Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Не, нямам такова усещане :oops:
Дано личният ти барометър не е точен :222 :923 .
Мерси, дано, искрено се надявам на това!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Вчера - 2 кайсии, 1 цитронада, 1 фреш от портокал, много вода и шепа бразилски орехи.
Днес - вода, вода и пак вода :954
Утре - ще видя какво ще покаже кантарев.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Още едно кило надолу.
Не е много, но пък е минус.
При това съм в МЦ, а аз съм много тежка в тези дни по принцип.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Успешно направени плодов, ВОДЕН!!! и белтъчен ден последните три дена.
Днес - ден за варива. До момента - много вода, кафета и сварен ориз със зеленчуци /гъби, моркови, грах и царевица/.
За вечеря планирам картофено пюре с маслинки и домат, краставица, чушка.

1 април - стартирах 90-дневната - тежах 71 кг.
31 май - действам си, преминат и вторият воден ден - в момента съм 67 кг.

Но след 2-3 дни ще се кача отново на кантара. Предчувствам, че пак ще ме зарадва. Вече ще ми е преминал МЦ, затова.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Kleo написа:1 април - стартирах 90-дневната - тежах 71 кг.
31 май - действам си, преминат и вторият воден ден - в момента съм 67 кг.

Но след 2-3 дни ще се кача отново на кантара. Предчувствам, че пак ще ме зарадва. Вече ще ми е преминал МЦ, затова.
Супер си, Деска!!!! Чакам и аз да ме зарадваш с поне още 1 кило надолу. Убедена съм, че ще го има. :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Не знам за килата, Ани, но дънките ми стават все по-широки, сякаш започвам да плавам в тях :222
Днес - плодов ден. Много вода, кафе, кайсии и шепа кашу. Това е засега :222
За вечеря мисля да изям сурови чушка, краставица и домат, с малко сол и оцет, и това ще ми е за днес :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Днес - отново плодов ден.
След предишния бях с още едно кило надолу.
Възлагам надежди и на днешния.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

Днес ми е любимият белтъчен ден.
Всичко си протече по план.
Доволна съм.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Деска, не ти остана време да минеш оттук преди Гърцията да кажеш колко кг по-лека заминаваш за там :954 :954 . И мислиш ли да си на диета докато си на почивка?!? :)

Но независимо от това, аз ти желая прекрасно преживяване на морето и да не мислиш за нищо друго, освен за водата, пясъка и слънцето и всички емоции, които допирът до тях взривява в теб! :) :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

cchery написа:Деска, не ти остана време да минеш оттук преди Гърцията да кажеш колко кг по-лека заминаваш за там :954 :954 . И мислиш ли да си на диета докато си на почивка?!? :)

Но независимо от това, аз ти желая прекрасно преживяване на морето и да не мислиш за нищо друго, освен за водата, пясъка и слънцето и всички емоции, които допирът до тях взривява в теб! :) :329
Чак сега влизам в интернет, да. Заминах с 5 кг по-лека в сравнение с когато започнах режима :) Днес се теглих сутринта, без промяна след почивката - нито надолу, нито нагоре. Така че съм си 66 кг. В Гърция не спазвах дни, диета, нищо, просто много плувах, ама много плувах :954 :1216 Имахме великолепна почивка! Щастлива съм. Вчера късно вечерта се върнахме в София. Днес - на работа. Съответно - се връщам на режима. Днес - белтъчен ден. Разбирай - вода и кафе за закуска, салата със сирене за обяд, вечерята някаква мръвка ще да е.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Деска, съпостави една до друга цифрите 71 и 66 и сама ще видиш колко много си постигнала!!!! Как е различно да си седемдесет и... сравнено с шейсет и :954 :954 . Така че - страхотен успех на теб.. успех сама над себе си! Радвам се за страхотната ви почивка!!!! Обожавам я тази Гърция!!! Обещавам и аз много да плувам, когато идем там! И аплодисменти за това, че от днес си режимна!!! Май ще трябва да взимам пример от теб :222.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор