Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-тема/

Свобода на словото
Публикувай отговор
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от futarela »

Ами , ха здравейте . След голямо отсъствие ей ме на тук . Добре съм . Не пиша защото не се ораганизирам . Мислите са ми малко в друга посока :oops: Работя , не включвам компа там ,че се цапа и от изпаренията се лепи всичко . а и време не остава . Не е хубаво другите да готвят а аз да си щтракам на лаптопа , не ми харесва да давам такъв пример . Иначе вчера освободих един колега от който не съм доволна . От понеделник влиза новото ми меню в действие. Работа и ежедневие . Тук там нещо помръдва като например ,че Юлий се разболя от гърло което след редица изследвание се оказа мононуклеоза . Сега чакам да мине защото освен да засиля имунната система друго няма какво да направя . Ей , така ми вървят нещата :1062 Хубав ден на всички !
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Добро утроооооооо!!!! :954 :954 :954
Ver написа:Нещо съм оклюмала и нямам
порив за нищо ...

Чудя се как да се посъбудя малко.
Все ми е уморено, ходя като пребито куче
(и така изглеждам :1044 ) и от това не ми става
по-добре.
Верче, пак успя да ме разсмееш....... основно в частта, че освен, че ходиш като пребито куче, и изглеждаш така :1062 :1062 .... виждам логика в двете неща, като да рече човек, че са свързани :221 :221 :221 . Както казват децата, истината или нищо?!? Ами истината - имаш си една (не)астрална сестра по съдба в другия край на София, по Черноморието. Аз на вашите квартали - Надежда, ОК и Люлин им казвам, кварталите на сръбската граница. Нашите пък - Дружба и Младост са по Черноморието :955 :955 :955 ..... Исках да кажа, че така ми се спи, така ми е забито и разпънато от липса на време и особено желание да правя определени неща, че се чудя с какво друго странично да се занимавам. Закъснявам със срокове, с поставени цели, ученето ми е..... там под кривата круша, защото очевидно (въпреки завидното самочувствие, което имам за себе си) трудно чета и разбира на английски....... и нещата се случват много, много бавно. А през това време..... други жени се справят идеално с професията, която и аз съм си избрала за бъдещо поприще.....

И при все това..... опитвам се и намирам нови стимули. Ето.... балета, на който записах Бела..... И двете в момента сме изключително ентусиазирани. И преди някой да каже, че съм прекалено амбициозна, ще кажа, че....... няма такова нещо да водя детето си на нещо, което то самото не иска. Тя тренира гимнастика от 5-годишна. И чак сега...... започва с балета...... когато сама го поиска.

А другият ми нов стимул са народните танци. Във вторник се бях препотила като странджанско свободнопасящо прасе и пак едва ли съм докарала и 2 верни такта и стъпки :221 :221 :221 , но ми харесва.

Отделно от това..... запалих се по идеята да търся хубава музика, подходяща за съчетания по художествена гимнастика и покрай това почнах да слушам (по малко) класическа музика..... Представяте ли си?!? И ми харесва...... Не вярвам, че точно аз го пиша......, но ето - чудо! :1062 И така и така съм се разприказвала, я да ви поздравя с това:

[youtube]0mSHQgpeCbQ[/youtube]

Ver написа:В събота свободни ли сте с децата?
С Марчи се каним да вървим на парти :)
Аз все още нищо не мога да кажа...... Коки ще има мач в 11 часа, т.е. преди обяд по-скоро не съм свободна..... Но, ако на Бела ѝ се ходи..... дали пък няма да я вземете с вас?!? :oops: :oops: Стига да няма тренировка ....., защото вече и аз не знам какво ще се случва тази събота......

Хайде...... оставям ви с добро настроение. Аз се хопвам да тренирам. И после..... после по задачки!!! :329

Ааааааа, Фюти, тъкмо се чудя що не ми отговаряш на скайп..... :955 :955
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Не мога да се сдържа да не споделя:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 34613842e2

Няма нужда от думи. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ванчето »

Привеееееееет....! :954

Черииии, добре, че ръчкаш хората от време на време, че аз от колко дни (да не кажа и седмици :???: ) се каня да пиша.... :D

При нас последните 3 седмици бяха натоварени. Всъщност, това може би не е най-точната дума, но горе-долу...
Първо се стягахме да посрещаме шефовете, после ги посрещнахме, накрая ги изпратихме :1216
Промяната, която очаквахме се случи, но не точно както мислехме , че ще е. Все още чакаме информация по някои въпроси. Но да речем, че на този етап е добре.
Децата изкараха по един бърз вирус с повръщане (предимно нощем), а накрая гадното вирусче ме лепна и мен. Но вече всички сме добре.
Продължаваме да ходим на българско училище всяка събота. Последния път и Марти се съгласи да остане, накрая беше много доволен, иска да ходи пак, което ме радва.
А днес е 27-ми октомври! :954
Този ден от край време е бил специален за мен, а от 9 години вече е още по-специален! :954
На този ден станах мама за първи път! Преди 9 години! След почти 17 часа мъки и болки най-накрая гушнах моето малко, слънчево и толкова чакано детенце за първи път! А днес вече е голямо момче! Гледам го и се питам кога минаха толкова години ?!?! :plezya se
Много го обичам! Много ГИ ОБИЧАМ! Моите трима мъже :954 ! :940 :940 :940
След малко тръгваме за тренировката по футбол на Гого. А докато той тренира, аз и една приятелка ще се черпим за негово здраве :222 !
Обещавам скоро да пиша пак!
Всичко хубаво, момичета! :923
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Ванчето написа: А днес е 27-ми октомври! :954
Този ден от край време е бил специален за мен, а от 9 години вече е още по-специален! :954
На този ден станах мама за първи път! Преди 9 години!
Честито на момчето, но също честито и на теб! Да ти е жив и здрав и много да те радва! Хубав празник ви желая!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от metsababa »

Ванче, честит ти голям рожденик!!! Желая му да е свободен, щастлив, усмихнат и изпълнен с желания и мечти!!! Негови си! Любими! Които да следва и сбъдва така както сърцето му говори!!!! А на тебе - да бъдеш все дълбоко емоционална на този ден - сигурен белег за обичта, която носиш в себе си!!! Весел празник!!!!! :329

:1144 :1092 :1144
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ванчето »

Нели написа:
Ванчето написа: А днес е 27-ми октомври! :954
Този ден от край време е бил специален за мен, а от 9 години вече е още по-специален! :954
На този ден станах мама за първи път! Преди 9 години!
Честито на момчето, но също честито и на теб! Да ти е жив и здрав и много да те радва! Хубав празник ви желая!
Благодаря ти, Нелка! :923
metsababa написа:Ванче, честит ти голям рожденик!!! Желая му да е свободен, щастлив, усмихнат и изпълнен с желания и мечти!!! Негови си! Любими! Които да следва и сбъдва така както сърцето му говори!!!! А на тебе - да бъдеш все дълбоко емоционална на този ден - сигурен белег за обичта, която носиш в себе си!!! Весел празник!!!!! :329

:1144 :1092 :1144
Благодаря и на теб, Чери! :923
Много сте мили!

Наистина много емоционално ми беше днес! Беше много хубав ден! Заредена съм с положителна енергия за доста време напред! :D Искам винаги да виждам децата си толкова щастливи, с очи греещи като звездички, с широки усмивки и в прекрасно настроение!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Ванчето написа:Искам винаги да виждам децата си толкова щастливи, с очи греещи като звездички, с широки усмивки и в прекрасно настроение!
Да...., това е прекрасно усещане за изпълненост, за осъществен дълг и дори... по някакъв начин усещане за правилност. Аз много пъти съм писала за това, че как чрез обичта към децата си разбрах какво е това истински и дълбоко да обичаш, но и да бъдеш безрезервно обект на същото вселенско чувство!!!! Никоя друга емоционална връзка не ми го е давала.... :954

Добро утро!!! Как сте, мацки?!? Аз съм на старта. Заемам ниска позиция, защото за днес съм набелязала списък с 11 неща, които трябва да уредя..... Част от тях - КАСКО и гражданска на форда, подарък на майка, билети за утрешен концерт и т.н.... Да видим докъде ще стигна :D .

И преди да се втурна напред, искам да ви поздравя с долното..... и да пожелая стремителен ден.... кой към каквото си иска :lol: .

[youtube]EBLaMmxyibE[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

cchery написа:ако на Бела ѝ се ходи..... дали пък няма да я вземете с вас?!?
Чуй се с Марчи :)

Ванче, честит рожденик!
Нека и окрилен и здрав! :923

Нели, бравос!

Много съм лаконична :)
Това е положението!
Хубав уикенд на всички :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Добро утро... Искам да кажа, че животът продължава..... :221 . Вчера се разбих, но свърших абсолютно всичко запланувано!!!! Доволна съм. Имаме билети за концерта на Любе през декември, а довечера ще вляза за първи път в зала България :) :) - ще гледаме и слушаме концерт на виртуозите от Брас ансамбъл на Кралски Концертгебау оркестър – Холандия заедно с Веско Ешкенази.

Та, довона съм, но и нещастна, че нещата, свързани с курсовата ми работа и домашните по илюстратор, изостанаха :221 . И не виждам шанс да наваксам достатъчно..... Не ща да се оплаквам, но това, което пиша, ми е в главата... и просто искам да го излея.

Верче, чухме се вчера с Марчи и така и буквално забравих да я питам за събитието в киноцентъра днес. :1210 :1139 Ние по друг повод се чухме. А и като се замисля, ето Бела още спи, едва ли и ще стане до 11 часа.... Снощи заспа пред ТВ-то - беше разбита просто. Както и да е! На вас ви желая да си изкарате много весело.

Ванче, какви ще са точно промените, за които шефовете ви са съобщили?! Ако можеш да пишеш за тях, де. А иначе искам да ти кажа,че отдавна не бях чувствала такава обич, която струи измежду редовете, както от цитираните по-долу думи:
Ванчето написа:Много го обичам! Много ГИ ОБИЧАМ! Моите трима мъже :954 ! :940 :940 :940
Вярвай ми, но.... сякаш аз усетих всичко така силно и дълбоко! :954 Благодаря за тази емоция! :923

Оставям ви, защото.... денят започна, а аз очевидно ще го догонвам :???: :???: .

Днешният ми поздрав е с ето тази мелодия:

[youtube]BNSc63MUUpo[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cvety_rz »

Успях да се доредя и до тук.Мислех, че проблема е само в мен, че не мога да се организирам и все не ми стига времето, но като ви прочетох......тя "болката" е обща :1062 Ех, това време значи, то ли идва малко задачите ли идват много :1044 Ние сме добре.Учим с децата и при Райчето се усеща промяната.Дори на род. среща я похвалиха и то точно по математика.....може значи, но някой трябва да я сръчква и следи дет се вика денонощно.Тинейджърски му работи.За съжаление обаче тази година леката атлетика изостава.Ходи едва 2 пъти седмично, защото просто не и остава време и с тези промени в училище с допълните часове, за да могат да завършат в 7 клас с основно обраувание са капака на всичко :126 На работа започнахме да работим зимния сезон и се позатегнаха пак нещата, но няма как.
Чери, все се каня да те питам, че нещо май не разбрах в крайна сметка какво стана с работата ти :1044 ? Може и да си писала и аз да съм пропуснала......ако е така, извинявай.
Ванче, на големи патерици да пожелая много здраве и хубави моменти на рожденика!
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор