Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

И така да се кача на стената на срама :oops: Днес се качих на кантара и той също се качи....82 оки.....цял месец се отпуснах и резултатите не закъсняха, но да си призная яд ме е, но не съжалявам.Наистина ми беше писнало от диети и ограничения....имах нужда да разпусна по стабилно.Върнах малко, но сега се засилвам и право напред.Надявам се да изпълня до край това ,което съм си обещала.Такава е моята историяНе винаги съм успешна, но не мога да лъжа нито себе си нито вас.Когато е добре е добре, когато не е добре не е , но си го казвам :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
diva

Re: Обещано от Цвети

Мнение от diva »

Цвети, :923
Не е срам! Нормално е да "поохлабиш" режима. Ти доказа и на себе си и на всички, че си борец. Ти знаеш какво искаш и ще го постигнеш!
:923 :923 :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Мерси, Диве :940
Днес напълно режимна и доволна от себе си :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Цветка, смело напред!!! И никакво отказване! Понякога не става, но това не е за цял живот!!!! Аз също се мотивирам в момента да започна. И мисля, че идния понеделник е моят ден, т.к. в момента не съм в София. Имам си режима. Имам си резултатите от миналата година. Всичко е в моите ръце! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Леле, не съм минавала скоро през моята си тема, но не съм се отказала! Боря 30 си килограм сиреч 76 кг.Тренирам си и така.От утре си започвам пак режима, че лятото го давах малко по ларж.В началото на октомври ще се отчитам пак.До нови срещи :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

Цветиииии... :923 :923


Изображение

Това висеше на стената на апартамента, в който бяхме отседнали във Валенсия миналия месец - в буквален превод - НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ СЪНИЩА!!! И това беше първото нещо, което си помислих, когато прочетох това :
cvety_rz написа:Боря 30 си килограм сиреч 76 кг.:954
Това е повече от страхотно! ТИ си страхотна! На това се казва дух и воля! ТИ си истинското доказателство, че невъзможни сънища няма, когато човек го иска наистина силно!
Щастлива съм, че те "познавам" :D :940

Чери, струва ми се, че скоро ще имаме още една "сбъдната приказка"... :1216
И тя ще е много по-достойна за уважение! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Юни - 82 г.
Септември - 76

:1215 :1215 :1215 :1215

Уау, Цветка, тихичко, без много фанфари нещата при теб се случват!!! Страхотна си! Няма какво друго да кажа! С Т Р А Х О Т Н А!!!!! Чудя се какво ли ще отчетеш през октомври :954 :954 . И да знаеш, че го чакам с интерес!!! Браво, момиче!
Ванчето написа:Чери, струва ми се, че скоро ще имаме още една "сбъдната приказка"... :1216
И тя ще е много по-достойна за уважение! :524
Ам' да знаЙш..... ще се окажеш права, Ванче! :) :) Ама само за първото изречение - няма по~ и най-достоен!!! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

еха Цвети, страхотен резултат!

Ти си пример за човек, който има мотивация, пробва, пада, става, продължава напред, търси възможности и не се отказва. 30 килограма свалени са си 30 килограма свалени и ти имаш моите адмирации! Много се радвам за постигнатите резултати и искам да те поздравя и насърча да не се отказваш от своите цели никога! Защото колкото и трудно и бавно да вървят нещата, ти ги постигаш!!!!
:326 :326 :326 :326 :326 :326
:922 :922 :922 :922 :922 :922
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви, момичета.Чета похвалите ви и чак ме хваща срам, защото се омазах яко тия дни.Аман вече...човек да не смеее да се похвали :1062 Истината обаче, че не се виждам като успяваща.Виждам само колко още много имам да работя.И това не го пиша, за да ме уверявате и хвалите.Пиша го, защото тук мога да сваля маската и да бъда аз.Не се харесвам пусто му и това е.Дори и най- добрата ми приятелка, която живее в Шумен като ме видя, защото ние рядко се виждаме на живо направо остана изумена, но сякаш аз самата не мога да го осъзная и не знам защо така :1044 Не съм увиснала, нямам стрии (само няколко от ученическите години)Дето се вика за - 30 нещата се развиват идеално само дето аз не мога да го усетя.Но живот и здраве утре пак съм в редиците нищо ,че се позизложих малко тия 2 дена и, че не осъзнавам успеха си......
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Цвети, не се виждаш като преуспяваща, не можеш да усетиш успеха си, не си съвсем доволна.... какво да ти кажа?! Позната реакция. Реакция на истински човек, здраво стъпил на земята, познаващ добре себе си и средата, в която живее, скромен и интелигентен. Да, така се държат истински умните хора! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвети,
Особено след поста на Чери, и аз искам да ти пиша също.
Но в момента нещо не ми идват думите... Извинявай!
Доскоро от мен, но като последно за това ми включване:
точно сега, точно в момента, в който ме четеш - ОТИДИ ДО ОГЛЕДАЛОТО, ВИЖ СЕ И СИ ХВЪРЛИ НАЙ-ОСЛЕПИТЕЛНАТА УСМИВКА НА СВЕТА, ЗАЩОТО Я ЗАСЛУЖАВАШ, ЗАЩОТО СИ ПРЕКРАСНА И КАТО ЧОВЕК, И КАТО ЖЕНА!
И не се връщай тук, и не се връщай към заниманията си,
докато не се усмихнеш на самата себе си! :222
И нищо, че не осъзнаваш и не чувстваш докрай успеха си, явно това е механизъм да можеш да продължиш да правиш нещата, които правиш сега, докрай, докато постигнеш напълно поставената си цел! Типично козирожка позиция, която уважавам. Дерзай, Цвет!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор