Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cchery »

Добро утро, мацки!!!! То май ден е станало......, ама нищо :1062 . Аз почвам да се глася, че след около час потегляме към Велинград - първото ни излизане извън София от септември..... :plezya se :plezya se ... ако не броим ходенето ни с Бели при майка за междусрочната ваканция през октомври. Чак не ми се вярва като го пиша, но е факт.... така сме се забатачили от съботно-неделни задачи, че не смеем да си подадем носа навън..... Но, както и да е!

Тази сутрин се събудих силно схваната..... вчера се престарах с риненето на сняг. Освен, че се включих към инициативата на колегите на Момчил за почистването на един тротоар по главен столичен булевард, вечерта развъртях греблото и на нашата малка, квартална уличка. Това последното след като употребих 10 минути от живота си да пробвам да паркирам пред блока ни иииииииии така и не успях. Кишата, очертаните ледени коловози, размекнатия като пясък мръсен сняг..... гумите и съединителят на колата така смърдяха, че не на шега се уплаших. Единственото, което мога да добавя към това е, че... да ми помогне, слезе само една комшийКА от нашия вход... Без коментар за нашите изнежени мъжлета......, които също като мен затъват в снега и не могат да паркират, но го правят някак си.... и не им пука за никой друг!!! :126 Та резултатът е мускулна треска в цялата горна част на моето тяло :1062 :1062 , но пък нали точно на СПА отиваме - ще релаксирам! :954

Декс, не ща да съм "съветник на президента" или поне да звуча така...., но в крайна сметка опасността в Европа е реална. Сега, днес, утре.... и по-натам!!! Ти сама избираш дали да се стопираш от пътувания или не. Не опасността.... Страхът да не се случи това или онова.... тази преграда е в главата ти! С много от нас е така! :923 Ще се радвам да прочета, когато влезеш и се похвалиш с билети за концерт! :)

Чао от мен засега!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Нели »

Момичета, просто минавам и ви пускам една песен, за която винаги съм мислила, че е изпълнена първо от Марая Кери. Изненадах се, когато открих, че е от 1971 година на Хари Нилсън.
https://www.youtube.com/watch?v=_bQGRRo ... AI&index=4
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Нели »

Ето още нещо от...1975 година:
https://www.youtube.com/watch?v=EzoazPP ... ydvceA1PAI
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Ver »

dexter написа: ще спя до късно, ще се мотая по пижама и ще си почивам :)
Е, върви ли по план деня?
--
Аз изневиделица се сдобих с 10 - тина книги :)
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от dexter »

Ver написа:
dexter написа: ще спя до късно, ще се мотая по пижама и ще си почивам :)
Е, върви ли по план деня?
--
Аз изневиделица се сдобих с 10 - тина книги :)
Естествено, че върви :lol: ! Спане до късно, палачинки с боровинково сладко и чай, малко домакинстване, а сега чета чудесна книга, докато чакам да стане време да взема Яна от школата по математика. Довечера ще похапна, мисля да направя пуканки и да гледаме някой романтичен филм - дублиран на български, защото детето все още не чете достатъчно бързо субтитрите :plezya se .
Утре - същото :954 !
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Нели »

Ей, Декс, хубав план. :954
Ако искаш, погледни този филм, слдурски е и е на български. http://kinofen.net/filmi/komedii/7047-i ... -2015.html
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cvety_rz »

Привет девочки :954
Само моята събота ли е най-натоварения ми ден от седмицата :1044 Домакинстване, готвене, после ходя в църквата, защото зимата сме си поставили за задача да готвим и в неделя предлагаме топла супа, защото има доста гладни хора в града.После се прибрах в къщи с идеята да си почина и в един момент се оказа, че момичетата са се затворили в тяхната стая и тренират, Симчо в другата се учи да скача на въже и аз пък прескочих до фитнеса.Ми тъй де.... всички в нас тренират само аз ли да остана назад :1062
Не знам какво ми става, но последно време нещо така съм се улисала със задължения, че не ми остава време за забавления :???: Есента съм в аптеката, петък вечер е пред мен един младеж си купува презервативи, след това съм аз и си вземам аспиринче за туршии, след мен едно момиче и то презервативи.И в един момент осъзнавам, че много съм се смахнала.Хората какво правят в петък вечер пък аз таковата.....аспиринче за туршии :1062 :1062 :1062
Чери, и аз много съм набрала с това ринене.Днес аз изринах стъпалата пред блока :126 В такива моменти се чувствам, че сами си живеем във входа само нашето семейство.Само ние или комшията, който е след прекаран тежък инсулт и е трудно подвижен ринем.Колко млади семейства има и то без деца още, но ние нали сме по айляк..... :126
Радвам, се за теб, че най накрая щв излезето от София.Да си починеш на макс.
Декс, много ти харесах съботната програма :mrgreen:
Верката и тя се е сдобила с четиво и тя......да взема да ви оставям и да си хващам и аз книжката :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Ver »

cvety_rz написа: Есента съм в аптеката, петък вечер е пред мен един младеж си купува презервативи, след това съм аз и си вземам аспиринче за туршии, след мен едно момиче и то презервативи.И в един момент осъзнавам, че много съм се смахнала.Хората какво правят в петък вечер пък аз таковата.....аспиринче за туршии :1062 :1062 :1062
:221 :221 :221
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от danid »

Цвети, че ти сама си го казала, младите се раздвижват по друг начин, не с риене на сняг :221

Едвам изчистих леда от стъклото тази сутрин, но като ме мързя 2 дни да погледна колата така е. Ние в събота имахме гости, с които не се бяхме виждали от доста време и неусетно минаха и двата почивни дни. Поне вчера заведохме Боби на плуване, че почти 2 месеца не беше ходил. От днес успешно започват и танците и някакси влизаме в обичайния ритъм за училищно време.

Нека деня ви е прекрасен и намерите много топлина около вас
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cchery »

Аааааааааааааааааааааааааа :126 :126 :126 :126 ...... пак заваля!!!! Направо вече ще се самоубия...... Не ми се рине сняг. Не ми се чистят коли. Не ми се гази, за да правя пъртини...... А всичко това предстои, мамка му!!! Тази седмица нашият, 8-и етаж сме дежурни да чистим пред блока :328 :328 . Още след час, час и нещо ще трябва да припаля колата и да ида да си прибера котарака от ветеринарната клиника....... Омръзна ми. Нямам против зимата, студа, красивия снеговалеж....., но вече се пищисвам от всички усложнения, които той докарва.....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Ver »

cchery написа:.... пак заваля!!!!
Урааа! Пак заваля :1062
Т'ва не го кавам само за да съм ти контра :221
Толкова сняг на Витоша не съм виждала от години!
Изображение

Учих децата да карат ски :1148
Голяма радост!

Другата седмица пак!
Дано навали още :fan
Последно промяна от Ver на 17 Яну 2017, 17:13, променено общо 1 път.
Заключено