Тема за предстоящи събития /курсове, обучения, семинари/

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Тема за предстоящи събития /курсове, обучения, семинари/

Мнение от Kleo »

Понеже обичам да уча нови неща и да се запознавам с нови хора, за мен представляват интерес всякакви събития от този род.
Предлагам в тази тема всеки от нас, който има информация за предстоящ обучителен курс, семинар, уебинар, да я споделя тук.
Аз ще започна първа. Тази събота и неделя с майка ми бях в йога-център "Мандала", на пролетен фестивал, и се включих в няколко духовни практики и няколко лекции във вид на сесии, тренинги, беседи, тренировки. Беше страхотно! Изписах 21 листа. Медитирах. Упражнявах се. Научих много нови неща и се срещнах с нови хора. За малко пари при това, имаше промоция. Препоръчвам МАНДАЛА с две ръце: вътре има вегетариански ресторант, три зали /Мандала, ИН и ЯН/, три тераси, съблекални с душ-кабинки, уютно е, приятно е, разнообразно е, различно е. Намира се точно на Лъвов мост, бул. Мария Луиза № 58.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тема за предстоящи събития /курсове, обучения, семинари/

Мнение от Kleo »

7-те Навика за Желязна Увереност!

Стратегия за Справяне с Кризисни Ситуации

Водещ: Юли Тонкин

[img]http://app.webinarjam.com/userdata/admi ... yOzEXx.jpg[/img]

Четвъртък, 14 Април 2016, 08:00 pm, Sofia
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тема за предстоящи събития /курсове, обучения, семинари/

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тема за предстоящи събития /курсове, обучения, семинари/

Мнение от Kleo »

http://olgan.org/trainings/energiini-jenski-praktiki/

Започваме седмицата с ПОДАРЪЦИ!

Ежедневно и многократно се убеждавам, че "Енергийните женски практики" имат ПОТРЕСАВАЩ ефект както върху моето здраве и благополучие, така и върху живота на моите клиентки. Затова искам колкото си може повече от вас да се докоснат до магията, в която ви потапям ВСЯКА СРЯДА.

Тази сряда, на 13 април, "Култивиране на женската енергия" - абсолютно БЕЗПЛАТНО!
19:00 - 20:00, пред твоя компютър

Регистрирай се ТУК: http://olgan.org/trainings/energiini-jenski-praktiki/" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тема за предстоящи събития /курсове, обучения, семинари/

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор