърди, талия и ханш и по 1 сант от бедра, прасци и ръце. :) :)

Еми.... друго си е да не ми стягат дънките! :1062 :1062

Тази седмица съм пас откъм режим... дано да не кача пак кг и размери.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Аз днес стартирах отново режима си с желание да направя нови 2 седмици, както в средата на февруари. С огромно задоволство тази сутрин установих, че..... в промеждутъка от между днес и края на първите 2 седмици не съм качила ни грам, ни сант :1062 ... Йеееееее! Доволна съм. Днес не съм така мотивирана както преди месец.... просто защото... и аз не знам защо, но стартирам, защото без начало, няма и край.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор